Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Oslávte Halloween s týmito pomôckami

1.november 2018
Oslávte Halloween s týmito pomôckami

Máte radi Halloween, sex a erotické pomôcky? Pokiaľ vaša odpoveď na všetky tri časti otázky znela "áno", tak dnešný článok je presne pre vás. Ak vaša odpoveď na niektorú časť bola "nie", nevadí. Náš článok si môžete aj napriek tomu prečítať a možno nakoniec narazíte na pomôcku, ktorá sa vám bude páčiť.

Halloweenske pomôcky od spoločnosti Geeky Sex Toys, ktorá sa predovšetkým venuje erotickým pomôckam na rôzne popkultúrne témy (napríklad Star Wars, Game of Thrones čiže Hra o tróny, Avengers, Strážci Galaxie, Deadpool, Pokémoni) a je preslávená v skutku kreatívnymi názvami svojích pomôcok, ktoré sa skladajú zo slovných hračiek so sexuálnym podtextom, sú naozaj zaujímavé. V ponuke nájdete pomôcky, ktoré svojím vzhľadom pripomínajú takmer všetko, čo vás napadne, keď je reč o Halloweene. Teda tekvice, duchov, cintorín patrí medzi tie najhlavnejšie znaky tohto sviatku.

Halloween sa síce slávil už včera, dňa 31. októbra, ale my tu máme pre vás pomôcky aj teraz, aby ste ich v prípade záujmu mali doma. Keby ste náhodou nestihli, môžete sviatok osláviť sviatočným sexom trošku neskôr alebo si pomôcky nechať na ďalší rok.

Aké pomôcky má teda spoločnosť Geeky Sex Toys vo svojej ponuke?

The Ghost Dildo (dildo v tvare ducha)

Duchovia na Halloween nesmú chýbať, preto (ak už na ne veríte alebo nie) by nemali chýbať ani vo vašej izbe pri sviatočnom sexe. Dildo tvarovo vyzerá presne ako klasický halloweensky kostým ducha, v ktorom sa nič nedá pokaziť, alebo často ide iba o upravené prestieradlo prehodené cez hlavu. U vás to prestieradlo môže ostať na posteli, teda pokiaľ by ste sa náhodou nechceli za toho ducha prevliecť vy. Viacmenej pomôcka je teda biela, s troma otvormi predstavujúce "oči a ústa" a so zvlneným koncom. Je ručne vyrobená z vodeodolného silikónu a jej veľkosť je v dĺžke 16,5 cm a obvod v najširšom bode meria 15 cm. Za sexy cenu 69 dolárov, čo je v prepočte zhruba 60 EUR, môžete mať túto pomôcku doma aj vy.

Skull Cock Ring (krúžok na penis v tvare lebky)

Faktor strašidelnosti a strachu zvyšujú aj lebky, preto bývaju súčasťou halloweenskej dekorácie a teraz môžu byť aj súčasťou sviatočného sexu! Spoločnosť Geeky Sex Toys prišla totiž so skvelým nápadom, ako do sexuálnych hier zahrnúť lebku a to v podobe krúžku na penis. Tvar lebky je taký aký ho poznáte - detailne prepracované jamky na oči, ryhy namiesto nosa a zubov, chyba iba spodná čeľusť. Krúžok je vyrobený z vodeodolného a zdravotne nezávadného silikónu. V priemere pomôcka meria 3 cm a môže sa roztiahnuť až na 8,9 cm. Kúpiť si ju môžete za 30 dolárov (zhruba 27 EUR).

The Ghost DildoSkull Cock Ring

R.I.P. Silicone Paddle (plácačka v tvare hrobu)

S Halloweenom ďalej súvisia aj strašidelné miesta ako sú napríklad strašidelné domy alebo cintoríny. Ďalšia erotická hračka súvisí práve s cintorínom, lebo svojím tvarom pripomína hrob so všetkým všade, teda aj s nápisom R.I.P. ("Rest in peace" čiže "Odpočívaj v pokoji") a s lebkami. Aj keď, lebky bežne na tradičných hroboch asi neuvidíte, keď nebudeme počítať filmy. S touto erotickou pomôckou si môžete užiť trošku výprasku. Pri používaní si môžete vybrať hladký povrch pre miernejší výprask alebo stranu s nápisom pre trochu prudšie rany, ktorým pomôcka zasahuje širokú oblasť. Pomôcka je opäť vyrobená z vodeodolného a zdravotne nezávadného silikónu a meria 28 cm v dĺžke a 10 cm v šírke. Za cenu 50 dolárov (44 EUR) môže byť aj vaša.

Pumpkin Butt Plug (análny kolík tekvice)

Čo by to bolo za Halloweena, keby chýbali tekvice? Sú neoddeliteľnou súčasťou tohto sviatku, a to nie len ako dekorácia, ale tak isto v podobe mnohých jedál, ktoré sa varia po vydlabaní tekvice ešte pred Halloweenom. Pokiaľ sa to chystáte osláviť sviatočným sexom, nemala by tekvica chýbať ani v izbe. Od Geeky Sex Toys si napríklad môžete zakúpiť análny kolík, ktorý dokonca svieti v tme ako svietiaca tekvica Jack-O'-Lantern. Análny kolík je vyrobený z hlinikovéj zliatiny najväčšej kvality vo veľkostiach Small a Medium. Veľkosť Small meria v dĺžke 6,4 cm (zasunuteľná dĺžka) a obvod v najširšom bode 8,9 cm. Rozmery veľkosti Medium sú: zasunuteľná dĺžka 7 cm a obvod v najširšom bode 10,8 cm. Ak budete mať záujem o tento análny kolík, môže byť váš za 50 dolárov (44 EUR).

R.I.P. Silicone PaddlePumpkin Butt Plug

Halloween Pumpkin Ball Gag ( náhubok v tvare tekvice)

Okrem predchádzajucého análneho kolíka ma spoločnosť Geeky Sex Toys vo svojej halloweenskej ponuke tak isto náhubok v tvare tekvice pre trochu perverznejšie halloweenske hry, pri ktorých vy alebo váš partner dostanete do úst tekvicu aj bez varenia. Náhubok je vyrobený zo silikónu (hypoalergénny, bez chuti a zápachu) s opaskom z falošnej kože. Na opasku sa nachádza celkom 9 dierok, ktoré umožňujú pomôcku nastaviť na požadovateľnú veľkosť medzi 46 a 57 cm. Táto pomôcka stojí rovnako ako predchádzajúca, teda 50 dolárov (44 EUR).

Halloween Pumpkin Ball Gag

Zombie Dildo

Technicky vzaté by sa sex so zombíkom dal považovať za nekrofíliu, keďže sa viac menej jedná o mŕtvolu, na druhej strane je však stále živá. Viacmenej vďaka bujnej fantázií a seriálu iZombie, kde sú zombíci v celku atraktívne bytosti, sa tento fakt dá ľahko vypustiť z hlavy. Geeky Sex Toys vo svojej ponuke majú jedno také zombie dildo, ktoré je prepracované do detailov a bez obriezky. Vodeodolný a zdravotne nezávadný silikón má farbu mŕtveho mäsa. Dildo v dĺžke meria 16,5 cm a v obvode 15 cm. Ak máte perverznú fantáziu o zombíkoch, môžete si ju splniť za 69 dolárov (60 EUR).

Frankenstein's Dildo

K Halloweenu tak isto patria horory a jedným z najznámejších hororových príbehoch je príbeh o doktorovi Frankensteinovi a jeho výtvore, ktorým bolo ohavné monštrum s nadľudskou silou. Často sa stáva, že ľudia zamieňajú stvoriteľa tohoto monštra so samotným monštrom. Teda si myslia, že Frankenstein je to monštrum. Viacmenej nás tento príbeh privádza k ďalšej pomôcke od Geeky Sex Toys. Zelené dildo svojím vzhľadom v skutku pripomína monšrum vo falickej podobe. Je vyrobené z vodeodolného a zdravotne nezávadného silikónu. Jeho dĺžka je 22 cm a obvod je 16 cm. Domov si toto dildo môžte zaobstarať za 89 dolárov ( 78 EUR).

Sexy kostým

Spoločnosť Geeky Sex Toys vo svojej ponuke nemá žiadne spodné prádlo ani kostýmy, viacmenej zásadnou témou dnešného článku je Halloween, preto si sexy kostýmy zaslúžia aspo zmienku. V prípade, že si nebudete mocť alebo chcieť zaobstarať niektorú z vyššie zmienených pomôcok, môžete Halloween osláviť aj tak, že si zakúpite nejaký sexy halloweensky kostým, pretože kostýmy k Halloweenu tak isto patria. Pozrieť sa môžete buď na sex shopy na internete alebo môžte zavítať do kamenného obchodu. Pokiaľ nenájdete vhodný kostým alebo žiadny, ktorý by sa vám páčil, môžete si na seba napríklad zobrať spodné prádlo a čarodejnícky klobúk a rázom sa z vás stane sexy čarodejník/čarodejnica. Popustite uzdu svojej fantázié so svojím kostýmom a akonáhle nejaký budete mať, môžete s partnerom vyskúšať aj roleplay. Na celej akcií sa s nim dohodnite alebo keď budete chcieť, tak ho prekvapte.

Nemáte partnera a chceli by ste na Halloween zažiť vzrušujúce dobrodružstvo? Skúste si na našej erotickej zoznamke nájsť sex partnera a dohodnite si sex rande.

[rox]

Zdroj a zdroj fotografií: https://geekysextoys.com/

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.