Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Odmena za poctivú dochádzku

22.júl 2021
Odmena za poctivú dochádzku

Už je to niekoľko rokov, čo sa táto udalosť stala. Študoval som na jednej fakulte v Nitre. Mali sme hodinu práva. Naša pani profesorka bola tridsaťročná krásna čiernovláska. Nosila okuliare. Tie ale na jej kráse neuberali, práve naopak.

Čo sa týka jej výučby, veľmi ju učenie zjavne nebavilo, ale bola spokojná s tým, kde je, a nechcela asi nič meniť. Jej hodiny boli skôr o tom, že nám dala niečo nakopírovaného. Potom nám približne desať minút vysvetľovala, o čom ten papier je. A potom nás nechala vyhotovovať úlohy, ktoré tam mala napísané. Nasledoval jej odchod na 30 až 40 minút (naša prednáška mala 90 minút) a potom sme to len spoločne skontrolovali a mohli ísť skôr domov.

Rad spolužiakov kvôli tomu prestávali na tieto nepovinné prednášky chodiť, pretože nič nové a náročného sme nepreberali. Mne to nevadilo. Hneď od začiatku sa mi pani profesorka páčila. Snažil som sa upútať jej pozornosť rôzne. Sadal som si dopredu. Chodil som čakať pred aulu oveľa skôr, než prichádzali ostatní. Za pár týždňov som začal vnímať, že si ma všíma viac. Ale neprikladal som tomu niečo viac. Netrúfal som si pripustiť, že by mohlo niečo byť, hoci som si v predstavách niečo viac pripúšťal :).

Zlom nastal v letnom semestri v druhom ročníku. Opäť bola prednáška. Pretože som nebýval na koľaji s ostatnými spolužiakmi (mal som byt prenajatý s dvoma ďalšími kamarátmi), nevedel som, že sa dohovorili, že nepôjdu na prednášku. A na messenger som sa pozrel až v škole. Tak som si povedal: "Tak tam pôjdem, možno sa ešte niekto dostaví." Ešte som si zašiel na obed, možno niekoho stretnem. A nikto z triedy tam nebol. Aspoň si šplhnem, som si povedal. Otvorím teda dvere do auly a tam len pani profesorka pri notebooku si niečo robí. "ÁÁÁ to ste prvý, kto prišiel. Dneska asi veľmi ľudí nepríde," povedala. Mala rozpustené krásne vlnité vlasy. Začala sa tajuplne usmievať. Ako bez srandy a vymýšľania musím povedať, že to trápne ticho by sa medzi nami mohlo krájať. Fakt som začal byť strašne nervózny.

Zrazu vstala. Ja som robil, že si píšem na mobile. A sadla si vedľa mňa do lavice. Položila svoju ruku na moju ruku a povedala potichu: "Už ťa pozorujem dlhšiu dobu. Chodíš sem stále ako prvý. Ani raz nevynecháš, aj keď môžeš ako tvoji spolužiaci. Sadáš si dopredu. Kým si ostatní behom hodiny rozprávajú, ty stále udržuješ pozornosť na môj výklad. A nevšimla som si, že by si mal nejakú babu." Ja som len na sucho preglgol a na jedno nadýchnutie odpovedal: "Ja si vás strašne vážim. Mňa zaujíma to, o čom nám rozprávate. Ja sa na vás vždy strašne teším." Pani profesorka sa len potmehúdsky usmiala. Objala ma. Pritisla sa na moje telo. "Ja viem, ty blázonko. Tu máš kartičku s mojou adresou a telefónom na mňa. Neboj sa ku mne zájsť. Ja by som ti potom mohla dať súkromné ​​hodiny doučovania, keď máš taký záujem." Odovzdala mi kartičku.

Erotická povídka Odměna za poctivou docházku

Rýchlo sa rozhliadla, či niekoho nezačuje prichádzať. V škole bol už tou dobou pokoj. Bol večer. Dala mi jemný bozk na tvár. Vstala a išla opäť k počítaču. "Tak teraz choď. Hodina nebude." Usmiala sa. Ja som sa zbalil a odišiel domov. Stále mi to vŕtalo hlavou. Mám tam fakt ísť? Čo keď si zo mňa robí len srandu? Už som mal za sebou dva vzťahy. Nejaké skúsenosti som teda mal, ale k alfasamcovi či niečo k tomu podobnému som mal ďaleko. V piatok vyhlásil rektor univerzity rektorské voľno pre všetky fakulty. Všetci boli nadšení. Každý, kto mohol, išiel na predĺžený víkend domov. Ja ako jediný som z našej izby zostal. Vyhovoril som sa, že sa ešte musím učiť na zápočet.

Pani profesorka bývala na jednom sídlisku. Zazvonil som. Pani profesorka vykukla z okna. "Aha, to si ty. Hneď ti otvorím." Bývala na prvom poschodí. Privítala ma svojím nádherným úsmevom. Mala rozpustené vlasy. "Mám pre teba pripravené tie materiály. A vieš čo, tu mi môžeš hovoriť menom. Volám sa Jana." Sadli sme si do kuchyne a začali preberať učenie. Sedeli sme pri sebe. Jana mi zrazu siahla na stehno a začala ho jemne hladiť. Ja som bol spočiatku trochu v šoku, ale predstieral som, že sa vlastne nič nedeje a že ma stále zaujíma problematika rímskeho práva. Po piatich minútach som začal cítiť, ako mi tvrdne penis. Začal som byť odvážnejší a letmo sa dotýkal chrbta pani profesorky Jany. Penis bol už ako skala. Jana si to všimla. Mrkla na mňa. Rukou mi vošla do rozkroku. "Si strašne krásny chlap. Páčil si sa mi hneď od začiatku. Kašlem na to."

Medzitým mi stiahla džínsy so spodkami. Uchopila môj penis do oboch rúk a začala ho honiť. Trochu som sa osmelil a začal si pohrávať s jej prsiami cez tričko. Nemala podprsenku, tak som mohol cítiť jej stvrdnuté bradavky. Penis pomaly pohoňkávala. Fajčiť ho nechcela. Len ho naslinila. Presunuli sme sa do spálne. Obaja sme sa cestou z kuchyne bozkávali a vyzliekali navzájom. Padli sme do postele. Začal som ju lízať. Bola pekne vlhká. Snažil som sa byť citlivý. Pomaly som do klitorisu vnoril tri prsty. Hladil som jej prsia a prstil ju. Začala vzápätí pekne tiecť. "Už ho do mňa vraz. Chcem pichať." Neváhal som a vnoril do nej penis. Som s ním spokojný. Mám ho 19 cm dlhého. Zo začiatku som ju obrábal pomaly, ale postupne som zrýchľoval. Hladil som a bozkával jej prsia.

Potom ma Jana prevalila na chrbát, vsunula do seba vtáka a začala na mne skákať na koníčka. Tempo si mohla určovať sama. Začala pekne divočiť. Susedia asi mali pekne perné chvíľky. Jana stonala tak, že to museli počuť až na druhom konci Nitry. Medzi jednotlivými stonami sa ma snažila bozkávať. Myslel som, že sa zadusím, ale vydržal som to. Bol to nádherný pohľad. Pevné prsia sa nado mnou húpali, mohol som ich opäť láskať. Za chvíľu sa Jana urobila. To som fakt už nevydržal a urobil sa do nej. Nestačil som nič povedať. Ležali sme vedľa seba spotený. Len som sa zmohol na: "Prepáč, nevybral som ho včas." ​​Jana oddychovala a len povedala: "Beriem prášky. To by som ti dala kondóm."

Potom už sme sa len zmohli na vzájomné hladenie a ležali tam celú noc v objatí. Užívali sme si ten pocit, kedy si dvaja ľudia môžu byť najbližšie. Od tej doby som začal Janu pravidelne navštevovať. Bol som v tom až po uši. Vzťah sme samozrejme tajili. Zdravili sme sa v škole "dobrý deň". Nejako som toho nášho vzťahu nevyužíval. Jana sa vrátila k právnickej praxi a počkala, až doštudujem. Potom sme sa odsťahovali do Bratislavy, kde nás nikto nesúdil a nesúdi doteraz.

Zaregistrujte sa na online sex zoznamke, možno sa tam nájde aj nejaká sexi profesorka!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.