Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Po 2 týždňoch abstinencie

25.august 2022
Po 2 týždňoch abstinencie

Zase sa blížil deň, keď sa zase uvidíme. Dva týždne, čo som od teba odišiel, utiekli ako voda a už som sa nemohol dočkať, až ťa zase uvidím. Vzťahy na diaľku sú fakticky na nič, akoby sme už nemohli bývať spolu.

To čakanie má na druhú stranu tú výhodu, hoci len tú jednu jedinú, že sa na seba budeme aspoň viac tešiť, a aj sex bude vášnivejší. A na ten sa teším najviac. Ako ma vieš rozpáliť, ach, ty moja malá kurvička, s tebou mám ten najlepší sex v živote. Nikto ťa nedokáže nahradiť!

Vyzdvihol som si ťa na stanici a pomohol ti s batohom, som predsa gentleman, a potom sme vyrazili na električku. Cesta prebiehala pokojne, medzi prestávkami, čo sme sa nebozkávali, aby sme sa mohli nadýchnuť, sme si rozprávali, ako sme sa mali a aké ťažké chvíle prežívame, keď nie sme spolu. Ostatne, z toho sa už stal náš rituál, takto prebieha každá cesta k tomu druhému. Dnes večer ti to veľmi pristalo, mala si na sebe sukňu a blúzku, celá v čiernom, vyzerala ako čertica, čo nebolo zas tak nepravdivé.

Doma sme zaliezli hneď ku mne do izby, batoh letel okamžite do kúta, rovnako ako naše – teraz už zbytočné – oblečenie. Nedočkavo sme zo seba všetko ztrhali, pritisla si sa na mňa a pred bozkom si mi pošepkala, aby som ti zložil podprsenku. Chcel som ju z teba servať, ale práve táto sa mi na tebe páčila, a tak som ju len rozopol. Dlho sme sa objali, potom si mi jazykom prešla po krku, po hrudi a nižšie, až k trenkám. Zastavila si svoj jazyk a zložila si mi ich, pekne pomaly, aby si si vychutnala moju erekciu.

Bol som nedočkavý, už aby som ich mal dole a mohol ťa poriadne ojazdiť. Odhodila si ich preč do kúta a sklonila si sa nad mojim penisom. Nežne si sa na mňa usmiala, tvárila si sa ako malé dievčatko, čo sa teší na svoje veľké lízatko. Vzala si ho do svojej malej rúčky, pobozkala si ho a začala pomaly honiť. Pošimrala si ho jazýčkom, a potom si si ho začala strkať do pusy. Ako krásne to vieš zlato! Toto ma vždy vyrajcuje, už som nemohol dlhšie čakať.

Nežne som ťa pohladil a odsunul, pritisol som si ťa k hrudi, aby som cítil tvoje dokonalé kozičky. Chytol som ťa do náručia a hodil s tebou na posteľ, hmmm, ako to máš rada, keď s tebou takto hádžem. Dostal som sa k tvojim červeným nohavičkám, boli celé mokré. Mohol by som z nich vyžmýkať celé litre tvojej sladkej kundí šťavičky. Stiahol som ich a odhodil preč, teraz ich potrebovať vôbec nebudem.

Erotická poviedka Po 2 týždňoch abstinencie

Pritiahla si si ma k sebe, ľahol som si na teba a ty si pomaly roztiahla nôžky. Usmiala si sa a sladko povedala: ,,Nešetri ma.“ Zasunul som do tvojej tečúcej kundičky svoj úd, vkĺzol tam ako po masle. Ach, aká to slasť, po dvoch týždňoch abstinencie. Vydýchla si vzrušením a objala si ma. Začal som tvrdo prirážať, takto to máme radi, však? Vzdychala si mi do ucha, môj úd do teba zachádzal hlboko, tvrdo a tvoja kundí šťavička mi robila fľaky na prestieradle. Zrazu si ma odsunula, poslala si mi vzdušnú pusu a donútila si ma ľahnúť na posteľ.

Teraz budeš šukať ty mňa, že? Naskočila si na mňa, celý môj úd zašiel až po koreň do tvojej mokrej kundičky, odkiaľ na mňa tiekla tvoja šťavička. Nabrala si trochu na prsty a olízla si ich, dala si mi tiež ochutnať. Hmm, sladká ako vždy. Začala si nás šukať, pekne si sa krútila a ja som ti stláčal, hladil a olizoval tvoje dokonalé, pevné a nádherné kozičky. Dávno si už nevzdychala, orgazmus sa blížil a to vždy kričíš, tak, ako teraz. Prstami si zaborila do vankúša, telom ti prešla vlna slasti a nahlas si zakričala. Čo na tom, že moji rodičia boli vedľa v obývačke. Nech si to pokojne vypočuju, láska moja.

Z kundičky ti vytekalo veľa šťavičky, ťažko si oddychovala, ale ja som ešte nebol, panenka, preto som ťa začal znova šukať. Držal som tvoj okrúhly zadoček a tvrdo a rýchlo ťa šukal. Pekne si naskakovala, ako skúsená rajda na svojom žrebcovi. Neprestávala si kričať ani tiecť, tvoj sladký nektár bol úplne všade. Už som cítil, že o chvíľu budem, naposledy som tvrdo prirazil, a potom som už len plnil tvoju kundičku mojím horúcim semenom. Bolo ho dosť, tiež za dva týždne, keď som ho šetril len pre teba, aby si si to mohla poriadne užiť. Celú som ťa naplnil, pritisla si sa na mňa a vychutnávali sme si ten skvelý pocit, ktorý prichádza vždy po našom krásnom pichaní.

Bozkávali sme sa, vydýchávali sme a hladili sa po našich upotených telách, kým sme nezaspali. Naplnení láskou (a ty aj niečím iným:)) sme sa však v noci zobudili a náš rituál sexu znovu začal.

Na sex zoznamke si môžete nájsť partnerku alebo partnera na podobne vášnivé zážitky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.