Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Oprcal som dievča môjho kamaráta

2.február 2017
Oprcal som dievča môjho kamaráta

Raz večer som si išiel sadnúť so svojou kamarátkou v Bratislave na kávu. V celku to všetko prebiehalo v pokojnej atmosfére až na to, že k tej káve sme sa ani nedostali a skôr sme sa tak trošku opili.

Začali sme si rozprávať aj o témach, ktoré sa veľmi do spoločnosti nehodia a došlo aj na sex. Preberali sme všetko, čo nás zaujímalo a atmosféra začala byť stále viac napnutejšia. Po ďalších pár pohárikoch sme už skoro ani nehovorili a len sme pod stolom rukami pátrali po svojich telách. Obaja sme vedeli, že by sme to zrejme nemali, pretože každý máme svojho partnera. Ale tí s nami dnes neboli, tak čo.

Keďže už bola v celku pokročilá hodina a obaja sme boli už trošku unavení, tak sme sa rozhodli, že to pre dnešný večer radšej ukončíme a pôjdeme spať. Rozhodol som sa, že Pavlínku odprevadím domov, pretože som to mal rovnako po ceste. Cestu nočnou Bratislavou sme si skracovali kecaním a sem tam sme si aj niečo pospevovali. Pretože sme boli pripití, tak sa nám sem tam podarilo pošmyknúť na nerovnej dlažbe chodníka. Pavlínka však raz neudržala rovnováhu a už sa blížila k zemi, našťastie sa mi ju podarilo zachytiť. Keď chytila ​​balanc a postavila sa, tak som zistil, že som ju chytil tak šikovne, že som ju držal za prsník. Asi jej to bolo rovnako príjemné ako mne, tak sa na mňa pozrela a usmiala sa na mňa a dala mi letmú pusu. Hneď som to využil a opätoval som ju späť. Zrazu z toho bol bozk a naše ruky začali po sebe krúžiť. Bozkávali sme sa a ja som sa dotýkal jej pŕs a sem tam som zašiel aj medzi jej nohy a poláskal som cez rifle tú jej mušličku. Ona mi na oplátku jazdila po kopčeku ktorý sa mi už urobil na nohaviciach. Dostali sme na seba strašnú chuť.

Rozhodli sme sa, že zájdeme k nej domov na "kávu". Cestu k nej domov sme si spestrovali bozkami a vzájomným láskaním. Konečne sme boli u nej doma. Rýchlo sme zo seba dali dole oblečenie a vrhli sa na seba. Bozkávali sme sa a ja som začal rukami preskúmavať jej nádherné telo. Vzal som ju do náručia a odniesol ju do spálne. Položil som ju na posteľ a začal hladkať jej prsia. Začala pomaly vzdychať a k tomu láskaniu som pridal aj jazyk. Sal som jej bradavky a láskal ich jazykom.

Rukami som sa zároveň prepracovával k jej lonu. Mala krásne oholenú kundičku len s malým tenkým prúžkom svetlých chĺpkov. Najprv mala nohy len kúsoček od seba, ale akonáhle zacítila ruku ktorá ju začala láskať v lone, tak ich pomaly roztiahla, aby som sa k nej a do nej dostal. Bola už krásne vlhká a jej klitoris už bol tiež naliaty. Hladil som ju a pomaličky zachádzal aj do nej. Najprv len jedným prštekom a potom som začal pridávať aj ďalšie. Začala sa prehýbať a stonala stále viac a viac. Začal som hlavou schádzať od jej pŕs nižšie a nižšie. Už som sa nemohol dočkať až ochutnám jej šťavičku. Najprv som olízal jej vejáriky a keď som spoznal podľa jej stonania, ako veľmi sa jej to páči tak som ju jazykom začal spracovávať viac. Prstami som jej ďalej chodil v jej kundičke a potom som ich vytiahol a dal jej ochutnať tú jej sladučkú šťavičku. Olizovala mi prsty a strkala si ich snáď až do krku.

Nuž vrátil som sa späť k pôvodnej činnosti a strčil som jej tam zase dva prstíky späť. Takto som ju dráždil a potom som ju začal dráždiť aj u zadočku. Jemne som ho obchádzal prstami a sem tam som zašiel aj hlbšie. Vôbec sa tomu nebránila, skôr naopak, tak som jej začal poriadne obchádzať prstami aj zadoček. Jej kundička začal roniť stále viac šťavy a začala sa pomaly sťahovať. Cítil som, že sa už čoskoro urobí, a tak som pridal na tempe aj na intenzite dráždenia. Jazyk kmital po jej klitorise a zase zachádzal hlbšie do jej kundičky. Môj prst zachádzal viac a viac do jej zadočku a potom som len počul, ako sa z jej hrdla vydrali hlasné vzdychy.

sex

Pavlínka si ma pritiahla bližšie k sebe a začala ma vášnivo bozkávať a hladkať po chrbte. Takto sme sa ešte chvíľku bozkávali a potom som zacítil jej ruku medzi nohami. Začala mi honiť môj konár. Potom si ma otočila na chrbát a začala mi olizovať bradavky a svojím šikovným jazýčkom schádzala pomaly nižšie a nižšie, až nakoniec skončil môj žaluď v jej krásnych ústach. Cucala ho ako najsladší cukrík a jazykom ho olizovala ako kopček zmrzliny. Hladila mi gule a sem tam ich aj obízla a vzala do pusinky. Honila mi penis. Najprv pomaly a potom zasa neuveriteľne rýchlo. Myslel som že sa z toho zbláznim. Bolo jasné, že ak neprestane tak to už veľmi dlho nevydržím a urobím sa. Radšej som ju poprosil aby to nechala. Síce nerada, ale urobila to. Pre zmenu na mňa nasadla a chvost si strčila k otvoru jej vlhkej mačičky. Pomaly začala sadať a ja som hladil jej kozičky. Nahla sa ku mne a začala ma bozkávať. Ja som ju za to hladil po zadku a rozťahoval jej polovičky aby som do nej mohol preniknúť hlbšie. Sem tam som prštekom zablúdil k jej análku a zároveň som ju nechal aby si skákala na môj klacek a pritom som ju prstom jazdil v zadočku.

Potom sme zmenili polohu, ona si ľahla na chrbát a dala mi nohy na plecia a ja som mohol do nej prenikať takou rýchlosťou, akou sa mi chcelo. Najskôr som ju mrdal len pomaličky a nie veľmi do hĺbky. To sa jej celkom páčilo. Potom som zrazu zašiel do jej pičky až po koreň a tvrdo som ju začal šukať a pritom som jej stláčal kozičky. Začala nahlas vzdychať a jej kundička sa začala sťahovať okolo môjho kolíka. Vytiahol som ho z nej a pretočil ju na bruško. Nadvihol som si jej zadoček a opäť som jej zašiel čo najhlbšie do kundičky. Pavla sa začala stále viac a viac prehýbať a bolo vidieť, že už nie je veľmi ďaleko od toho aby sa urobila. Chytil som ju za vlasy, druhou rukou som jej stláčal zadoček a nechal ju, nech sa sama priráža proti môjmu kolíku. Netrvalo to dlho a s hlasným krikom dosiahla svojho druhého orgazmu. Vyšiel som z nej a vychutnával si, ako krásne vzdychá a ešte jej trochu podráždil jej análik.

Pavla sa otočila a vzala si môj klacek zase do pusinky. Ten jej jazýček by som vám prial naozaj zažiť. Fajčí výborne. Olizovala ma a naháňala ako o preteky. Hladila mi gule a pritom mi ho fajčila. Už som mal tiež na mále a ona to vycítila, pridala na intenzite a ešte navyše si oblízala prst a začala ma dráždiť u análu. To už som nevydržal a len som cítil ako mi skáce v chvoste. Stihol som vzdychnúť a začal som jej striekať rovno do pusinky. Pavlínka všetko poslušne hltala a nenechala si utiecť ani jedinú kvapôčku a poriadne ma vysala.

Potom sme si ľahli na posteľ a trošku odpočívali. A pretože už bolo celkom k ránu, tak sme to už naozaj zakončili. Dali sme si bozk na rozlúčku a ja som vyšiel do ulíc ožiarených prvými lúčmi slnka. Sľúbili sme si, že to niekedy zase zopakujeme. A tiež sme sa dohodli že to bude naše malé tajomstvo.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.