Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pekná divočina

18.marec 2020
Pekná divočina

Je mi 25 a mojej babe 24. Obaja máme sex strašne radi. Začínali sme ako panna a panic pred 3 a niečo rokmi. Všetku inšpiráciu sme nabrali vo filmoch, pečkách, rozprávaniach a z vlastných pokusov a omylov. Keď to na moje dievča príde, tak sa naozaj nezdá, nikto by nepovedal, že za tou drobnou postavou sa skrýva dračica.

Ani ona sama nikdy nevedela o svojich sexuálnych vášňach. Raz to takto na nás prišlo pri televízii. Povedali sme si, že si pustíme péčko. Chvíľu pozeráme a po nejakej dobe mi kláda stvrdla na betón. Moje dievča nelenila, zobliekla sa a začala mi ho fajčiť. Ja som jej hladil prsia, šúchal bradavky a hladil po tele. Vzhľadom k tomu, že to v kresle nebolo práve veľmi pohodlné, tak sme sa presunuli na posteľ do spálne.

Tentokrát som si ľahol pod jej telo na polohu 69 a začal lízať jej nádhernú kundičku. Moja drahá polovička mi stále lízala a fajčila kladu. Začínal som byť čím ďalej tým vzrušenejší. Lízal som jej klitoris presúval som sa na dierku až hore k prdelke. Začínal som byť ale naozaj vzrušený, moja drahá polovička vzdychala a prechádzala mi pod tvárou, ako sama potrebovala. Jej dierky boli poriadne mokré a tak prišli na rad moje prstíky. Najskôr prvé dva. Jeden zašiel do kundičky a druhý do prdelky. Moja drahá polovička vydýchla blahom a na oplátku mi žužlala kladu ešte viac a silnejšie.

Začala mi pomáhať tým, že si začala rozťahovať riťku a vnikať aj svojimi prstíčkama. Medzitým som si naslinil ďalšie 2 prstíky a už som jej prechádzal v kundičke 2 prstíkmi a v prdelke tiež 2. To jej ale nestačilo začínala byť stále divokejšia, tak prišla na rad aj druhá ruka, respektíve prstíky. Naslinil som si 4 prstíky aj na druhej ruke a začal vnikať 4 prstíkami do kundičky a 4 do prdelky. Kĺzal som v nej hladko. Za chvíľu bola veľmi vzrušená a divoko vzdychala. Už ani nestíhala, aby mi ho fajčila. Len ho držala a kričala a vzdychala rozkošou. Ja už som bol tiež dosť vzrušený a obe dierky to isté. Prsty kĺzali sem a tam. Za chvíľu boli z dierok diery a my sme začali mrdať.

Najskôr si kľakla na všetky 4 ja som jej ho zarazil do kundičky až po koreň a začal ju poctivo šukať. Žiadne ulievanie poctivo na doraz a von čo to najviac šlo. Miestnosťou sa rozliehal jej krik a vzdychanie. Držal som ju za polovičky a rozťahoval ich, aby som videl na jej nádherne napnutú, riťku. Samozrejme aby ma ešte viac rozpálila, tak mi začala pomáhať.

Erotická poviedka Pekná divočina

Jednou rukou si naháňala klitoris a druhou si strkala do prdelky. Bol to nádherný pohľad. Už takto veľká diera na prdelke sa ešte zväčšovala, ako si do nej strkala svoje prstíky. Neboli 2 ani 3, ale rovno 4. Potom chytila moju kladu a nasmerovala si ho do zadku. Ja s najväčším nadšením som prirazil a začal ju poctivo šukať do toho nádherného zadku. Dráždila si klitoris, vzdychala. Opäť som ho vytiahol a zarazil späť do kundičky. Už začínala byť ale naozaj poriadne vzrušená. Chytil som svoju dlhú a hrubú kladu a začal som ju striedavo šukat do zadku a do kundičky.

Lenže to jej nestačilo. Ľahla si na chrbát, roztiahla nohy a chytila si ich pod kolenami. Mal som pred sebou jej naakumulovanú a rudú mušličku. Pod ňou sa na mňa usmievala jej rozšukaná prdelka. Rozkročil som sa na zemi, začal som ho zarážať do kundičky. Po chvíli zase do prdelky. Zase do kundičky a potom zase do prdelky. Tam sa mi páči viac pretože je tam viac tesno. Ona si medzitým dráždila klitoris a ja som v nej bol až na doraz, až po koreň bol môj tlustý vták v jej prdelke. Divoko som ju šukal ona len kričala. Zbesilo som jej začal mrdať do kundy, chytil som ju za boky prirážal až na dno. V očiach som jej videl, že jej narážam na maternicu.

Už nemala silu držať si nohy, dala ich za hlavu a chytala sa vankúša, zarývala prsty do deky. Orgazmus na seba nenechal dlho čakať. Bol divoký, zvíjala sa v kŕčoch, kričala, hlavou zmietala zo strany na stranu. Ja som bol pár sekúnd po nej, ale aby som toho tiež rýchlo dosiahol, vytrhol som ho teraz už z poriadne rozmrdanej kundy a vrazil do tej rozmrdanej riti pár zasunuv a už som jej striekal semeno na bruško. Moja drahá polovička len ležala, dýchala, nemala silu sa pozerať, zvalil som sa vedľa nej, diery sa pomaly zaťahovali, až z nich boli zase len dierky, ktoré sa po pár dňoch opäť roztiahli do obrovských rozmerov, aby prijali moju po sexe hladnú kladu...

Tiež chcete zažiť divoký sex? Zaregistrujte sa na sex zoznamke a zoznamujte sa...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.