Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Parochňa: Každý deň s niekým iným

30.máj 2017
Parochňa: Každý deň s niekým iným

"Hej zlato, potrebujem spať aj s inými." Takto nejako by mohla začínať naozaj nepríjemná hádka alebo by tam mohla začať malá vojna. Čo keď to ale nie je myslené tak, ako to vyznieva? Nemusíte podvádzať, aby ste si zaskotačili s niekoľkými ďalšími osobami.

Prekvapte svojho priateľa, manžela alebo milenca. Príde domov a očakáva vašu prítomnosť, ale to, čo nájde bude iná žena, s ktorou si to rád rozdá, keď je na to prístupná. Zahrajte sa trochu, veď aj sex je hrou, tak zacvičte trochu so svojou fantáziou. Parochňou do svojej postele prinesiete určite niečo tajomného, ​​zmeníte sa a môžete zmeniť aj svoje správanie. Budete mať tvárí, koľko len chcete. Jeden deň sex s divokou blondínkou, ďalší deň s učiteľkou s krátkymi čiernymi vlasmi, ktorá si na vás vezme ukazovátko a tak ďalej a tak ďalej. Páčilo by sa vám to? Tak rýchlo nakupovať. Páni ich tiež môžu pár vyskúšať, aj keď pánske parochne nie sú časté.

Parochňa rieši problémy

Parochne môžu vyriešiť aj menší problém s vkusom. Napríklad, keď ste blondínka a vaša druhá polovička miluje hnedé vlasy a vy odmietate nechať kaderníka rapídne zasiahnuť. Vzruší ho viac brunetka? Potmehút to je, to áno, ale vezmite ho na milosť a kúpte si parochňu podľa jeho gusta a sex mu spríjemnite, veď o nič nejde. To isté nastáva vo chvíli, keď muži milujú dlhé vlasy, ale nie každá žena si ich môže dovoliť. Na druhú stranu, určite to nechápte tak, že sa kvôli nemu musíte meniť. Veď aj vy milujete husté vlasy u muža, ktorými sa môžete preberať, ale neopustíte ho kvôli jeho plešine. Nie?

Parochňu si môžete zakúpiť aj len tak, ak túžite po zmene, ale rozhodne ju môžeme zaradiť medzi erotické pomôcky. Táto zmena znižuje riziko nevery a rozhodne ničí podmienky pre nudu v posteli.

Leona: "Náš manželský sex išiel ku dnu a ja som sa stále nemohla zmieriť s jeho koncom. Neustále som hľadala nápady, ako milovanie oživiť. Dala som na odporúčanie kamarátky a parochne som zahrnula do milostných hier. Práve teraz, vo svojich štyridsiatich si užívam sex tak, ako nikdy. Jedným slovom božsky. "

Zahoďte stud

Určite sa nebojte a hlavne nehanbite niečo také použiť pri sexuálnych praktikách. Popusťe svoju uzdu, zabudnite na hanblivosť a hlúpe pocity. Kúpte si pokojne ku každej parochni iný kostým, rôzne topánky, nakúpte podväzky, parfumy, vyskúšajte iné hranice v líčení aj vo vyjadrovaní, nech mu prvotný úsmev zmizne z tváre a dostane naozaj veľkú dávku sexu s neznámou.

Parochne do postele patria

Nespoznáte sa

Možno sa vám stane, že nebudete spoznávať samu seba. Už len iný vzhľad vás prekvapí a možno samotnú nažhaví. Budete sa cítiť inak, ale o čo iné by tu malo ísť? Práve o to. A možno sa vám tá zmena aj iná farba tak zapáči, že do nej nakoniec pôjdete. Žijeme len raz, tak predsudky odsuňte stranou. A navyše, sú to len vlasy a ako je vidieť, sú ľahko nahraditeľné.

Do spálne patrí rozhodne aj nejaký ten humor, takže nemusíte pri výbere siahnuť iba po klasických parochniach s klasickými farbami. Taký erotický karneval v spálni vyzerá totiž ako skvelý nápad. Trocha tajomného dobrodružstva sa hodí.

Nasadené, čo ďalej?

S natiahnutím parochne si natiahnite zároveň aj osobitý štýl, nezostávajte vyložene sama sebou, to by nebola tá pravá zmena. Väčšinou vám tvar, farba a štýl parochne sami poradia, aké správanie by sa k nej asi tak hodilo, akú úlohu zaujať. Nepriebojná žena a milenka sa rada stane priebojnou dobrodružkou.

Ako to vidia expertka

Tracey Cox: "Keď si nasadíte parochňu v odlišnom štýle či farbe, milenec vás uvidí v úplne inom svetle. V parochni pôsobíte ako neznáma osoba a jeho inštinkty sa vracajú k okamihu prvého stretnutia."

Tracey Cox je známa a medzinárodne uznávaná poradkyňa v oblasti sexu a partnerských vzťahov. Napísala niekoľko kníh a téme s parochňami v nich venovala pár stránok. Mala dokonca aj svoju televíznu šou Horúca láska. Jej kniha, ktorá nesie rovnaký názov sa ihneď po vydaní stala svetovým bestsellerom. Pri čítaní ich kníh sa aj pobavíte, humor jej nie je cudzí, neberie všetko smrteľne vážne, a preto má možno také dobré ohlasy na jej práci i osobu. V tlači býva označovaná za "Sexepertka".

Tracey Cox a jej knihy

Parochňa Britney

Chcete byť blondína z Londýna a mať bohatú, vlnitú hrivu? Potom môžete vyskúšať práve túto parochňu. Stane sa z vás neodolateľná kosť behom pár sekúnd a cena vám do rozpočtu zase tak nezasiahne, je nižšia, než keby ste si išla vlasy nechať upraviť do kaderníctva a napriek tomu je na nerozoznanie od pravých vlasov. Parochňa dobre drží, takže sa nemusíte báť ju nosiť aj do spoločnosti a nie len doma.

S touto parochňou budete môcť zapojiť fantáziu na plné obrázky.

Údržba o takú parochňu je celkom jednoduchá. Určite Neplašte, keď vám sem tam nejaký ten vlas vypadne, stáva sa to. Umelé vlasy prečesávajte hlavne jemne hrebeňom alebo kefou. Umyť ich môžete aj ako svoje vlastné vlasy šampónom a opláchnuť vodou. Nechajte ich uschnúť a nefénujte. Už vôbec nepoužívajte žehličku na vlasy, kulmu a podobná vymoženosti. To by vám parochňa dlho nevydržala, nie je to zdravé ani pre normálne vlasy.

Parochňa Britney

Zaobstaraním tejto parochne získate háro 53 cm dlhé a mierne vlnité. Dokonca je parochňa postupne zostrihaná. Na výrobu bolo použitých 60% modakryl a 40% PVC.

Tak na čo si s partnerom zahráte? Že ho nemáte? A načo že, keď je to tak jednoduché? Nájdite ho a zoznámte sa.

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/ 

[Ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.