Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Orgazmy miesto filmu

17.máj 2022
Orgazmy miesto filmu

Všetko to začalo raz k večeru, keď sme sa s mojím najlepším kamarátom rozhodli ísť do kina. Do kina spolu chodíme často, a preto to nebolo nič neobvyklé. Lenže kino práve rekonštruovali, a tak sme sa rozhodli ísť na film ku mne.

Jediný film, ktorý som mala stiahnutý v počítači, boli Mimoni. Tak sme si sadli na posteľ, vzali sme si misu s popcornom a pozerali sme sa na Mimoňov. Keďže sme chceli ísť na horor, bola táto rozprávka sklamaním pre oboch. Po pätnástich minútach sme sa začali očividne nudiť. Ponúkla som mu, že ho budem škrabkať na chrbte a on súhlasil. Zložil si tričko a ja som uvidel jeho svalnatý chrbát a trošku ochlpenú hruď. Nečakala som, že bude tak sexy.

Nežne som prechádzala prstami po celej jeho vrchnej časti tela a premýšľala som, aké by to bolo dotýkať sa ho viac. Po chvíli si všimol, že som prestala pozerať film a pozerám naňho. Pousmial sa na mňa a znenazdania ma pobozkal. Nevedela som, ako mám reagovať. Úprimne som už cítila vlhko v nohavičkách, ale predsa je to môj najlepší kamarát. Vedel bozkávať naozaj skvele, a preto moje rozmýšľanie nebolo nijako dlhé. Vedela som, že ten sex bude prvý a posledný. Na nič som nečakala a zložila som všetko svoje oblečenie. Mala som v pláne poriadne si to užiť.

Zatiaľ čo som si dávala dole posledný kúsok spodnej bielizne, on už ležal nahý na posteli. Išlo vidieť, že mi neustále zíza na prsia. Prišlo mi to trochu zvláštne až do chvíle, keď povedal: „Vždy som si ich prial vidieť.“ Po tejto hláške som sa rozosmiala a skočila za ním do postele. Začali sme sa bozkávať a ja som svoje telo tlačila čo najviac na to jeho. Chcela som cítiť jeho mužské teplo. Lenže on ma prerušil, odtrhol svoje ústa od mojich a pusinkoval mi bruško smerom dole. Vedela som, kam mieri, a tak som sa len pohodlne uvelebila.

Jeho pusa sa konečne dostala na správne miesto. Vytiahol jazýček a raz mi prešiel po klitorise. Potom sa posunul nižšie a strčil mi celý jazyk do mojej vagíny, čo najhlbšie to šlo. Zavzdychala som blahom. Jeho jazyk mi začal prechádzať po klitorise tam a späť a ja som vedela, že nič lepšie som nezažila. Chcela som viac, ale pritom som ho chcela tiež uspokojovať. Zdvihla som mu hlavu, otočila som sa a vkĺzla som pod neho tak, že sme boli v polohe 69 a konečne som mala prístup k jeho penisu.

Erotická poviedka Orgasmy miesto filmu

Chytla som ho do ruky a zistila som, že má skutočne dobrý tvar. Nevedela som, ako mám začať, a tak som mu prešla jazykom špičku penisu. Páčilo sa mi to a manéver som opakovala. Krúžila som jazykom okolo jeho žaluďa, kým nebol celý mokrý. Potom som mu olízla penis po celej dĺžke. Bol veľmi dlhý. Mala som naňho takú chuť. Tak som si ho strčila do úst po jeho žaluď. Medzitým on vyvádzal s mojou vagínou a ja som svoje vzdychy utlmovala jeho penisom. Rýchlosť jeho kmitania na mojom klitorise sa zintenzívnila, a tak som tiež pridala a strčila som celé jeho péro do úst. Som v tomto vážne dobrá, nemám totiž žiadny dávivý reflex, lenže to on nevedel a dalo sa poznať, že bol príjemne prekvapený.

Hýbala som hlavou tam a späť a jeho penis zachádzal do mojej pusy a von. Cítila som, že je dlhý a na konci ma trošku pichol do krku. Po chvíli bol už celý mokrý, a tak som sa vrátila k jeho žaluďu a ožužlávala som ho. Vedela som, že sa už blíži môj orgazmus. Jednou rukou som ho chytila ​​za pevný zadok a v tej chvíli to prišlo. Silná vlna vzrušenia prešla celým mojím telom. Zvíjala som sa v radostnom kŕči a pri tom som trošku kričala. Bola som na vrchole blaha. Orgazmus bol veľmi silný, a tak som mu to chcela oplatiť.

Kamarát sa prevalil na chrbát a ja som zaujala pozíciu pri jeho nohách. Prechádzala som perami po jeho žaludi a zároveň som jazýčkom dráždila jeho špičku. Potom som jeho penis dala do úst celý a on málinko vykríkol nadšením. Vzal moju hlavu do rúk a kýval s ňou dole a hore rýchlejšie a rýchlejšie. Jeho penis bol celý v mojej puse až po koreň. Zacítila som, ako sa pomaly blíži slastný kŕč. Jeho ruky sa zastavili, ale ja som v pohyboch stále pokračovala. Potom vykríkol a ja som zacítila jeho pulzujúci penis, ktorý vystriekaval teplú tekutinu do mojej pusy. Mala som plnú pusu jeho spermií, a tak som slastne prehltla. Utrela som si kúsok semena, čo mi tieklo po brade, a unavene som si ľahla vedľa neho do postele. Začali sme sa tomu celému veselo ale uspokojene smiať.

Kamaráta na sex nájdete na online erotickej zoznamke raz dva!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.