Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pán sa musí poslúchať

18.september 2020
Pán sa musí poslúchať

Mala som namierené za svojím pánom domov. Ja, dvadsaťšesťročná Klára, jeho poslušná otrokyňa. Bola mi trochu zima, a to som sa mohla obliecť úplne normálne. Môj pán totiž uznal, že v novembri už je na môj bežný oblek zima, a tak jeho jedinou požiadavkou bolo, aby som si vlasy vyčesala vysoko do hladkého lesklého copu.

Bolo mi jasné, prečo chce, aby som sa tak učesala - aby ma za vlasy mohol pohodlne držať, až bude prirážať zozadu. A jeho želanie som mu splnila, pretože ma mal úplne vo svojej moci.

Prišla som k jeho bytu s búšiacim srdcom, prešla schody na poschodie a zazvonila pri jeho dverách. Bola som si istá, že je vo vnútri, ale dával si poriadne načas, než mi prišiel otvoriť. Začínala som byť máličko nervózna, keď konečne dvere otvoril a jediným mávnutím ma vtiahol dnu. Ako uvítací pozdrav som vždy kľakla na kolená a vyslobodila jeho stojaci penis z treniek. Trvalo dlho, než som si na to zvykla, a stihlo ma mnoho trestov za rôzne iné pozdravy, ale teraz už som vedela, že svojmu pánovi musím začať fajčiť, nech sa deje, čo sa deje. Spokojne zahučal a veľmi sa mu páčil môj cop, pretože ma za neho mohol držať aj pri fajčení. Nikdy ma to nenechal robiť dlho, potom prišla fáza, kedy som sa musela vyzliecť z tých "špinavých handier", v ktorých som prišla, a nechať si obliecť šaty od neho.

Môj oblečok bol celý latexový. Aj keď som pred svojím pánom stála nahá, skoro o mňa pohľadom nežmurkol, zatiaľ čo keď ma navliekol do čierneho latexu a seba tiež, stával sa z neho dominantný jašter. Ako prvý mi vždy navliekal špeciálne nohavičky, ktoré mali v mieste kundičky široký otvor, do análiku však mali zabudované krátke dildo. Ak som si mala tie nohavičky obliecť, vždy som si ako prvá musela nechať naplniť svoju zadnú dierku. Dnes bol pán tak ohľaduplný, že mi dildo bohato pomazal lubrikantom, takže som si ho mohla do prdelky zaviesť celkom pohodlne. Potom ma obliekal ďalej a schválne ma nútil meniť polohy, aby sa môj konečník neustále utieral o ten tuhý kolík. Potom mi ešte navliekol korzet uzavretý až hore ku krku, v ktorom som skoro nemohla dýchať, ale z ktorého mi samozrejme bradavky trčali von. Sám si bral zvláštny oblek, v ktorom pôsobil skoro ako démon. Keď sme ale boli obaja takto pripravení, začali hrátky so mnou.

S veľkou obľubou ma posadzoval do takého kresla. Nemala som to veľmi rada, pretože z toho som si vždy odnášala najhoršie následky, ale zakaždým, keď som sa pokúsila o vzburu, rovnako ma čakal trest. Musela som byť svojmu pánovi úplne po vôli a aj tentoraz si vyliezť na kreslo, ktoré vyzeralo ako gynekologické. Dostala som hneď na úvod krokodílky so závažím na svoje červené bradavky, a môj pán odtiaľ ešte rafinovane viedol retiazky k mojim členkom. Keď som teda pohla nohami alebo ich chcela natiahnuť, do bradaviek sa mi zahryzli zubaté krokodílky a zabolelo to. Kedykoľvek sa pánovi chcelo, zasúval mi péro hlboko do krku, až som sa skoro dávila, a skoro láskyplne ma pri tom držal pod krkom.

Pán se musí poslouchat

Dnes si ale pre mňa pripravil naozajstnú lahôdku - chcel skúsiť, koľko toho moja mušlička vydrží, a pripravil si podnos plný takých valčekov silných asi ako prst. Chvíľu si ich prezeral, ukazoval mi ich a rovno opisoval, čo všetko s nimi bude robiť. Potom povedal, že ak ich v sebe udržím dvanásť, budem si moc povedať, čokoľvek by som chcela, ale ak to bude menej, tak ma vraj neminie krutý trest. Zakývala som hlavou na znamenie, že rozumiem, ale vedela som, že je to skoro nemožné. Pán mi každý ten valček dal olízať, aby pekne kĺzal, a potom mi jeden po druhom zasúval do kundičky. Keď mi do nej strčil štyri, bolo to už veľmi cítiť, asi ako poriadny veľký čurák. Lenže to bola ešte len tretina. Keď som mala šesť, cítila som už, ako sa steny mojej pičky napínajú. Môj pán ma tak schválne dlhé minúty nechával, len ma pozoroval, a ja som sa zatiaľ snažila moc nehýbať, pretože som mala spojené bradavky s členkami a navyše v prdelke zarazené to dildo z nohavičiek.

Bolo ale stále ťažšie to vydržať v pokoji, navyše mi môj pán začal schválne dráždiť naakumulovaný klitoris alebo mi brnkal o napuchnuté bradavky. Potom pridal ďalšie dva valčeky, a to už išlo naozaj tuho. Možno, že keby som mala voľnú zadnú dierku, bolo by aj v mojej piecke viac miesta... Deviaty sa mu tam podarilo napchať doslova celou silou. Na tvári sa mu objavoval pochybovačný, skeptický, naštvaný, ale aj potešený výraz. A ja som vedela, čo to znamená. Už som hlasno stonala, pretože on ďalej trápil môj klitoris, užíval si to trýznenie. Keď skúsil do mojej pošvy zaviesť desiaty valček, dva iné vykĺzli von, takže tým sa definitívne potvrdilo, že viac ich naozaj nepôjde.

"No..." vyhlásil môj pán a postupne zas vybral všetky valčeky, ktoré teraz boli lesklé od mojej šťavy. Na okamih sa mi uľavilo, ale už v budúcom momente do mňa môj pán narval svoje péro a začal ma mrdať so zvieracou brutalitou. To bol ten trest - v zadočku zarazené dildo, krokodílky z bradaviek mi nedal dolu, šukal ma tak, že som plakala bolesťou a rozkošou zároveň. Dostala som síce úplne báječný orgazmus, ale moje bradavky boli po skončení návštevy celé skrvavené a boľavé ešte týždeň. Keď som si predstavila latex, zachvacovala ma nenávisť, bolela ma kundička aj anál. Ale k môjmu pánovi ma viazala prísaha otrokyne...

Páčia sa vám tiež také hrátky? Na sex zoznamke môžete nájsť niekoho, s kým by ste ich mohli realizovať.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.