Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Od tej doby štíhle dievčatá nechcem - 1. diel

11.marec 2019
Od tej doby štíhle dievčatá nechcem - 1. diel

Sedela na stoličke blízko baru. Ucucávala kávičku a s pôžitkom zakrajovala do poriadného zákusku. Sledoval som ju už asi pol hodinu. Žena okolo 30 rokov, značne obézna. Ale bolo na nej niečo, čo priťahovalo môj pohľad. Márne som premýšľal čo. Sám roky športujem a vždy sa mi páčili štíhle ženy so športovou postavou. A vždy som mal každú, na ktorú som si zmyslel. Až do toho pádu.

Lietal som u vojakov 20 rokov. V momente, keď som sa rozhodoval, čo ďalej, pretože som vedel, že už presluhujú, sa to stalo. Technická porucha, pád lietadla, plamene a potom dlhá tma a ticho. Nechcem sa v tom pitvať. Suma sumárum: Popálena polovica tela vrátane časti tváre, pomliaždená noha, krívanie, nevera manželky s následným rozvodom, ubíjajúca nuda a myšlienky na odchod zo sveta a potom priateľ, ktorý mi zohnal rekvalifikačný kurz maséra a následne zamestnanie v Luhačoviciach. Masírujem tu staré aj mladé tela už piaty rok. Nerobím to pre peniaze, ako vojak po pracovnom úraze a s dobrým poistením by som v pohode vyžil, ale potrebujem niečo robiť a byť medzi ľuďmi.

So ženami je to ovšem horšie. Nie som už ten švihák, na ktorého sa lepili ako osy na cukrík. Krívam a časť tváre mi nespravili ani špičkoví plastickí chirurgovia v Prahe. Nejaký záujem som spozoroval, lenže nejak sa teraz hanbím, takže dva rýchle a zlé vzťahy a teraz už rok nič. Teda Anča Dlaňová. Už si na to dievča začínam zvykať. Nesklame, nepodvádza a jazvy v tvári jej nevadia.

Často sa vzruším pri masáži, najmä keď masírujem mladé učiteľky. Vlastne sem do kúpeľov prichádzajú takmer zdravé, väčšinou si tu liečia hlasivky unavené kričaním na deti. Lenže dnes tu sedím po šichte unavený, pijem pivo a pozerám na tú bacuľku. Neviem prečo, ale nemôžem od nej odtrhnúť oči. Je vlastne pekná. Má veľké tmavé oči, ktoré sa pozerajú okolo seba veselo. Asi nemá žiadne komplexy, nadváha jej nevadí. Poznám tie zúfalé ženy, ktoré sa tvária previnilo, keď si dajú kopček zmrzliny a vlastne si ho ani nevychutnajú, pretože už premýšľajú, ako budú musieť cvičiť, aby tých pár kalórií zase spálili. Ona nie. Vyložene si to vychutnáva. Olizuje ružovým a dlhým jazykom šľahačku z lyžičky, srká horúcu kávu a olizuje si omočenú peru s takou zmyselnosťou, ktorú som snáď ešte nevidel.

Je blondýna, ale asi nie prirodzená. Vlasy sa jej vlnia až do polky chrbta. Tváričku má ako Barbie. Koľko asi môže vážiť. Už začínam mať dobrý odhad. Tipujem tak najmenej 90 kg. Nie je malá, ani veľká. Tak 165 cm. Poposadla si a hodila si nohu cez nohu. Pozrime sa, má minisukňu. Je odvážna. Má silné stehná a kolenný kĺb nie je pod vrstvou tuku vidieť. Ale nepôsobí to odpudivo. Naopak. Mám príležitosť si ju prehliadnúť, keď odchádza na toaletu. Trochu pripomína Halinu Pawlowskú. Svoje telo si nesie s noblesou kráľovny. Napodiv má relatívne štíhly pás, pod ním ovšem kolos. Prsia? No čakal som väčšie, ale sú pekné, asi si kupuje kvalitné prádlo, pri chôdzi sa pekne držia a ani sa nepohnú. Asi som pozeral viditeľne, všimla si môj pohľad a usmiala sa. Niekedy ženy odvrácajú tvár, keď vidia moje jazvy, ale ona nie.

Erotická povídka Od té doby štíhlé nechci

Zaplatil som a šiel som si zaplávať. Potom domov. Prázdny byt, ticho. Niečo som uvaril. Veľmi ma to samého nebaví a nechutí. Čoskoro som zaspal. Zdalo sa mi o nej. Jedla banán. Strkala si ho pomaly do pusinky a keď si ho vyťahovala, tak malými bielymi zubami špičku odkusla. Zrazu to nebol banán, bol to môj penis a ja som intenzívne cítil to kusnutie, keď vychádzal z jej horúcej pusy. Prebudilo ma mokro. No nie?! Ako malý chlapec. To sa mi nestalo od puberty a to mám 45. Prezliekol som si postriekané pyžamo a znovu som zaspal.

Na druhý deň som si na ňu spomenul a na sen tiež. Ja, ktorý som vyhľadával dievčatá pod 50 kg, sa zahľadím do metrovej baby! Práce bolo veľa, masíroval som dnes na pánskom, a tak som v priebehu dňa na ňu zabudol.

Ďalší pondelok som mal masáž na dámskom. Deň ubiehal, ani toho nebolo veľa a ja som si plánoval, kam vyrazím po šichte. Mal som ešte dosť energie, a tak som chcel ísť niekam tancovať. Bezmyšlienkovo som sa presunul k ďalšiemu lôžku, kde ležalo naparené, vykúpané a plachtou zakryté telo. Stiahol som plachtu a stuhol. To bolo telo!! Blond vlasy, ružová tvár, vzdúvajúce sa pologule. Všade samý faldík. Ale opálený. Asi chodí do solárka, blesklo mi hlavou. Pamätala si ma. „Aké tu majú pivo?" začala konverzáciu. „Mám pivo rada, ale nie každí mi chutí." Niečo som zablekotal a začal som ju masírovať.

„Trápia ma bedrá," povedala. No bodaj by nie, pomyslel som si. Keď musí niesť takú váhu. Zameral som sa teda na bedrá. Pomasíroval som dôkladne stehná a zadok, v jej prípade grandióznu prdel, inak sa to povedať nedá. Ale nebolo to nepríjemné, mala hebkú pleť a napodiv žiadnu celulitídu. Zacítil som jemný parfém a ovocnú žuvačku. Naraz sa mi vybavila cukrová vata. Neviem prečo. Asi mi pripadala taká sladká. Áno, to je to slovo, sladká.

K masáži bedier síce nepatrí ich mobilizácia, ale mám na to kvalifikáciu, tak som to riskol. „Otočte sa prosím na chrbát. Teraz vás madam trochu rozhýbem. Keby to bolelo, povedzte." Poslúchla a nič nehovorila. Zdvihol som jej nohu vyššie, pokrčil v kolene a vyvrátil von. Čakal som ako bude reagovať. Väčšinou sa mobilizácia vykonáva v cvičebni, kde majú pacientky spodné prádlo, ale tu bola celá nahá, pretože vyliezla pred chvíľou z kade. Ani nemrkla, Keď som jej obnažil rozkrok. Naopak, pozerala sa mi nehybne do očí. Nakoniec som bol v rozpakoch skôr ja. Ale nemohol som cúvnuť, musel som to dokončiť.

Nenechajte si újsť pokračovanie tejto erotickej poviedky, ktoré zverejníme budúci pondelok tu na sex zoznamke v rubrike Erotické poviedky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.