Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

OVPLYVŇUJE VÝŠKA SEXUÁLNY ŽIVOT MUŽOV?

5.január 2018
OVPLYVŇUJE VÝŠKA SEXUÁLNY ŽIVOT MUŽOV?

Výška muža vs. sex - ako je to naozaj? Ako to majú muži, ktorí toľko nevyrástli? Majú problém si nájsť ženu? Majú problém v posteli? Dočítate sa v dnešnom článku.

Malé ženy to majú v partnerskom a sexuálnom živote podstatne jednoduchšie ako nízki muži. Ja, ako žena so 157 cm, viem, o čom hovorím.

Malá žena, vysoký muž

Skoro nikomu nevadia malé ženy. Sú roztomilé, koľkokrát majú aj ženskejšie tvary a pôsobia milo. V posteli ich výška väčšinou nijako neobmedzuje, aj keď v nej sú s dvojmetrovým mužom. Jasne, niekedy sa človek musí trochu natiahnuť alebo naopak nahrbiť, aby sa mohli vzájomne pobozkať, ale to je skoro jediný sexuálny zádrhel. Ten druhý je ten, že niektorí vysokí muži majú väčší penis (rozhodne to neplatí u všetkých, skôr je to taký mýtus) a nižšia žena môže mať užšiu vagínu. Avšak ak tieto rozdiely nie sú markantné, rozhodne to nebude veľkou prekážkou v sexuálnom užívaní. Ďalší jediný detail je ten, ako tento pár vyzerá na verejnosti. Často je to trochu úsmevné, keď stretnete ženu s mužom, ktorích od seba delí skoro pol metra. Lásku ale ani taká "diaľka" nerozdelí. Často ženy priťahujú veľkí a statní muži, muža zase malé a krehké ženy.

Vyrovnaná výška obidvoch

Tu nie je v podstate čo riešiť. Ako som povedala, meriam 157 cm, môj priateľ má 168 cm, to je pomerne vyrovnané a je fajn, že si nevykrútim krk zakaždým, keď sa mu chcem pozrieť do očí alebo ho pobozkať. V spoločnosti síce môžeme pôsobiť ako pár trpaslíkov, obzvlášť, keď sú všetci naši kamaráti vyšší ako my, ale stále si môžeme hovoriť, že čo je malé, to je krásne (alebo aspoň trochu roztomilé). Pokiaľ sú v páre vysoký muž i žena, určite si sadnú aj v posteli a navyše majú obaja vyšší rozhľad. Je to skrátka krásne vyrovnané.

Nízky muž

U nízkeho muža môže nastať niekoľko problémov. Niektorí majú zo svojej výšky až depresie a v podstate sa boja zoznámiť s akoukoľvek ženou alebo sa boja osloviť tú, ktorá sa im páči, pretože je rovnako vysoká alebo dokonca vyššia. Majú za to, že muž by mal byť vysoký, aby zastával úlohu ochrancu, a žena menšia. Boja sa dokonca uviesť svoju výšku na online zoznamkách.

Nízkym mužom veľmi nepomáhajú ani štatistiky. Tie tvrdia, že priemerná výška mužov v Slovenskej republike je 180 cm a žien 168 cm. Ako sa teda cítia muži, ktorí sú napríklad aj o 15 cm nižší ako väčšina ich rovesníkov? Podľa mňa si musia uvedomiť predovšetkým jednu vec. Nie každá žena je posadnutá výškou muža. Záleží na úplne iných veciach a ak bude nízky muž v posteli skvelý, nenahradí ho ani dvojmetrový muž. Navyše vertikálny sex s vysokým mužom (ak je žena malá) je pekne náročný.

Čo ale nízkym mužov naopak nahráva sú výsledky maďarskej štúdie. Tá skúmala 531 mužov vo veku od 20 do 54 rokov a zistilo sa, že najviac sexu mali muži do 173 cm.

Zaujímajú vás konkrétne skúsenosti mužov, ktorí nevyrástli do priemernej výšky? Môžete si ich pár prečítať ďalej:

Jaké je to pro život muže mít malou výšku?

Lamiin Picket, 39 rokov, 152 cm, Filadelfie, USA

"Povedal by som, že ma moja výška ovplyvňuje skôr pozitívne ako negatívne. Už od mladosti mi ženy hovoria, že som roztomilý. Niektorí ľudia toto slovo síce myslia skôr v detskom zmysle, ja ho ale beriem ako kompliment. Nikdy som nemal problém nájsť si ženu. Zistil som, že ženy majú rady mužov, ktorí sú sebavedomí. To je to, ako pristupujem k ženám - s hlavou vztýčenou a so sebavedomím. Iba vo veľkom dave si prídem malý, inak sa cítim normálne.

Nedávno sa mi ale prihodila jedna vec, ktorá súvisela s mojou výškou. Moja ex bola vyššia než ja, merala 175 cm. Po roku randenia sme išli navštíviť jej rodičov, ktorí bývali niekoľko hodín ďaleko v inom štáte. Pozvali nás na Vďakyvzdanie. Rodičia ma privítali s otvorenou náručou a potom ma pozvali aj na Vianoce. Dokonca nás jej otec nechal spať aj v spoločnej posteli, čo v niektorých rodinách nie je povolené, kým dvaja nie sú zosobášený. Niekoľko dní po tom, čo sme opustili ich dom, jej zavolal otec s tým, že nesúhlasí s naším vzťahom, pretože som bol nižší ako ona. Bola z toho úplne zničená, pretože sme ani jeden nemali tušenie, že sa jej otcovi nepáčim. Zistil som, že jej matka zdieľala rovnaký názor ako otec.

Po tomto so svojimi rodičmi prestala úplne hovoriť. Zostali sme spolu ešte rok, ale nakoniec sme sa rozišli, pretože pre ňu bolo príliš ťažké nemať so svojimi rodičmi dobrý vzťah. To bolo to, kedy som si uvedomil 'wow, naozaj som malý'. Od tej doby si to uvedomujem trochu viac. Už viem, že keď ma neprijme jej rodina, nebude to fungovať. Je to ale jediná vyložene negatívna skúsenosť, ktorú mám. Z nejakého zvláštneho dôvodu ma priťahujú skôr vyššie ženy s dlhými nohami, aj keď je pre mňa ťažšie ich pobozkať alebo objať.

John, 63 rokov, 162 cm, Oklahoma, USA

"Po dlhú dobu som si myslel, že výška ovplyvňuje môj randiaci život. Ako mladého muža ma vyššie ženy po väčšinu času jednoducho ignorovali. Ako som starol, začal som si uvedomovať, že o výšku nejde toľko, ako sa môže zdať. Srandovné na tom je, že čím som bol starší, tým vyššie ženy sa pohybovali po mojom boku, najvyššia merala 195,5 cm. Ľudia sa síce pozerali, ale môj odhad je taký, že skôr na ňu než na mňa. Dôležitejšie sú iné veci ako výška. Aj keď áno, vždy tu budú ženy, ktoré budú uprednostňovať statného princa na koni alebo očný kontakt. Pokiaľ ide o sex, nemám s vyššími ženami problém, telo sa krásne prispôsobí. "

Ben, 41 rokov, 165 cm

"Moja výška mala naozaj výrazný vplyv na môj život a urobila môj milostný život v podstate neexistujúcim. Je to skoro ako by väčšina žien odstrkovala nízkeho muža stranou ako nejakú podradnú bytosť. Spoločnosť si myslí, že je to v poriadku diskriminovať muža malého vzrastu a táto diskriminácia je v podstate neviditeľná. Ženy sú naprogramované spoločnosťou tak, že musia mať vysokého muža. Pozrite sa pozornejšie a uvidíte to všade okolo seba - dokonca aj v reklamách, nižší muž vedľa vyššieho vždy hrá klauna. A muž je vždy vyšší ako žena.

Vysoká žena vs. nízký muž

Raz som napríklad začul ženy, ako sa bavia, že na svete už nie je žiadny slušný muž. O desať minút neskôr som k nej prišiel predstavil som sa a spýtal som sa, či sa nechce pripojiť a zahrať si biliard. Prezrela si ma od zhora nadol a hovorí: 'Ježiš, veď nemeriaš ani meter a pol, veď nie si ani skutočný muž a to si myslíš, že sa s tebou budem baviť?' a otočila sa ku mne chrbtom, zatiaľ čo sa niekoľko ľudí v blízkosti zasmialo.

Ako by sa líšil môj milostný život, keby som bol vyšší? Povedal by som, že keby som mal aspoň priemernú výšku, bol by som ženatý a už pred dvadsiatimi rokmi založil rodinu. Hovorím to preto, že za posledných 25 rokov sa mi stalo niekoľkokrát, že ženy vraveli veci ako 'Myslím, že si sexy, mám rada tvoju osobnosť, len keby si bol vyšší ...' alebo 'Keby si bol vyšší, už by sme spolu boli. .. 'a podobné vety. Mnoho z nich povedalo, že so mnou nie je nič zle, že som vtipný a sebavedomý, ale nemohli sa preniesť cez to, že som malý.

Nedávno ma na internetovej zoznamke kontaktovala žena, chcela sa so mnou stretnúť v bare. Utratil som cez 300 Eur za nové oblečenie k tejto príležitosti. Prišiel som k nej a predstavil som sa. Pozrela sa na mňa a povedala: 'Na fotkách vyzeráš vyšší.' Rýchlo vypila svoje pivo, zaplatila a bez slova odišla. Nehovorím, že sú všetky ženy rovnaké, ale hovorí zo mňa skúsenosť s tisíckou žien, s ktorými som za tých 25 rokov hovoril. Ženy sú priťahované k vyšším mužom, pretože sa u nich cítia ochránené a viac v bezpečí. Niektoré majú za to, že sú vyšší muži úspešnejší a lepší leadri. Ženy rady v spoločnosti nosia podpätky a tak hovoria, že ich muž musí byť aspoň o niekoľko cm vyšší, aby aj s podpätkami boli nižšie ako on. Pre nízkeho muža je naozaj ťažké, nájsť si ženu, ktorá nedbá na výšku.

Rád by som si našiel vyššiu ženu pokojne len preto, aby som vyslal do sveta správu, že aj tak to ide, že na výške nezáleží a je v poriadku, keď je žena vyššia ako muž. "

Ako možno vidieť, skúsenosti sa veľmi líšia. Dôležité je, aby sa muž nenechal odradiť hneď prvým neúspechom a naopak budoval svoje sebavedomie. Existujú totiž aj ženy, ktorým je výška ukradnutá a prednejšie sú im iné veci. Navyše aj telo nízkeho muža môže vyzerať dobre - aj taký muž môže mať svaly alebo iné veľké prednosti. Rozhodne neplatí, že sa veľkosť penisu odvíja od výšky postavy.

Zoznámte sa na erotickej zoznamke a nebojte sa uviesť svoju výšku na pravú mieru.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.