Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Orgasmické prvýkrát

1.júl 2021
Orgasmické prvýkrát

Raz sme sa nejako bavili o našom prvom orgazme. Ja som sa nakoniec priznala, že som ešte žiadny nemala a že sa za to celkom hanbím. On sa na mňa tak zvláštne pozrel a povedal, že ma niečo naučí. Nevedela som, ako to myslí, preto som sa to stále snažila brať ako srandu. Ale on to myslel úplne vážne. Spýtal sa ma, či súhlasím so všetkým, čo bude robiť.

Súhlasila som, pretože ma ani vo sne nenapadlo, čo sa bude diať. Povedal mi, že sa nesmiem hanbiť a že už nesmiem cuknúť. Trošičku som zneistela, ale svoje rozhodnutie som už nemohla vziať späť.

Odviedol ma pred jedny dvere a povedal, nech sa ničoho nebojím. Potom mi zaviazal oči a ja som cítila, ako skúša, či nič nevidím. Potom otvoril dvere a doviedol ma k mäkkému kreslu. "Sadni si," postrčil ma a ja som sa posadila. Špicovala som uši, aby som zachytila ​​aspoň nejaký náznak budúceho vývoja. Zrazu som pri svojom uchu pocítila horúci dych a jeho hlas, ako mi šepká: "Nemusíš sa ničoho báť, neublížim ti! Musíš len robiť to, čo ti poviem... Celý čas budem hovoriť iba ja, ty počúvaj a sústreď sa. Áno?" Prikývla som. Niekam podišiel a za chvíľu sa miestnosťou rozoznela zvláštna hudba. Boli to skôr len hlasy, žiadne tóny, a tie hlasy akoby šepkali. Šepkal niečo nezrozumiteľného, ​​ale TO niečo sa dostávalo priamo pod kožu a vrylo do mozgu. Až mi z toho prebehol mráz po chrbte.

Po chvíľke som si prekvapene uvedomila, že ma niekto hladí po vlasoch. "Vyzleč sa," prikázal mi jemne. Už som mala sto chutí povedať, nech neblbne, ale potom som si spomenula, že nesmiem hovoriť. Srdce mi búšilo a určite som musela byť celá červená, keď som si cez hlavu preťahovala tričko a dávala dolu nohavice. Zostala som len v spodnom prádle a nevedela som, či mám pokračovať ďalej. A spýtať som sa hanbila.

Našťastie mi pomohol vyriešiť dilemu, pretože povedal, že zvyšok si môžem zatiaľ nechať. Tak som tam sedela a bola neuveriteľne napätá. Možno už som podvedome začínala tušiť, akým smerom sa táto situácia bude uberať a to ma vzrušovalo aj desilo zároveň. Jeho ruky sa z mojich vlasov presunuli na môj krk, po chvíli pridal aj svoje pery. Nežne ma bozkával na kľúčnu kosť a potom povedal: "Nerob nič, len počúvaj hudbu a vnímaj moje dotyky... Musíš sa zžiť s rytmom, prispôsobiť mu svoje myslenie, svoje dýchanie, svoj tep..."

Po chvíli som si začala pripadať, že nejako strácam kontrolu nad svojím telom. On ma stále bozkával na krk a začal mi rukami hladkať prsia. Najskôr len cez látku, ale robil to tak krásne, že som sama začala dúfať, aby sa dotkol ich hladkej kože. Akoby mi čítal myšlienky, stiahol mi podprsenku a prvýkrát sa dotkol mojich pŕs. Najskôr len bruškami prstov, až mi z toho naskočila husia koža. Pri tom mi neustále šepkal, nech sa nechám unášať svojimi zmyslami a úplne sa poddajú hudbe.

Erotická poviedka Orgasmické prvýkrát

Hudba náhle zosilnela a nabrala na rýchlosti. V tom okamihu mi prsia stlačil tak pevne, až sa mi zatajil dych. Jedným prstom mi prechádzal po každej bradavke, bolo to až neznesiteľne vzrušujúce. Prekvapene som si uvedomila, že začínam rýchlejšie a hlasnejšie dýchať. Potom náhle prestal. Pustil ma a ja som sa musela neskutočne premáhať, aby som nekričala: "Neprestávaj!"

Lenže on neprestal. Len obišiel kreslo a asi si kľakol pred neho. Zatlačil mi na kolená, takže som mala nohy od seba. Jeho dotyk na mojich stehnách bol priamo elektrizujúci. Presne vedel, kde sa ma má dotknúť. Postupoval rýchlo hore, jemne mi nadvihol zadoček a uchopil ma za lem nohavičiek. Pomaličky, ako keby ma chcel trápiť, ich sťahoval dole a ja už som sa začínala túžbou triasť po celom tele. Niečo také som doteraz nezažila.

Vytiahol mi z nohavičiek jednu nohu po druhej a potom sa svojou tvárou nedočkavo zaboril do môjho lona. Presne v súlade so spievajúcimi hlasmi začal najskôr špičkou jazyka ľahúčko krúžiť okolo môjho otvoru, potom si pomohol prstami, pošteklil môj pulzujúci klitoris a potom konečne vnikol svojím horúcim jazykom priamo do hlbín môjho lona.

Inštinktívne som vzala jeho hlavu a pritisla si ju k sebe ešte viac. To bolo pre neho signálom, aby rozohral svoj divoký tanec na mojom pohlaví. To sa po chvíli samo začalo zvierať vo spaľujúcich kŕčoch a šťava túžby z neho len tiekla. A on ju poslušne ochutnával, namáčal do nej jeden prst po druhom, aby si ho vzápätí mohol utrieť o moje boky a brucho... Teraz už som dýchala a cítila som, že sa každým okamihom konečne blíži môj prvý orgazmus. On to cítil tiež, ale ešte ma chcel chvíľku napínať. Preto prestal a udýchane zašepkal: "Teraz prišiel ten okamih. Predstav si čokoľvek, zapoj naplno svoju fantáziu."

Hudba teraz zosilnela na úplné maximum. "A koniec prežiješ v úplne dokonalom vyvrcholenie!" Vykríkol potom a mne sa cez pery predral slastný ston. Bol to úplne úžasný a neopísateľný pocit, celé moje telo ako by sa upriamilo na jeden jediný nerv, len na môj lon a odtiaľ vychádzala a zároveň bola pohlcovaná všetká moja sila... Môj prvý orgazmus trval snáď pol minúty. Potom som sa unavene oprela o kreslo a snažila sa uchovať ten nadpozemský stav. Cítila som sa ako ten najšťastnejší človek na Zemi. Zložil mi šatku a ja som žmúrila do denného svetla. Obaja sme sa usmievali.

Ak vás k prvému orgazmu nedoviedol partner, môžete to skúsiť pomocou erotickej hračky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.