Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ohnivá tanečná vášeň

11.október 2022
Ohnivá tanečná vášeň

Dychala som zhlboka a dosť nahlas. Studený vzduch sa mi zarezával do pľúc. Bolo veľmi skoro ráno, väčšina ľudí ešte spala a ulice boli prázdne. Mala som na sebe len jemnú športovú spodnú bielizeň, plátenné topánky a top so sukienkou tesne pod zadok.

Vlasy som si za behu rýchlo zväzovala do drdolu. V ruke som zvierala kľúč od telocvične s takou nedočkavosťou, že sa mi až potila ruka. Prechádzali mi telom záchvevy vzrušenia, bubny v hlave sa mi odrážali v tepote srdca a v lone som zvierala horúci oheň. Nohy ma niesli ľahko, skoro samé. Cítila som sa plná energie ako nikdy.

Tá sila chcela von, chcela skutočne von zo mňa a ja som prežívala neskutočnú radosť, ktorá sa vo vnútri mňa zároveň miešala s pocitom neuspokojenia, skľúčenosti. Tešila som sa na okamih, keď tá radosť preváži, a to bolo pri mojom tanci. Napokon tu, zvonku z prázdnej ulice, kde bolo ranné šero, podarilo sa mi odomknúť tie ťažké dvere. Málokto vedel, čo za nimi je. Aká nádhera. Zabuchla som za sebou a bežala kúsok pootvoriť vonkajšie sklenené dvere telocvične, za ktorými bol nádherný výhľad. V behu som si dávala dole topánky a smerovala do jedného rohu, kde bola postavená veža. Už na mňa čakala, pripravená. Len pripojiť šnúru a spustiť CD. Turn ON.

Moje telo prestalo počúvať moju myseľ, plávalo samo po parketách a doslova jasalo. Prepínala som prsia a na sekundy omdlievala vo zvrate mrštných otočiek. Tajil sa mi dych, šiel zo mňa von len vzlykot šťastia a radosti. Splynula som s hudbou, bubny dávali rytmus celému ja. Bolo to vzrušujúce. Razom som bola hrozne udýchaná a akoby sa okolo mňa vznášala vášeň a krása. Vrhla som sa na parkety a začala sa maznať so zemou podo mnou. Prepínaným telom prechádzal impulz hudby vo vlnách a odznieval v pohyboch svalov.

Cítila som hrozné nabudenie, hrozný chtíč. A čo viac, Ty si tiež zase prišiel. Vedel si, že ma tu nájdeš, každú stredu skoro ráno. Síce Ťa cez deň čakalo hrozne veľa práce, ale napriek tomu si neváhal vstať skôr a s neutíchajúcim záujmom si ma pozoroval. Sedel si s nohami do kríža v plátenných nohaviciach na zemi a díval si sa presklenou stenou dovnútra na mňa. Vnímala som Tvoj pohľad a Tvoje tmavé oči plné ohňa sa mi zakŕčali pod kožu. Vyzliekal si ma pohľadom a mňa to všetko o to viac bavilo. Ty si mi dodával ďalšie vzrušenie a odhodlanie tancovať, a ja som sa cítila snáď ako by to boli moje posledné pohyby v živote. Začala som sa chvejivo zvíjať na podlahe a provokovať Ťa pohybmi svojho tela.

Tak to už si ani Ty nemohol vydržať. Pozorovala som Ťa len tak na oko, akoby náhodne. Chvíľu si sa ošíval na trávniku, ako si tam tak sedel, ale keď som na Teba dvakrát otočila svoj zadoček a vypla hrudník do mosta, tak to už s Tebou šila Tvoja vlastná prirodzenosť tak, že si sa už neudržal a vbehol si za mnou dovnútra. Vplával si harmonicky do tej rytmickej hlasnej hudby. Vzťahoval si ruky k môjmu telu a snažil si sa ma dotýkať. Bol si tak neskutočne jemný a mal hrejivé mäkké ruky.

Erotická poviedka Ohnivá tanečná vášeň

Utekala som pred Tebou pohybmi v rytme a Ty si sa ich snažil dobehnúť a nasledovať ma. Chcel si ma chytiť, chcel si ma držať, chcel si si ma zobrať. Ihneď, bez okolkov a rovno na tých parketách. Všetko to málo, čo som na sebe mala, všetko to pastelové provokatívne prádielko si zo mňa chcel strhať aby si videl, ako ma pán Boh stvoril. A ja som bola úplne očarená, pohybom vybičovaná až k šialenosti. Mala som úplne mokré nohavičky, moje vzrušenie stále vzrastalo a prechádzalo až v jemne štiepavú bolesť.

Zrazu si ma chytil zozadu za zadok. Silne si mi rukami zovrel stehná. Nemohla som sa Ti vôbec vyšmyknúť. Jednou rukou si mi stiahol nohavičky, a to ma úplne ochromilo. Nemohla som sa ani pohnúť. Nedočkavosťou som omdlievala a podlamovali sa mi kolená. Rozopínal si si nohavice a postupoval si dosť hrubo, ako si sa nemohol dočkať. Penis Ťa tlačil už pekne dlho, a to vzrušenie, to vzrušenie si v sebe nemohol ďalej držať už ani minútu. Stiahol si si nohavice sotva na pol žrde, a pekne si mi ho tam zozadu zasunul. Myslela som, že sa snáď zbláznim z toho pocitu slasti. A do toho stále zneli tie bubny, ten rytmus... začal si ten rytmus svojimi pohybmi rešpektovať.

Kŕčovité vzrušenie mi prechádzalo vo vlnách z vnútra podbruška do koncov tela. Mrazil ma chrbát a Ty si euforicky hlboko stonal. Držal si ma za vlasy a pritom si do mňa zozadu prirážal, robil si si so mnou, čo si chcel. Rukou si ma zospodu dráždil v lone. Vzdychala som ako blázon. Keď už to skoro vyzeralo, že budem mať orgazmus, schválne si na chvíľu prestal. Bol to len okamih, ale pripadalo mi to ako večnosť. Zvierala som Ťa zvnútra a chcela som Ti ho doslova objať a mať Ťa vo vnútri mňa navždy. Provokovalo Ťa to ešte viac. Bolo to šialené, ale aj Ty sám si si to chcel predĺžiť. Tú sladkosť, to teplo, tú šťavnatosť tela.

Keď si urobil pauzu, rýchlo som sa k Tebe otočila, povalila Ťa a sadla si na Teba. To už si ale sám poznal, čo zamýšľam, uvelebil si sa pohodlne na zemi a nechal si sa silne unášať mojím prúdom vášne. Táto nová pozícia na koni mi skvele vyhovovala. Robila som Ti to v rôznych intenzívnach rytmoch, presne tak, ako to bolo príjemné mne. Bolo vidieť, ako sa Ti občas privierajú oči a zahmlievajú zrak, vzrušene si dychal a občas si niečo povzbudivé vykríkol... A keď som cítila, že sa Tvoj penis čoraz viac vo mne napína, tak som z Teba rýchlo utiekla, aby si sa neurobil skôr ako ja. Vykríkol si šialeným sklamaním, bola to doslova bolesť z konca slasti... Ale za chvíľu už si ma mal znova, tentoraz na kolenách zozadu. Tam už to nešlo viac zadržiavať, prudko si prirážal ako zbavený zmyslov a nakoniec si do mňa nehorázne vysypal svoje semeno! To bola ale telo-cvičná jazda!

Orgazmická krása plná vášne nemusí byť len v erotických poviedkach, zažite ju aj v realite! Bezpečná internetová zoznamka vám s tým pomôže.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.