Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Odpočúvanie pod posteľou

2.marec 2023
Odpočúvanie pod posteľou

Ešte v živote som sa nikomu nezveril s týmto zážitkom. Stalo sa mi to jeden všedný deň asi predo dvoma rokmi. Moja žena ma pristihla in flagranti s jednou pipkou, vyhodila ma z baraku a musel som sa odsťahovať.

Vyhnala ma na ulici doslova len s kefkou na zuby a trochou oblečenia, všetko ostatné si jednoducho nechala. Raz som sa rozhodol, že si vezmem voľno z práce a odnesiem si pár vecí, ktoré mi hrozne chýbali. Moja stará je kaderníčka a počítal som s tým, že bude v práci a že budem mať veľa času, aby som si zabalil a odniesol to, čo som potreboval. Našťastie som si nechal kľúče od bytu a Alena si ešte nestačila vymeniť zámok.

Vplížil som sa do baraku okolo desiatej, párkrát som zazvonil, aby som sa uistil, že Alena nie je doma, a až potom som odomkol a vošiel do bytu. Bolo mi celkom horko, keď som videl veľa vecí, na ktoré som pracne šetril a ktoré si teraz nechala moja ženská. Povzdychol som si, zamieril som do spálne, otvoril skriňu a začal z nej vyberať svoje obleky.

Ani som ich nestačil položiť na posteľ, keď som začul vo dverách rachotenie kľučky. Úplne som stuhol, polialo ma horúco, a potom zase zima. Rýchlo som sa ale spamätal a zaliezol som si pod manželskú posteľ. Počul som dva hlasy. Jeden patril Alene a druhý bol mužský. Opatrne som sa natočil tak, aby som videl, a zbadal som v predsieni čierne poltopánky a nažehlené nohavice s pukmi, ktoré zrejme boli súčasťou pánskeho obleku.

Moja žena hovorila tlmene, ale predsa len som začul, ako svojmu spoločníkovi ponúka, že postaví na kávu. Povedal, že by si rád dal. Odišli do kuchyne a za chvíľu som počul, ako píska kanvica. Na podnose zachrstili šálky, keď ho Alena položila na konferenčný stolík v obývačke.

Obaja sa uvelebili na sedačke, popíjali kávičku a rozprávali sa. Boli to príšerné kecy, hovorili ako zamilovaní pubertiaci. Vtom ten chlap Alene navrhol, aby sa premiestnili do spálne. Tá sa len zachichotala, najskôr to malo znieť zvodne. Vzápätí si sadla na pelesť a ja som mal jej členky len pár centimetrov od tváre. Peter, ako sa ten chlapík volal, si sadol vedľa nej a zrejme jej začal láskať kozy a pičku. Len počkaj, ty suka!

Vykukol som opatrne spod postele a zistil som, že si ľahli do šesťdesiatdeviatky a boli úplne mimo sveta. Po chvíli Peter Alene povedal, že by jej to chcel urobiť zozadu. Kľakla si chrbtom ku mne, Peter sa posunul za ňu a zarazil jej do úzkej komôrky hrubý penis. Vzápätí zachrochtal blahom a začal sa k nej zúrivo ako králik prirážať.

Pozeral som na nich ako na zjavenie. Netrvalo dlho, Peter zakričal a začal do Aleny pumpovať svoju dávku. Moja žena sa prehla v chrbte ako mačka, zažmurkala a urobila sa tiež.

Erotická poviedka Odpočúvanie pod posteľou

Peter sa z nej vysielane zviezol a bolo na ňom vidieť, že má dosť. Lenže moja nenásytná žena mu začala rukou a ústami láskať kolík, a keď mu ho postavila, chcela, aby ju šukal do zadku. Peter jej ho priložil k zadnej dierke a začal sa k nej tlačiť. Išlo mu to ale pekne stuha. Alena sa preto natiahla pre krém, ktorý ležal na nočnom stolíku, a starostlivo si ním pomazala zadnú ružicku aj Petrov žilnatý úd. Napokon sa do nej zasunul a supel pri tom námahou ako lokomotíva. Keď sa vydýchal, začal v nej rytmický jazdiť. Alene skvele mlaskali jej obrovské kozy a videl som, ako si pestovanou rukou náruživo mastí klitoris. Vyzerali pri tom tak skvele, že som si pod nimi dole musel vyhoniť kolík.

Keď došli druhýkrát na vrchol rozkoše, jednoducho som vstal a začal upratovať svoje veci späť do skrine. Alena pritom skamenela ako Lotova žena a jej Petrovi sa chvost scvrkol a takmer celý schoval dole v podbrušku. Kúpeľňa je vpravo, oslovil som ho vľúdne. Alena sa už tiež začínala pohybovať, ale dobre mierená facka ju vrátila späť na posteľ.

"Ty tu zostaň, suka. Máš prácu!" Peter si pozbieral zvršky a vytratil sa ako duch. Chvíľu som Alenu pozoroval, ale uhýbala mi očami. Pozrel som sa na jej parádne kozy, ktorými ma kedysi uhnala, a potom do lona na tú šťavnatú kundu s ešte pozývajúcimi a stále roztvorenými lesklými pyskami. Mala čarovnú moc. Chvost mi stvrdol na kameň a ja som ho pristrčil k puse.

"Vyfajči ma, suka!"

Alena ku mne zmätene zdvihla oči, ale hneď na to vrúcne uchopila moju kládu, perami ma začala láskať a vášnivo slineť, pestovanou rukou mi rytmicky schádzala kládu a druhou sa pohrávala s guľami. Keď som potom začal zrýchlene dýchať, naposledy mi labužnícky olízla uzdičku, kľakla si na posteľ chrbtom ku mne a vyšpulila na mňa svoju macatú rozchlípenú kundu.

"Mrdaj! Zmrdaj ma, láska! Roztrhni mi svojim chvostom tú nevernú dieru!"

Zarazil som sa do nej, až to mlasklo. Jačala rozkošou a vyvádzala neuveriteľné oplzlosti. Nikdy predtým to nerobila. Bola taká mokrá, že jej milostná šťava pršala po stehnách. Naposledy som zakričal ako rozzúrený býk a začal jej bombardovať pošvu horúcim semenom. Alena sa zmietala ako bárka v búrke a vyrážala zo seba kŕčovito orgazmické škreky.

Dole vo vilke klaply za Petrom dvere.

Skoro sme obaja stratili vedomie. Klesol som vedľa nej na posteľ a spečatil tento mrd dohovoru dlhým bozkom. Och, domov, sladký domov!

Občas sa odpočúvanie pod posteľou môže vyplatiť. Vy si ale radšej nájdite partnera na sex na erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.