Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Podvádzanie s dvoma milencami naraz

18.august 2022
Podvádzanie s dvoma milencami naraz

Mám priateľa už niečo málo cez rok. Je to veľmi milý a dobrý chlapec. Som s ním vo vzťahu spokojná, až na jednu vec. Neuspokojuje ma v sexe. Za celú tú dobu, čo spolu chodíme, mi neurobil ani jeden orgazmus.

Hovoríte si, že by ste sa s takým chalanom už dávno rozišli? Lenže ja ho vážne milujem. Ale priznajme si to, sex mi naozaj chýba. Tak som vymyslela plán, nájdem si milenca. Zaregistrovala som sa na jednu erotickú zoznamku na internete. Netrvalo mi to dlho a našla som si zaujímavého chlapa v mojom veku, s ktorým som si cez internet rozumela. Vedela som, že to bude nebezpečné, a že sa z neho môže vykľuť násilník, ale moja túžba po sexe bola silnejšia ako strach.

Dohodli sme si stretnutie v jednej kaviarni mimo mesta. Nikto ma s ním nesmel vidieť. Ihneď po príchode do kaviarne som ho spoznala. Jeho profilová fotografia na zoznamke bola pravdivá. Bol to sympatický blondiak s modrými očami a mierne vyšportovanou postavou. Usadila som sa k nemu a podali sme si ruky na zoznámenie. Volal sa Dominik. Chvíľu sme sa rozprávali a ja som mala v hlave len jediné, je to ten pravý chlap na sex.

Obaja sme vedeli, že od seba navzájom očakávame len fyzické potešenie. Obaja sme mali vlastné vzťahy a rodinu niekde inde. Navrhla som mu, že si môžeme dohodnúť stretnutie v moteli. Vytiahla som si z kabelky svoj diár, aby som sa pozrela, kedy sa mi to najviac hodí. Dominik sa zasmial a spýtal sa ma: "Načo čakať?"

Táto otázka ma zaskočila, ale asi má pravdu. Prečo by sme mali čakať týždeň alebo dva, keď si to môžeme vyskúšať hneď? Dominik mi povedal, že už má v motýliku naproti zarezervovanú izbu. On naozaj myslí na všetko. Prešli sme cez cestu a vošli sme do hotela. Jeho izba bola hneď na prízemí, a tak sme sa na recepcii nezdržiavali veľmi dlho. Lenže po vstupe do izby ma čakal šok. Na posteli sedel ešte jeden cudzí muž. Keď ma zbadal, ihneď sa postavil a predstavil sa mi ako Daniel.

Erotická poviedka Podvádzanie s dvoma milencami naraz

Prekvapene som sa otočila na Dominika. "No, snáď ti to nevadí," povedal. Nemohla som uveriť svojim očiam. Chcela som si nájsť jedného milenca a teraz by som mala mať dvoch. Nevedela som, čo mám robiť. Vždy som snívala o trojke, ale podvádzať takto svojho priateľa? Išla som k chladničke a v bare som si vytiahla fľašu vína. Ak to mám urobiť, musím sa posilniť. Obaja sa zasmiali a tiež sa napili. Chvíľku sme popíjali a rozprávali sa. Dominik aj Daniel boli veľmi sympatickí a pohľadní chlapci.

Keď sme boli dostatočne opití, rozhodla som sa jednať. Vyzliekla som sa donaha a Dan tiež. Stáli sme tam všetci traja úplne nahí a odhodlaní. Ľahla som si na posteľ a každý ma objal z jednej strany. Hladili mi prsia a bruško. Každý mi bozkával jednu bradavku a hladil jedno stehno. Jeden z nich mi zajazdil rukou medzi nohy. Nevedela som, ktorý, ale páčilo sa mi to. Delili sa o mňa dvaja muži. Bolo to tak vzrušujúce. Bola som celá vlhká a ich ruky sa striedali v mojej vagíne.

Chlapi boli už veľmi vzrušení, a tak si ma Dominik nadvihol a otočil ma zadkom k nemu. Strčil svoje péro do mňa. Zavzdychala som, ale Dan mi upchal pusu svojim penisom. Šukali ma zo všetkých strán ako handrovú bábiku. Nemohla som sa nikam pohnúť. Bola som zaseknutá medzi dvoma penismi. Obaja sa snažili prepchať sa čo najďalej a ja som si ten pocit užívala.

Keď už boli obaja na hrane, vymenili sme polohu, aby sme svoju slasť predĺžili. Tentokrát som si ľahla na chrbát a strčil do mňa penis Dan. Chvíľku ma šukal sám a Dominik mi bozkával a stláčal kozičky. Dominikovi sa nepáčilo, že nemá svoj penis vo mne, a tak ma nadvihol a ľahol si podo mňa. A na moje potešenie mi ho tam strčili obaja naraz. Kričala som tak hlasno, že ma musel počuť celý hotel. Ich penisy sa rvali v mojej vagíne a svojim bojom dráždili jej každučký kút.

Očividne sa dotýkajúce sa penisy páčili aj chalanom, pretože začali vzdychať. Ucítila som, že obaja sa hýbu už len v kŕči a ich semeno striekalo dovnútra. Aj ja som sa dostala do slastného orgazmu. Všetci traja sme mali orgazmus zároveň. Danov penis pri ejakulácii vyletel von, a tak mi vystrekol aj na bruško a prsia. Bola som celá od ich semena. Vytekalo mi na stehná a stekalo mi po hrudi. Bola som taká uspokojená a zároveň som sa cítila rozorvane zvnútra. Bolo to úžasné. Zaujímavé je, že ma za celý ten čas ani raz nezatrápilo svedomie.

A koľko milencov si chcete nájsť vy? Je to na vás! Mrknite na erotickú zoznamku...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.