Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Oteckove dievčatko

18.apríl 2017
Oteckove dievčatko

Viete ako to chodí s malými dievčatkami, niekedy neposlúchajú a treba ich potrestať. Radosť v ich očkách keď dostanú čo chcú je však na nezaplatenie.

Dvere otvorila v ružových šatách, vlásky mala v dvoch copíkoch a nohy jej objímali bledé silonky pripomínajúce rybaciu sieť. V sandálkach stála na špičkách, akoby sa chcela vyrovnať mojej výške, okolo krku mala uviazaný cukríkový náhrdelník a očká jej žiarili radosťou. Pohladil som ju po hlave, rozosmiala sa a vyskočila na mňa. Zavesila sa mi okolo krku a nohy spojila za mojim chrbtom.

Podoprel som ju pod zadočkom a lakťom zavrel dvere. Odniesol som ju do jej izby, zo stien nás sledovali veľké plagáty hello kitty a obrázky jednorožcov. Položil som ju na posteľ, zostala ležať na chrbte a nožičky si skrčila k bruchu. Hrala sa s copíkmi a usmievala. Vedľa postele som položil nákupnú tašku, ktorá doteraz ťažila moje predlaktie, vyzliekol som si sako a vyhrnul rukávy na bielej košeli. Prišiel som ku skrinke pod oknom, vytiahol som z nej čistú plienku a esenciálny olejček, ktorého vôňa sa jej tak páčila.

„Aký si mal deň ocko?“ Spýtala sa keď som si sadol vedľa nej, ruky naťahovala do vzduchu akoby sa snažila na niečo dosiahnuť. „Po práci som bol ešte chvíľu v meste a hádaj, čo som ti priniesol.“ Z nákupnej tašky som vybral čosi zabalené v červenom baliacom papieri s veľkou mašľou. Nadšene vyskočila, trochu ma pritom kopla sandálkou do rebier a posadila sa vedľa mňa. „Môžem to otvoriť? Prosím, môžem to otvoriť?“ Po chvíľke naliehania som jej darček podal a sledoval, ako sa trápi s rozväzovaním hrubej stuhy. Hodila ju na zem a začala trhať červený papier, z ktorého začala vyliezať chlpatá hnedá látka. Zapišťala do radosti keď sa jej podarilo vyslobodiť plyšového medvedíka z darčekového balenia. „Je krásny! Ďakujem ocko!“ Vykríkla a vybozkávala mi celé líce.

Snažila sa vyložiť hračku na poličku pri dverách, inokedy by tam bez problémov dočiahla, teraz sa však tvárila že to nezvládne. Smutne na mňa pozrela a počkala, kým medvedíka usadím na nové miesto ja. „Večer si ho môžeš zobrať do postele. Ale teraz vieš, čo musíme urobiť.“ S vážnym výrazom v tvári som ju prinútil, aby si ľahla opäť na posteľ a rozkročila nohy. Najskôr som bojoval s prackami na sandálkach, potom stiahol silonky a napokon aj kvetinkové nohavičky. Nadvihol som jej ružovú sukňu až pod prsia a odbalil plienku. Nemohol som si pomôcť, dlaňou som prešiel po jej buchtičke z ktorej už začali vyrastať tmavé chĺpky, trochu pichali. „Niekto sa dnes zabudol oholiť... Vieš ako sa oteckovi páči, keď sa krásne hladká, však?“ Previnilo sklopila zrak. Za trest som jej vošiel prsom do čiarky medzi pyskami a trochu rozdráždil malý ružový kopček nad jej dierkou. Mykla sebou a začala dupať nohami.

Zobral som olejček, dal som si pár kvapiek na ruku a zohrial dlaňami. Prešiel som nimi po jej stehnách, masíroval som jej bruško a napokon opäť zašiel k jej klitorisu, bol už o niečo väčší ako prvý krát. Opäť sa zavlnila, tento krát skôr preto, že sa jej to páčilo. Nadvihol som ju pod zadočkom a vsunul pod ňu plienku, starostlivo som ju zapol a šaty vyrovnal na miesto. Bez slova som odišiel do kuchyne urobiť si kávu.

Po chvíľke pricupkala z izby za mnou, plienka jej trčala spopod šiat. Nahnevane som sa na ňu pozrel. „Nemyslíš, že sú tie šaty príliš krátke? Je ti z nich vidieť plienku! Nehanbíš sa?“ Opäť sa zahľadela do zeme a našpúlila pery. „Takto sa predsa slušné dievčatká neobliekajú!“ Chytil som ju za ruku a odtiahol pri gauč. Sadol som si a prehol ju cez svoje stehná, už sa naučila, že nemá zmysel brániť sa. Trest by prišiel tak či tak. Vyhrnul som krátku sukničku a najskôr len hladil jej nohy, prešiel na zadoček a jemne po ňom pocapkal. Potichu zavzdychala a jej telo sa uvoľnilo.

Už bolo dosť hrania sa, celou silou som ju udrel po plienke. Nemohlo ju to bolieť príliš. Ticho zapišťala, dostala ešte dve rany a nechal som ju ísť. Miesto toho, aby ušla do svojej izby však zostala sedieť vedľa mňa. „Ocko, už som obedovala, môžem si dať lízanku?“ Spýtala sa nevinným hláskom, vyčarila tým na mojej tvári úsmev. Vždy má chuť na sladké, keď dostane na zadok. Prikývol som a nechal ju rozopnúť mi nohavice.

Oblízala si pery, najskôr mi len jemne prechádzala dlaňou po mojom veľkom vtákovi, znovu jej žiarili očká a robila všetko čo mohla, aby sa rýchlo postavil. Najskôr ho olízala pri koreni, prešla perami až k špičke a vsunula ho do úst. Zavzdychala, pokúsila sa strčiť ho hlbšie, rýchlo ho však vybrala a zakašľala. Utrela si rukou pery a znovu sa vrhla medzi moje nohy. Po troškách šiel hlbšie a hlbšie, trochu som jej pomohol nadvihnutím panvy a opäť som ju pohladil po vláskoch. Ešte chvíľu sa trápila, potom však začala silno sať a pery tlačiť do úzkeho „o“. Prechádzala nimi od koreňa až tesne pod žaluď, keď ho mala celý v ústach privierala očká. Poslušne lízala až kým som nevystrekol do jej hrdla.

Postavila sa oproti mne a ukazovák na ľavej ruke si priložila k perám. „Ocko... Myslím že som sa pocikala.“ Pošepkala a uprene pozorovala moju tvár. „Nemôžeš behať po dome docikaná! Choď do izby!“ Zvýšil som hlas, trochu ju to prekvapilo a rýchlo odbehla preč. Obliekol som sa a odišiel za ňou. Už ležala na posteli, nohami sa podopierala tak, že panvu mala skutočne vysoko. Prsia sa jej tlačili na bradu a ruky nechala uvoľnené pozdĺž tela. Prišiel som k nej, rozopol plienku a vyhodil ju do koša. Bolo v nej iba pár kvapiek moču, nebolo nutné trápiť sa so sprchou. Nejako som ju však očistiť musel.

Nohy som jej roztiahol najviac ako sa dalo, pár krát som pobozkal vnútornú stranu jej stehien a začal lízať jej sladké vejáriky. Jazykom som dráždil jej navretý klitoris, dôkladne som vylízal okolie jej mušličky a zašiel jazykom do horúcej dierky. Cítil som ako vlhne, vôňa z olejčeka sa uvoľnila do celej miestnosti a malá potichu vzdychala. Ruku som strčil pod šaty a nahmatal jej vztýčenú bradavku, trochu som ju postláčal a popoťahoval. Lízal som ju až kým sa neurobila, tenkým hláskom pár krát vykríkla a začala tiecť ešte viac.

Odstúpil som od postele a vyzliekol si nohavice, znovu mi pekne stál. Moje dievčatko sa ani nepohlo, nevinne sa usmievala a hrala sa s copíkom. Kľakol som si medzi jej roztiahnuté nohy, chytil som ju za členky a skrčil ich k jej prsiam. Pomaly som do nej vošiel, vedel som, že zo začiatku ju to vždy trochu bolí. Chodidlami sa opierala o moju hruď a ja som sa v nej s mľaskaním začal pohybovať.

Keď sa viac uvoľnila, začal som prirážať oveľa hlbšie. Zrýchlil som, gule mi narážali o jej riťku a nohy som jej stále tlačil k hrudi. Posunul som sa o niečo dozadu, sedel som na svojich chodidlách a trochu zvoľnil tempo. Zatlačila nohy o čosi dopredu, stále ich opierala o moju hruď no tentokrát som mal možnosť chytiť ju za stehná a prirážať o seba. Pekne až po koreň.

Nahlas vzdychala, v dlaniach krčila svoju sukničku a zakláňala hlavu. Kŕče jej mušličky ma začali silno zovierať, zrýchlil som a priviedol ju tak k ďalšiemu orgazmu. Bez prestávky som ju tvrdo šukal až kým som do nej nevystrekol silný prúd semena. Postavil som sa a priniesol ďalšiu plienku, nemohol som predsa dovoliť, aby to z nej hneď všetko vytieklo. Šťastná odišla do kuchyne a ja som zatiaľ vymenil plachtu na posteli, ktorá bola celá mokrá od jej sladkej šťavičky.

Máte radi nevšedné hry? Na sex zoznamke môžete nájsť ľudí s podobnými záujmami.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.