Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ohnivý milenec

2.február 2023
Ohnivý milenec

Už pekných pár rokov som nebola nikde v krčme, fakticky. A ani by som nešla, nebyť mojej najlepšej kamarátky Julie.

Bolo to veľmi dlho, čo sme sa videli naposledy, keď mi jedného dňa zavolala a spýtala sa ma, či by som si s ňou nešla do nejakého podniku ako za mlada. Nie že by sme boli nejaké staruchy, ale sme obe nejaký ten rok vydaté a máme deti. Julia sa preháňala po parkete a ja som zatiaľ civela do pohára so zteplalým vínom. Spomínala som pritom na staré dobré časy. Bolo to pred desiatimi rokmi, práve nám bolo osemnásť. Obrážali sme ako šialené všetky bary a diskotéky v meste, liali do seba víno po celých litroch, balili sme chlapcov a mysleli sme si, že zostaneme takto mladé, neodolateľné a krásne snáď na veky.

"Nezatancujeme si?"

Niečí hlboký zamatový hlas ma vytiahol zo spomienok. Pozrela som a pozrela do tváre dokonalému, živočíšnemu mužskému, ktorý sa vyznačoval všetkým, z čoho ženským slabnú kolená a motá sa hlava. Na okamih som uvažovala, čím ho asi zaujala moja maličkosť. Keď som prijala jeho pozvanie a tancovala s ním po parkete, len na krátko som si spomenula na domov a rodinu.

Ten chlap bol neskutočne krásny, vedel skvele tancovať, správal sa slušne a nevtieravo. Netrvalo dlho a celá som horela v jeho silnej náručí. Keď si to teraz tak vybavujem, ani sa nie je čomu diviť. S manželom sme už dlhší čas vedľa seba žili ako dvaja úplne cudzí ľudia, síce pod jednou strechou, ale už pekných pár mesiacov sme spolu nič nemali. Je to zaujímavé, ako ten čas letí a človek si to takmer ani nevšimne. Bolo jasné, že priam hladne túžim po nežných dotykoch, láskaní a milovaní. Avšak som sa mala vedieť ovládnuť, poďakovať mu vo všetkej slušnosti za tanec, sadnúť si k svojmu vínu, poprípade si dať ešte dvojku, a nakoniec ísť domov. Sktrátka som sa nemala dať strhnúť.

Lenže práve to som neurobila. Tancovala som s Krištofom celý večer, rozprávali sme sa o všetkom možnom a vypili sme pri tom také množstvo vína, že som sa celkom slušne namazala. A to tak, že som Krištofovi vykecala, že som až do druhého dňa voľná, že doma nie je mužský ani deti, ktoré boli u babičky, pretože mám na zajtra objednanú práčovňu.

Krištof sa smial, zrejme tomu, ako som pod parou, ale ja som kecala ďalej, vôbec som sa nedokázala kontrolovať. Neskoro v noci, alebo lepšie povedané už vlastne ráno, som odišla taxíkom sama domov. Keď som sa zobudila, mala som hlavu ako črep, ako to už tak býva, keď to človek niekde roztočí a vypije toho viac ako má. Vkĺzla som do šiat, ľahko som sa opláchla a zviazala vlasy do uzla.

V kuchyni na stole ležal odkaz od Ivana: Včera si to ťahala pekne dlho. Vrátim sa až večer. Ivan.

Vychutnávala som si to fantastické ticho v byte. Pozbierala som špinavú bielizeň a spomínala na predchádzajúci večer. Krútila som mrzuto hlavou, pretože som nevedela, čo všetko som Krištofovi napovedala a kam až som ho nechala zájsť. Zišla som s ťažkým košom dole do práčovne, zamierila k dverám a musela som šatrať po stene, pretože to zatratené svetlo na chodbe bolo zase rozbité.

V tom som zacítila, ako ma niekto schmatol. Vydesene som vykríkla. Upustila som kôš na podlahu a snažila sa vymaniť z oceľového zovretia.

"Maria, to som predsa ja." Spoznala som známy hlboký hlas zo včerajška, ktorý zašepkal moje meno.
"Ty, Krištof?"
"Áno. Tak poď, Mária." Pustil ma, vzal ma za ruku a položil si ju k obrovskej hrči na nohaviciach.
"Chcem to s tebou robiť, Mária, teraz hneď, tu. Sama cítiš, ako veľmi po tebe túžim."

Chraptel a mocne sa mi trel podbruškom o ruku. Pritisla som sa k nemu a cítila som, ako sa jeho telom prevaľujú vlny žiadosti a zaplavujú aj mňa. Rýchlo ma odtiahol do práčovne a zavrel za nami dvere. Začal mi rukami chtivo prechádzať po tele a do jeho žiadostivosti sa miešalo špargnutie utrhnutých gombíkov kotúľajúcich sa po podlahe. Zovrel moje kozy a pritisol sa k jednej mojej hrozienke. Začal ju zbesilo sať a mne sa rozkoš rýchlo šírila až dole k pootvorenej štrbinke. Akonáhle Krištof zistil, ako moje telo žiadostivo reaguje, rozopol mi nohavice a zašiel pod ne svojimi silnými prstami.

Erotická poviedka Ohnivý milenec

Stála som tam ako socha, neschopná najmenšieho pohybu. Telom sa mi šírilo vzrušenie, ktoré som do tej doby nikdy nespoznala. To, ako so mnou až brutálne zaobchádzal, napodiv spôsobilo, že som sa celá uvoľnila a snažila sa čo najintenzívnejšie prežívať všetko, čo sa so mnou v tej chvíli dialo. Jednou rukou zovrel obe moje zápästia a držal mi paže nad hlavou. Druhou rukou mi pravidelne krúžil po stierbinke a jeho jazyk sa jemne pohrával s mojimi prsiami a s ušnými lalôčikmi, než po chvíli zašepkol:

"Nie je to nádhera, Mária? Chceš zažiť ešte viac, dievčatko moje? Tak pekne roztiahni nohy, áno?"

Jeho hlas ma neuveriteľne vzrušoval a cítila som, ako sa zo mňa rinie milostná šťava. Už nebolo nič, čo by ma dokázalo zastaviť. Moje telo sa zmietalo v kŕčoch, z pičky sa valili prúdy horúceho mliečka a cítila som, ako mi skoro až bolestivo tuhne klitoris. Klesla som na chladnú tvrdú betónovú podlahu. Vtom som zacítila ako ma Krištof schmatol v páse a otočil si ma na brucho. Jeho obrovský kyj ma takmer roztrhol, keď ho do mňa zarazil až na dno. Jednou rukou si pridržiaval lon hore, druhou ma schmatol za vlasy a až neurvalo mi zvrátil hlavu dozadu. Moja kundička bola už tak zmáčaná, že to počuteľne mľasklo, zakaždým keď do mňa hrubým čurákom zašiel až po koreň.

Z chodby som začula niečie hlasy, niekto vzal za kľučku, ale bola som taká vydráždená jeho jazdou, že mi to bolo úplne jedno. Nikto našťastie nevošiel a Krištof ma ďalej a ďalej zbesilo mrdal. Vtom som zacítila ako mi niečo preniklo do zadnej dierky. Chcela som zaprotestovať, ale nemala som najmenšiu šancu, pretože mi zakryl rukou pusu a zarazil mi svoj skamenený penis do zadnej dierky. Zo začiatku to dosť bolelo, ale Krištof mi pošepkal do ucha:

"Uvoľni sa Mária, pekne sa uvoľni a snaž sa prispôsobiť môjmu rytmu."

Začala som sa k nemu jemne prirážať a páčilo sa mi to čím ďalej tým viac. Kryštof mi súčasne zašiel do prednej dierky dvoma prstami, vláčne ju začal šukať a druhou rukou mi usilovne hnetol kozy. Prirážal ku mne čím ďalej tvrdšie a rýchlejšie, až ho nakoniec zo mňa vytiahol, obrátil ma na chrbát a pristrčil mi svoje chtíčom pulzujúce mužstvo k puse.

"Zober si ho, Mária."

Otvorila som pusu a nechala som si jeho penis vkĺznuť až do svojho široko otvoreného hrdla. Vypĺňal mi celé ústa a cítila som, ako mi do krku strieka horúca slaná šťava. Bolo jej toľko, že mi čoskoro začala vytekať oboma kútikmi. Krištof na mne ťažko ležal a prsty mal hlboko zasunuté v mojej kundičke.

"Tak už máš dosť, Mária?" zašepkal v tme.
"Nie, ja nemám nikdy dosť," zakňúrala som.

Cítila som, ako sa jeho prsty vo mne začínajú pohybovať. Zišiel tvárou k mojej rozpálenej pičke a začal z nej zlízávať moju milostnú štávičku...

Od tej chvíle v práčovni sa zo mňa stala šťastná žena. V manželstve mi to klape, mám báječné deti a naozaj ohnivého milenca. Stretávame sa niekoľkokrát do týždňa. Málokedy si to však rozdávame v posteli, ale na miestach, o ktorých by sme si ani nemysleli, že sú určené na také báječné milovanie...

Stretnite rovnako vášnivého milenca alebo milenku na našej online erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.