Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Po škole

16.február 2017
Po škole

Bol február a ja, ako puberťák tesne pred maturitou, som spolu so svojimi spolužiakmi vyvádzal ako divý. Samé alkoholové posedenie, párty, dievčatá. No čo vám budem rozprávať... Ale táto zábava mala aj svoje negatívne následky. V škole som väčšinu hodín prespal v zadnej lavici, mnohokrát pravdepodobne aj s niekoľkými promile v krvi. A presne o jednom takom dni v škole vám teraz chcem rozprávať...

Do školy som prišiel silno ovínený po narodeninovej oslave môjho dlhoročného kamaráta. Našťastie včas, vďaka tomu, že býval ani nie 5 minút od školy, ktorú som denne navštevoval. Prvé hodiny boli vcelku zabavné a ja, ešte celkom v nálade, som si spokojne klábosil so svojimi spolužiačkami, čo moju slovenčinárku silne nahnevalo. Vyfasoval som teda niekoľko hodín po škole ako trest.

Nedobrovoľne som teda po popoludňajšom vyučovaní a po rozlúčke so svojou triedou, ktorá spokojne išla domov, som sedel ďalej v učebni a čakal až príde moja (M)učiteľka. Nie, že by mi vadilo s ňou byť niekde osamote. Koniec koncov na svoj vek bola dosť zachovalá. A keď vezmem do úvahy, že je po dvoch deťoch, ktoré sú len o niečo málo mladšie ako ja? No čo vám budem rozprávať... Vysoká tmavovláska, krásny dekolt plný pevných trojok, pas ako osa a zadoček na zahryznutie. Už veľakrát som sa doma ukájal pri předstve, čo by ma asi tak mohla všetko naučiť pri nejakej domácej "konzultácii".

Teraz mi pomaly mi pri podobných predstavách začali klesať viečka a ja som upadal do krásneho erotického sna o nej. Prebudila ma z neho až rana dverí, ktoré prudko zabuchla od zlosti, keď zistila, že jej hriešnik spokojne drieme...  Áno, vedela byť dosť ostrá táto dáma. Začala na mňa jačať niečo o tom, či mi príde v poriadku chrápať v škole a podobne... Typické kecy učiteliek... Potom začala o tom, že ma nepustí k maturite, ak to takto povediem ďalej. Málo platné... Vďaka obrovskému výstrihu som jej lamentovanie totiž len ťažko vnímal... Cítil som ako tvrdnem.

Keď zistila, že sa nesústredím, tak na mňa opäť zahučala... Tentoraz celkom diktátorsky: "Postav sa aspoň, keď s tebou hovorím!" "Už sa stalo" precedil som a cítil som, ako môj rozkrok prepálila pohľadom. Ale ona si všimla niečoho, o čom som absolútne netušil... Vďaka môjmu predchádzajúcemu snu a následnému opätovnému vzrušeniu sa na mojich svetlých nohaviciach objavil malý fliačik...

Škola, sex s učitelkou

Ľahko sa usmiala a oblizla si hornú peru... Potom ku mne pristúpila a sadla si na lavicu predo mňa. "Vzrušujem ťa?" Spýtala sa priamo. Ľahko som prikývol a sklopil hlavu hanbou. "Daj si dolu nohavice." predniesla a ja som poslušne poslúchol. Potom dala dole lodičky a nôhami začala prechádzať po trenírkách, pod ktorými sa už črtal klacek tuhý tak, že by som s ním mohol zatĺkať klince do betónu. Rozopla si blúzu a na mňa vyskočili tie nádherné trojky s bradavkami útočne trčiacimi vpred... Potom roztiahla nohy a začala si prechádzať prstom cez nohavičky... Na nič som nečakal a vybral svojho vtáka a začal si ho pomaly honiť. Na to čakala... Zakľakla a začala sa kozami trieť o môj rozkrok. Potom môj žaluď nasala medzi svoje pery. Ach bože... Mal som pocit, že okamžite explodujem...

Po chvíľke tejto provokácie povedala: "Keď mi to urobíš, tak ťa nechám preliezť a u maturity tí možno aj poradím" No, prečo si nespojiť príjemné s užitočným? Vyskočil som na lavicu a nechal som nech sa nadomnou rozkročí. Potom som jej poodhrnul nohavičky a zašiel do nej jazykom. Chvíľu som ju tam rajdil a olizoval jej mokrú čičinu. Cmúľal som jej navretý klitoris, ako keď sa snažíte z cukríka dostať čo najviac tej sladkej chuti. Bolo mi úplne jedno, že nás môže niekto počuť.

Potom odstúpila ku katedre, ľahla si na ňu, doširoka roztiahla nohy a povedala "Tak na čo ešte čakáš?" Prišiel som k nej a zarazil ten svoj klacek do jej mokrej pičky až to mľasklo. Chvíľu som ju takto mrdal a keď som zacítil ten známy tlak v guliach, vybral som z nej čuráka, prišiel k jej tvári a začal som si ho honiť. Ona sa hrala s mojimi guľami a ešte si pri tom sama vrážala do kundy snáď celú päsť podľa toho ako revala. "Už budem!" Zareval som a ona len nastavila svoje kozy, aby som jej ich postriekal. Takúto salvu som nemal ani pri prvom mrde. Potom si začala tú nádielku rozotierať a nakoniec si ešte labužnícky olízala prsty.

Povedala len: "Zober si veci a vypadni. Hej a zajtra budeš skúšaný, tak sa prinúť naučiť aspoň toho Tyla, nech zas nie si za idiota."

A čo myslíte ľudia? učil som sa? :D

A čo sa takto zahrať na žiaka a učiteľku? Nejaká nemravná učiteľka na vás iste čaká na erotické zoznamke...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.