Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Orgie na chate

19.september 2016
Orgie na chate

Niekedy môže zvrat v manželkinom správaní byť na prospech...

Zo začiatku som to nemal so svojou manželkou vôbec ľahké. Bola niekedy až neuveriteľne hanblivá a podľa toho tiež vyzeral náš sexuálny život. Časom sa Radka, tak sa moja nežná polovica volá, prebúdzala a vypracovávala, ale rovnako akémukoľvek trochu neobvyklému nápadu sa bránila, aj keď pubertu má najmenej desať rokov za sebou. Naproti tomu ja by som jej strašne rád kúpil napríklad nejakého robertka alebo ju pichal do zadku. O tom však vôbec nemohla byť reč, tomu sa bránila snáď najviac.

Všetko sa začalo meniť, keď Radka nastúpila do nového zamestnania. Neviem presne, čo sa odvíjalo medzi ňou a jej aktívnejšou kolegyňou Marcelou, ale rozhodujúci bol víkend na chate, kam nás oboch Marcela pozvala. Radke sa spočiatku nechcelo nikam jazdiť, ale Marcela ju tak lišiacky a vytrvalo prehovárala, že sme v deň D, v piatok, naozaj vyrazili do krásnych lesov Šumavského podhoria.

V rozľahlej, klasicky vystavanej, ale veľmi peknej modernizovanej chalupe, ktorá je ďaleko na samote, do najbližšej dediny snáď 5 kilometrov, sme sa ľahko a nenútene zamiešali medzi niekoľko príjemných, normálne sa zabávajúcich ľudí. Trochu sa pilo a radovalo a preto ma, asi jediného abstinenta široko ďaleko, Marcela požiadala, aby som zajazdil ešte pre jednu jej veľmi dobrú priateľku. Radka, ktorá ju poznala, radšej išla so mnou, aby mi ukázala cestu. Naozaj to nebolo jednoduché nájsť, kde Monika býva, ale našli sme to.

Keď som uvidel Moniku prvýkrát, zacítil som náhlu a nečakanú slastnú erekciu. Monika oblečená v priehľadných letných šatách sa ani nesnažila zakrývať tmavé dvorce bradaviek alebo čierny trojuholník ochlpenia medzi nohami potvrdzujúcu jej nahotu. Voňajúca a pekne nalíčená Monika v zvodných minišatách, bez nohavičiek a bez podprsenky totiž nešla k Marcele prvýkrát, ale stále ešte mi to nedochádzalo. Rýchlo si k nám nastúpila a išli sme viac-menej rovnakou cestou späť. Vrátili sme sa skoro, celkom asi za hodinu, ale za tú dobu sa toho na chate dosť zmenilo. Predovšetkým boli takmer všetci nahí, ak nepočítam nejaký ten podväzkový pás, ľahký nátelník alebo napríklad apartný klobúčik inak úplne vyzlečenej Hanky.

Ešte sme ani poriadne nezastavili a už na nás z terasy od prírody pekne vymodelovaná a prsnatá Marcela: "Idete práve do najlepšieho, máte šťastie!" A Monika jej oboma rukami odpovedala na pozdrav. Vystúpili sme z auta a okolo nás nevzrušene prešla Patrícia, naša nová priateľka z Denveru, zo Spojených štátov, úplne nahá a navyše s análnym robertkom zasunutým tam, kam skutočne patrí. Prezeral som si ju už popoludní, keď nás s ňou zoznamovali, ale to ešte mala na sebe napasované legíny. Teraz som myslel, že mi môj narvaný klacek okamžite musí explodovať v nohaviciach, nemohol som od nej odtrhnúť oči, kým nezmizla v malom bazéniku. Všimol som si, že aj Monika s prižmúrenými očami uznanlivo sledovala krivky jej udržiavaného tela. "Rýchlo si našla zábavu, všakže?", Usmiala sa na nás dvoch. Bolo mi jasné, že sa sem naše oblečenie vôbec nehodí, cítil som, že dokonca aj Radka je teraz vzrušená a tak som jej opatrne pošepkal, že si pôjdem dovnútra trochu odpočinúť. Na moje prekvapenie kývla súhlasne hlavou a povedala, že pôjde so mnou.

"Tak kto ide ešte na klystýrok, kto si to chce zopakovať?", Ponúkali nadmieru veselo z osvetlenej terasy najlepšie kamarátky Marcela a Hana. Automaticky k nim zamierila Monika. "Tejto vypláchneme všetko a dôkladne, tá to má rada" povedala Marcela. Hanka s Monikou sa pozdravili.

Vošli sme do chaty a v spálni sme narazili na mladučkú študentku Jitku, ako šustá s dvoma chlapmi naraz. Pod ňou ležal Peter, manžel Marcely, a zozadu ju obrábal chlapec s fúzikmi, ktorého sme zatiaľ nepoznali. Taký parádny sendvič som videl jedine na porno video a myslím, že Radka ani to nie. Však to sňou tiež trochu cuklo, ale ani nemukla. Išli sme sa radšej vyzliecť do haly, aby sme tu nerušili. V rozľahlej, drevom obloženej hale to tiež nebolo zlé, pretože s presklenou čelnou stenou a balkónovými dverami sme mali výhľad priamo na terasu, na kľačiacu obnaženú Moniku a veľmi dobre sa zabávajúcu Marcelu s Hanou.

Rýchlo som sa vyzliekol z nohavíc, sťahujúcich slipov a košele, zostal som len v bielom nátelníku. Oči som mal navrch hlavy a tak schválne som tu chytil Radku okolo pása, zostala ohol som ju cez operadlo sedacej súpravy a v pokľaku som do nej ľahko vstúpil. Radka sa nenechala dvakrát prehovárať, medzi nohami bola mokrá a vzrušená, nadržaná takmer ako ja. Jazdil som v nej rytmicky dovnútra a von, pekne pomaly a dôkladne, ale pozorne som sledoval čo sa deje vonku na terase. Marcela držala v rukách čosi, čo vyzeralo ako injekčná striekačka, lenže toto bolo oveľa väčšie, z veľkej časti sklenené, tak pol litra vody sa do toho mohlo natiahnuť dovnútra, v duchu som odhadoval. Na jednej strane Marcela pomaly tlačila na silný piest, druhá strana končila násadkou a pružnou oranžovou hadičkou, ktorú Hana šikovne zastrčila pripravenej Monike do vyšpuleného zadočku.

Bol to pre mňa šialene rajcovní pohľad na Moniku, ktorej som predtým príliš pozornosti nevenoval, vždy sa mi to zdala byť taká obyčajná ženská, dávno šťastne vydatá, a teraz tu kľačala pred nami takmer nahá a všetkým prítomným ponúkala podívanú na svoju poriadne chlpatú kundičku, s pevne stiahnutými pyskami. Nad nimi, uprostred mierne širokého zadku, v tmavo začervenané a niekoľkými jemnými chĺpkami zvýraznený otvor ritnej bránky mizla štíhla hadička. Niekoľkými dávkami príjemne vlažnej čistej vody museli dievčatá naplniť tú žiadostivú riťku, aby ich "zákazníčka" bola spokojná. Až potom Monika vstala, pridŕžala si vyhrnuté šaty hore, podišla kúsok k zábradliu, o ktoré sa oprela, a až keď sa uistila, že je sledovaná pohľadmi z rôznych strán, vypustila prudko obsah svojho zadočku von. Mocný prúd vody, nakoniec už nie úplne čistý, niekoľko dlhých sekúnd vychádzal medzi jej polovičkami ako vodotrysk, ako práve objavený zázračný prameň, a dopadal dole na trávnik. Stonajúca a vzdychajúca Monika so zmočenými stehnami sa vrátila späť k tej podarenej dvojici služobníc, k Hane a Marcele, a ešte raz si to celé zopakovala.

Radšej som prestal pichať Radku, lebo inak by som musel do nej ihneď vypustiť svoju mliečnu dávku. Obrátil som si ju na chrbát a skúsil som spracovávať jej klitoris jazykom a perami. Romane sa to očividne páčilo, takže som sa nenechal prosiť a lízal som ju mocne a pekne do hĺbky. Teraz pre zmenu mohla ona sledovať extempore svojej kolegyne Moniky. Nič na to nehovorila, ale z terasy nespúšťala oči. Dôkladne som lízal jej mušličku, keď som si náhle uvedomil, že vedľa mojej ženy sa posadila Patricia, s ktorou sme sa teda stretli dnes len tretíkrát. Teraz tu sedela vedľa nás, samozrejme nahá a napoly obnažená. Roztiahla nohy a stručne a zrozumiteľne mi poručila: "Zastrč ho do mňa!" Ťažko môžete neposlúchnuť, keď len malý kúsok od vás Vám pekná udržiavaná mačka v najlepších rokoch ponúkne svoj dokonale vyholené lono. Pomaly som očami skĺzol z jej tváre na guľaté prsia so vztýčenými bradavkami, ale čoskoro som pokračoval cez bruško dole, spomalil som až na pripravenom, zdurenom klitorise, na nedočkavo sa roztvárajúcej pošve a zastavil som sa až u čierneho vibrátora, zarazeného do zadočku. Bola to pastva pre oči a liek na impotenciu akéhokoľvek kalibru, čo ešte Patricia zdôraznila zdvihnutím nôh nahor do výšky.

orgie na chatě

Okamžite som prestal lízať dôverne známu kundu a presunul som sa k tej vyholenej, uprostred ružovo rozdelenej buchtičke. Jedine ticho vibrujúcim robertkom sa Patricia líšila od malého dievčatka. Ale toho si teraz pomaly vytiahla von, zato sa pekne roztvorila hlboká diera ohraničená pyskami ohanbia. Lačne som do nej zaboril svoj jazyk a začal som vychutnávať ohromné ​​množstvo milostných štiav. Pritom Patricia snáď aj kričala, obzvlášť keď som uchopil horúci klitoris medzi pery a jedným alebo dvoma prstami som masíroval po krčku maternice, schovaným kdesi na dne jej nenásytnej pošvy. Toto všetko nebolo zlé, ale ona potrebovala viac. Nerozpakoval som sa teda a vošiel som ďalším prstom aj do voľnej dierky jej zadočku. Išlo to úplne ľahko a teraz som tak dráždil pružné steny vnútri nadržanej Patricie z oboch strán. Netrvalo to dlho a jasným gestom si konečne vyžiadala môj chvost. Zašiel som teda do nej a nemohol som si vynachváliť vyholený klin, Patricia bola skvelá, celú situáciu dokonale podčiarkovali jej výkriky "Oprcaj ma, šukaj ma poriadne, ooááh!"

Dávno už vedľa nás nesedela Radka. Kde vlastne si užívala, to neviem, ale keď sme s Patriciou tretíkrát menili pozíciu, tak som si všimol, že si niečo šušká s Marcelou a Monikou pred oknom. Monika Radku hladila po boku a po zadočku, za chvíľu si Radka kľakla na všetky štyri a potom už išlo všetko rázne. Marcela jej natrela malú dierku nejakým krémom, Monika hneď priniesla striekačku a za niekoľko okamihov mala Radka plný zadok. Doteraz som netušil, že by sa moja ženská nechala poriadne vypláchnuť "len" kvôli chtíču a erotickému vzrušeniu. Ale keď som videl, že sa už po niekoľkýkrát prehýba ako prebudená mačka domáca a sprudka sa vyprázdňuje, už som sa neudržal a naplnil som vzpínajúcu sa Patriciu až po okraj. V hlave mi hučalo a pri každom vyšľahnutí dávky spermií to so mnou cuklo ako pri elektrickom šoku, ona zakaždým vykríkla snáď ako novicka. Vzduch bol náhle naplnený vôňou potu a semena, naše pohyby boli trochu neohrabané a v klinoch sme mali obaja potopu. Trochu som sa upokojil a Patricia ma tesne objala a bozkávala by ma snáď do nekonečna. Hundrala čosi pritom anglicky, ale to som absolútne nebol schopný vnímať. Musel som si ľahnúť, čo Patricia šikovne využila a svojimi ústami ma opäť pripravila k boju, lenže ja som mal zase chuť na zmenu, rád by som chcel spoznať tú mladú babu, Jitku. Pobozkal som Patriciu naposledy na čelo a nechal som ju osamote.

Vošiel som do susednej spálne, kde sme prve Jitku zahliadli, ale to už bolo možno pred hodinou a za tú dobu sa osadenstvo pohodlnej širokej postieľky niekoľkokrát vymenilo. Tentoraz si to tu pre seba zabrali len samotné dievčatá, Hanka s Marcelkou. Trochu som ich vyrušil v ich homosexuálnom vyčíňaní, ležali obe na rovnakom boku, hlavami ale od seba, štíhle nohy do seba pevne zakliesnené, kundičky mali prepojené dlhým dvojitým penisom s anatomickou napodobeninou obnaženého žaluďa na oboch koncoch, jednoducho skvelým robertkom práve pre lesby. Marcela na mňa len mrkla a tak som radšej rýchlo za sebou zavrel dvere. Ale pristalo im to, dievčatkám, fakticky, v tú chvíľu som bol opäť nadržaný ako jeleň v ruji.

V hale, na chlpatom koberci pred krbom som objavil svoju Radku v polohe 69. Kľačala nad Alešom, vášnivo fajčila jeho dlhý klacek, ani on nenechával jej kundu na pokoji. Len nech si užije, pomyslel som si, ale vzápätí som nevedel, koho konkrétne som mal ma mysli. Zrejme svoju drahú polovicu, pretože ak sa snaží tak ako každý týždeň so mnou, tak to Aleša čaká pekná drina. Radšej som ich nechal byť a obzeral som sa ďalej.

Na schodoch Karol,, trochu akrobaticky, pichal predklonenou Ilonu, tak aj týchto dvoch som tu dnes ešte nevidel. Ani ma nevideli, boli ku ma otočení chrbtom a navyše úplne ponorení do svojich divokých chúťok, takže som sa len nenápadne pretiahol okolo a šiel som sa pozrieť von. Cestou som ešte musel obísť Patriciu, s privretými očami a sústredením v tvári si zase nasadala na svojho gumového černoška. Vonku mi konečne prialo šťastie, našiel som tam nahú Jitku, opretú o zábradlie, sledujúci nádherný krvavý západ slnka. Na chvíľku som sa zastavil, aby som sa nadýchol čerstvého vzduchu, zvykol si, že je tu o trochu chladnejšie ako vo vnútri, a tiež sa mi páčila silueta tej drobnej štíhlej dievčiny. Fascinovali ma asi len nedávno vyvinuté, doteraz neopálené a samozrejme pevné prsia, na vrcholkoch zakončené nevýrazne tmavšími, do fialova zafarbenými bradavkami. Opäť som pocítil neodbytnú erekciu, vzal som svoj kolík do ruky, niekoľkokrát som po ňom prešiel sem a tam a hneď bol zase v pohotovosti. Urobil som krok stranou a pod krátkymi oblúčikmi jej zadočku som objavil široký tunel miznúci kdesi vpredu medzi nohami. Práve do toho miesta som zamieril svojím chvostom, keď som Jitku objal zozadu. Jednou rukou som ju uchopil za ľavý prsník a druhú som jej položil do riedkeho trojuholníka chĺpkov vpredu.

"Počkaj chvíľočku, ešte sa musím vycikať, ty šukáčku!" Sotva toto dopovedala, zacítil som mokré horúco na svojom chvoste. Práve o obnaženého zdureného žaluďa sa mi rozrážal jej perlivý zlatý prúd a kropil naše nohy zhora nadol. Jitka pritom navyše chytila ​​pevne moju pravú ruku a dráždila sa s ňou v rozkroku, takže aj tú som mal v prvom okamihu počúranú a netrvalo to dlho a stáli sme uprostred peknej kaluže. "To si asi nečakal, čo, nadržaný pichač." Oslovila ma Jitka druhýkrát. Po chvíľke mlčania som sa konečne zmohol na odpoveď. "No, nečakal som, že budeš tak divoká." "Divoká? Cha, hovor rovno perverzná a to si píš, že nie práve málo. Milujem každé šukanie, božské mrdanie, vyfajčila by som ťa aj na ulici, ani by si nemrkoll. Robím to s chalanmi, s babami, so všetkými naraz, doma si to robím každý deň sviečkou alebo niečím poriadnym, hlavne že mám vždy plnú kundu. A ty povieš divoká. Tak makaj, teraz to musím mať, chcem od tvojho kokota rozraziť prdel!" Prudko a vzrušene zo seba Jitka vychrlila. Každý pohyb jej tela jasne hovoril, ze to myslí naozaj. Chytila ​​ma za neho, doviedla si ma k lavici a zaujala jednoznačnú polohu.

Trochu som sa bál, že by som tej drobnej dievčine mohol ublížiť a tak som ju začal radšej pichať do kundy. "Chlapisko jeden, to si trochu vedľa, chcem to do zadku a makaj som už zase nadržaná!", Dostalo sa mi ponaučenie. Naslinil som si najprv jeden prst a zasunul som jej ho do beztak vlhkého konečníka. "Chvost !!", takmer vykríkla svoj rozkaz. Namieril som teda stvrdnutý penis a jemne som pritlačil. V tom okamihu predklonená Jitka prudko prirazila a bol som v nej raz dva. Len hlasno hekla a potom už sme prirážali obaja spoločne pekne do rytmu. Slastne vzdychala a ričala, zdalo sa, že sa jej to naozaj páči, jednou rukou sa držala operadla lavice a druhou si dráždila svoju chtivú lastúrku spredu. Prerývane ma prosila, nech to do nej nenastriekam, že si ma potom vyfajčí. Ani proti tomu som neprotestoval a pokračoval som v krasojazde, kým som nepocítil, že už to na mňa ide. Vytiahol som z nej chvost von a s uspokojením som sledoval, ako tá dievčenská prdelka zostala po mne otvorená, provokatívny pikantný otvor zmizol až keď sa Jitka narovnala a postavila.

Zostal som stáť, len som sa o lavičku oprel a to divoké mláďa si kľaklo k mojim nohám, opatrne uchopila môj chvost medzi zubami a jazýčkom sa venovala napätej uzdičke. Chytila ​​ma poriadne pri koreni a svojimi ústami mi urobila skvelú rozkoš, ihneď mala tvár celú od spermií. Niečo stačila zachytiť do pusy, ale jedným kútikom jej husté semeno vytekalo von, aby skončilo na tých zaujímavých prsiach. "Bolot o dobré", pochválila ma panovníčka, ale ani som to príliš nevnímal, pretože už niekoľko rokov som sa neurobil dvakrát za večer, navyše tak fantasticky.

Nechal som Jitku svojmu osudu a odpotácal som sa do spálne, zložil som sa na jedinú neobsadenú posteľ a ešte som si honil horúci chvost sám, keď som videl Ilonu, ako sa divoko snaží dostať celú ruku do roztiahnutej lesklej kundy Marcely. Už mi to ale nešlo, upadol som do tvrdého spánku, z ktorého som sa niekoľkokrát za noc prebral, aby som zistil, že si ku mne pod perinu priľahla Jitka, ale ráno, presnejšie povedané o pol jedenástej, som sa prebudil opäť sám a celkom aj odpočinutý. Hneď ma potešil pohľad na nahú Radku, ako spí v milostnom objatí s Patriciou, pričom okolo nich sa povaľovali niekoľko rôznych robertkov. Tým ale pre nás aj pre všetkých ostatných bohužiaľ perfektný víkend skončil, pretože v sobotu nečakané povinnosti našich hostiteľov zabránili ďalšiemu pokračovaniu slastných orgií.

Vtedy, keď útulná chata mizla kdesi za nami, vtedy ma to mrzelo, ale od toho významného večera ako by bola moja milá Radka celá vymenená. Dnes už samozrejme máme v spálni v nočnom stolíku schované kovovo lesklé venušine guličky, ružový vibrátor, povzbudzujúce tabletky španielskych mušiek aj veľkú červenú tubu s nápisom "Anal cream". A niekedy si tiež kedykoľvek bez obáv môžem doma pustiť poriadne porno. Ten víkend zasvätený chtíču nezostal samozrejme prvým a posledným, ale čas od času sa s našimi priateľmi pravidelne schádzame, budúci piatok nás Marcela pozýva opäť!

Radi by ste swingers party? Skúste si nejakú dohodnúť na erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.