Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pod nadvládou manželky

5.máj 2022
Pod nadvládou manželky

Odkedy sa nám so ženou narodilo prvé dieťa, náš sexuálny život upadal. Sex bol pri troche šťastia raz mesačne. Pred troma mesiacmi som mal tridsiate narodeniny, Kamila, tak sa volá moja žena, mi dala krásne zabalenú krabičku, a slastne mi pošepkala, že ju otvoríme až večer.

Nášho drobca sme odviezli k starým rodičom, ktorí nám chceli umožniť aspoň na moje narodeniny jeden večer. Vyrazili sme s Kamilou do kina, už ani neviem, čo dávali, tak som sa tešil na večer, čo asi pre mňa pripravila. Dorazili sme domov, padla fľaša dobrého červeného, ​​dve cigarety a pomaly sme sa začali presúvať do spálne.

Kamila mi stiahla nohavice a posadila ma na posteľ. Penis už mi stál. Vzala ho do ruky a začala sa s ním hrať, zatiaľ čo druhá ruka rozopínala gombíky na košeli a naše pery sa dotýkali. Kamila ma začala fajčiť. Najskôr pomaly, postupne zrýchľovala a ťahala ma za gule. Pomaly som cítil, že sa blíži vyvrcholenie. Tlmené „už budem“, ženu neodradilo a zasunula si môj penis ešte hlbšie do úst. Začal som striekať ako divý a ona poslušne prehĺtala a sála. Vysala zo mňa spermie do poslednej kvapôčky.

Keď vybrala môj penis z úst, bol úplne čistý. Ležal som na posteli a užíval si odznievajúci orgazmus. Ona vstala a išla k nočnému stolíku pre môj darček k narodeninám. Rozbalila ho, bola to klietka na penis a začala ju bezslova nasadzovať na môjho vtáka, ktorý bol teraz celý ochabnutý. Aj tak tam šli gule dostať celkom stuha, takže musela zatlačiť, čo trochu bolelo, samotná kláda tam už dobre vkĺzla a ona celú klietku zamkla a kľúčik si zavesila na prívesok na krku.

Vstala a drepla si nad moje ústa. Cítil som tú slastnú vôňu, ktorá sa linula z jej mušličky, a ľahko na mňa kvapkali kvapky jej sladkého moku. Prirazila zadočkom na moju tvár a ja som ju začal lízať ako zbesilý. Snažil som sa dostať čo najviac do hĺbky. Bolo vidieť, že si to užíva. Môj penis začal pomaly znovu tvrdnúť a cítil som, ako plní klietku a nemá už kam sa dostať. Klietka ma dosť tlačila, aj tak som láskal jej kundičku a netrvalo dlho a prišiel jej orgazmus, ktorým mi skropila celú tvár. Zosadla zo mňa, ľahla si vedľa mňa chrbtom, prikryla sa a išla spať. Nič som nehovoril a čakal, čo sa bude diať ráno.

Erotická poviedka: Pod nadvládou manželky

Ráno mi Kamilka pri raňajkách, ešte než som išiel pre nášho syna k starým rodičom, oznámila, že tú klietku mi nechá a bude ju dávať dole, len keď bude chcieť. „Okoreníme si tak náš sexuálny život, miláčik,“ povedala. Ja som teda súhlasil.

Čas letel a ja som mal čím ďalej tým väčšiu chuť na sex, naozaj mi chýbal. To sa však nedalo povedať o manželke. Vždy keď chcela, bol môj jazyk ochotný láskať jej mušličku, s naivnou predstavou, že už ma konečne pustí a budem si môcť tiež zašukať. Naozaj som trpel, keď som ju láskal, bol som vzrušený, ale nemohol som nič robiť.

Ubehli tri mesiace a syn bol na víkend u starých rodičov. Len čo sme ho odviezli a vrátili sa domov, žena si provokatívne obliekla svoju sexi košieľku, ktorú som jej kedysi kúpil, a dráždila ma šteklivými rečami. Nakoniec povedala: „Dnes budeš striekať.“

Boli sme v spálni. "Tak už mi ju daj dole," žadonil som. "Povedala som, že budeš striekať, nie že ti ju zložím." A vyťahovala z nočného stolíka lubrikant a začala ho nanášať na moju dierku. Pomaly do nej začala vsúvať jeden, dva a nakoniec tri prsty. Bol to zaujímavý pocit a naozaj ma vzrušoval, cítil som, ako mi rastie moja uzavretá pýcha. Potom z nočného stolíka vybrala pripínací penis, nevedel som, že ho má. Musela ho kúpiť nedávno a schovať ho predo mnou. Bol som zdesený. „Keď budeš veľký chlapec a vydržíš to, tak ťa predsa len pustím.“ No, čo mi zostávalo...

Chceli by ste tiež vyskúšať byť pod niečí nadvládou alebo naopak niekoho takto sexuálne ovládať? Zaregistrujte sa na sex zoznamku a nájdite si dominu, alebo otroka!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.