Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Otcova poslušná asistentka

20.február 2017
Otcova poslušná asistentka

V práci nemusí byť vždy len nuda. Vysedávanie v kancelárií Tomáš síce nemal rád, tešil sa však aspoň z novej asistentky. Pracovný čas treba využiť naplno.

Tomáš odkladal nástup na vysokú školu už tri roky. Okrem občasného pomáhanie v otcovej firme mal kopec voľného času. Ten najradšej trávil so ženami. Vďaka svojej ostrej povahe a peknej mladej tváričke získal každú po ktorej zatúžil. Toto ráno Tomáša zavolal otec do kancelárie veľmi skoro. Recepčná sa naňho milo usmiala zakaždým keď ho uvidela, bola jedna z tých ktoré dúfali, že Tomáša môžu zmeniť. On dúfal iba v to, že o ich dobrodružstve na minuloročnom firemnom večierku sa nikto nedozvie. Otec mu mnohokrát prízvukoval, aby svojho vtáka držal ďaleko od firmy.

Ako keby sa to vôbec dalo, pomyslel si Tomáš keď vošiel do otcovej kancelárie. Pri jeho stole stála vysoká blondína v tesnom kostýmčeku. „Som rád, že si sa objavil. Dokonca iba o pol hodinu neskôr. Nabudúce si aspoň obleč niečo vhodnejšie.“ Pokarhal ho otec miesto pozdravu. Mal pravdu, Tomáš sa za svoje rifle a vyťahané tričko v tej chvíli hanbil. Bol si síce istý, že nová zamestnankyňa by ho neodmietla, zvádzanie ho však bavilo a vždy sa snažil zapôsobiť. „Zuzka, prineste pánovi kávu.“ Pokračoval otec a dievča bez váhania odišlo z miestnosti.

„Včera mi volali zo skladu, majú tam nejaké nezrovnalosti. Pracujem s idiotmi! Kým nezistím, kto má tie podvody na svedomí, nikomu tu nemôžem veriť.“ „Podvody? O čom to hovoríš?“ Tomáš sa zvalil na čierny gauč pri okne. „Vyzerá to tak, že sa nám tu záhadne strácajú peniaze. Nebudem ťa zaťažovať detailmi, o deviatej musím byť v sklade a potrebujem aby si strážil telefón.“ Tomášov otec vstal z kresla a celý čas sledoval svoj mobil. „Nemáš na to snáď nejaké sekretárky?“ „Hana už odišla na materskú. To predsa vieš. Zuzka tu nie je ani týždeň, nemôžem jej zveriť do rúk celé vedenie. A keďže si – bohužiaľ – môj jediný zástupca, je to tvoja práca.“ Muž v obleku si svižne zobral tašku a kľúče od auta. Telefón v jeho rukách vibroval v jednom kuse.

„Neboj, do obeda sa vrátim. Zatiaľ to tu vydržíš. Ak by si niečo potreboval, Zuzana je tu pre teba. Ale žiadne hovadiny, nechci ma v takejto situácii nasrať, chlapče.“ Otcov tón hlasu zvážnel pri poslednej vete. Pohrozil mu prstom a odišiel k výťahu. Tomáš si pretrel dlaňami tvár a prudko vstal z gauča. Otvoril zložku v počítači, sledoval unavenými očami rady čísel a snažil sa pochopiť o čom otec hovoril. Trvalo to už nejakú chvíľu. Ako dlho môže človeku trvať urobiť jednu kávu? Znervózňovala ho myšlienka na Zuzanino telo, ktoré sa okolo neho bude motať ešte dobrých pár hodín.

Po jednom krátkom telefonáte sa dvere do kancelárie konečne otvorili. Tomáš zdvihol zrak od monitoru a pozrel jej priamo do očí. „To teda trvalo, Zuzka.“ Poznamenal nadradene. Snažil sa nedívať na ňu pridlho, svoju predstavivosť však nevedel zastaviť. Dievča bolo skutočne pekné, možno len o niečo staršie od neho. „Prepáčte, ja... Zakecala som sa.“ Zasekla sa pri predstave, že by mala Tomášovi vykať, pripomínal jej mladšieho brata. „Dúfam že sa to už nebude opakovať.“ Tento krát sa na ňu ani nepozrel. „Šéf mi dal nejakú prácu. Budete potrebovať ešte niečo, alebo sa do toho môžem pustiť?“ Jej otázku ignoroval rovnako ako šálku s kávou. Po minútke trápneho ticha Zuzana zahanbene sklonila hlavu a podišla k tlačiarni na druhej strane kancelárie. Hrabala sa v papieroch, nahnutá nad stolom ponúkala Tomášovi výhľad na jej guľatý zadoček. Nemohol odolať, tabuľky na monitore ho okamžite prestali zaujímať. Pracovito listovala v zmluvách, hrýzla si spodnú peru a nervózne prekračovala z jednej nohy na druhú. Tomáš pre istotu pozrel na hodinky. Majú ešte dosť času.

Sexy asistentka

Pomaly vstal a prišiel až k nej. Stála mu otočená chrbtom, ani sa neobzrela. Pritlačil sa na ňu zozadu, rukou siahol na stôl po obálku. Nielenže na sebe cítila jeho rozkrok, opieral sa o ňu celou hruďou a jeho ramená ju obkľúčili. Zamrzla, čakala kým od nej odstúpi. Dúfala že ide iba o nejaký nevhodný vtip. Nemôže predsa urobiť scénu, na toto pracovné miesto čakala dlho. A musela priznať, že napätie, ktoré viselo vo vzduchu už odkedy Tomáš prišiel ju neskutočne vzrušovalo.  Keď videl že sa nebráni, odhrnul jej vlasy z ramien a pobozkal jej krk. Pred očami mal hlboký výstrih jej saka do ktorého padala jemná retiazka. „Nemyslím si že je to dobrý nápad.“ Strhla sa, pokúsila sa vymaniť z váhy jeho tela.

„Tvoj šéf predsa povedal, ak budem niečo potrebovať, si tu pre mňa.“ Na Tomášovej tvári sa zjavil šibalský úsmev. Zuzana sa otočila tvárou k nemu, zhodila pri tom zo stola spinky. Jednou rukou ju chytil za krk, prudko a vášnivo, videl ako pootvorila ústa. Uvedomil si, ako veľmi ho vzrušuje, poslušná asistentka ktorá musí splniť každé želanie svojho nadriadeného. Prikázal jej vyzliecť sa. Sledoval ako zápasí s nohavicami ktoré doteraz skrývali jej krásne krivky. Celý čas mlčala, pôsobila skutočne profesionálne. To ho opäť rozosmialo. Červené nohavičky, ktoré sotva niečo zakrývali odhodila na kopu s ostatným oblečením. Stála pred ním úplne nahá. Znovu ju oprel o stôl a prstami pomaly zachádzal medzi jej nohy. Zavzdychala a privrela oči. Tomáš cítil ako vlhne.

Otočil si ju chrbtom, lakťami bola opretá o stôl a zadkom o Tomášov rozkrok. Stiahol si rifle na stehná a kľakol si na zem. Začal ju ochutnávať jazykom, prstami krúžil okolo jej klitorisu a cítil, ako sa celá trasie. Určite sa jej to páčilo. Jemne jej zahryzol do stehna a postavil sa. Obzrela sa naňho, prosebne zažmurkala. Videl, že nechce aby prestal. Chytil ju za vlasy, čím ju prinútil nedívať sa na neho a vošiel do nej svojim tvrdým penisom. Čím silnejšie prirážal, tým krajšie vzdychala. Bola krásne úzka a vlhká.

Vedel, že to už dlho nevydrží a prikázal jej otočiť sa. Zatlačil ju k zemi. Držal ju za vlasy, nastavila k nemu tváričku a poslušne čakala. Po krátkej chvíli jej ostriekal celú tvár a prsia. Kým sa Tomáš obliekal, ani sa nepohla. Akoby čakala na ďalšie príkazy. Pri pohľade na ňu cítil neskutočnú spokojnosť. „Ešte jednu kávu poprosím. A pohnite si.“ Prikázal jej a spoza monitoru sledoval, ako stále nahá hľadá v kabelke vreckovky. Opäť sa usmial a otvoril e-mail od zákazníka. „Hneď to bude, pane.“ 

Sexy asistentky nájde určite aj v Bratislave, Košiciach či v Nitre. Čakajú na vaše príkazy!

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.