Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Od tej doby štíhle dievčatá nechcem - 2. diel

18.marec 2019
Od tej doby štíhle dievčatá nechcem - 2. diel

Hýbal som jej nohami všetkými možnými aj nemožnými smermi a snažil som sa medzi ne príliš nepozerať. Ale nešlo to. Mala ju nádhernú. Asi bude prírodzená blondýna, pretože jemné chĺpky boli svetlé. Bola vyholená do písmena Y.

Napadlo ma, kto ju asi holil, veď si cez brucho nemohla dole ani vidieť. Keď som sa snažil nepozerať dole, zase som civel na prsia. Nádherné ružové a veľké bradavky. Zase asociácia cukrovej vaty. Zrazu som mal chuť na sladké. Sladké bradavky. Letmý pohľad na nástenné hodiny prezradil, že ju masírujem akosi nadčas. Ale bola posledná, tak to snáď nevadí.

Zistil som, že ju chcem, strašne moc. Stále som sa zaoberal bedrami, ale skôr som sa posúval na vnútornú stranu stehien. Keď som dvihol oči k jej očiam, zaregistroval som ohníky. Alebo si to len nahováram? Dostal som nápad. Úplne ľahostajným hlasom, ktorý som zaviedol, som jej ponúkol rozcvičenie na trakčnom lehátku. Keby tomu rozumela, musela by to odmietnúť. Je určené na vyrovnavanie chrbtice, bedrá sa tam nenaprávajú. Buď to nevedela, alebo jej to nevadilo. Vstala, prehliadla, že jej ponúkam prestieradlo k zabaleniu a hrdo prešla do druhej miestnosti. Nepúšťal som oči z pohúpajúcich sa bokov a pŕs.

Trakčné lehátko vyzerá ako mučiaci nástroj. Je úzke, sú na ňom remene na spútanie kotníkov, krku a ramien. Má úchyty na nohy, ktoré ich udrží roztiahnuté. „Neviem, ako si tam mám ľahnúť," smiala sa. Pomohol som jej a dával som pri tom pozor, aby si nevšimla môjho vztýčeného vtáka. Keď som jej upevňoval bandažované remene okolo kotníkov a ramien, bol som tak vzrušený, že som neustále pokašľával, aby som zakryl zrýchlený dych. Zavrela oči a stále sa usmievala. „Máte jemné ruky," započul som. „A tie bedrá ma teraz vôbec nebolia," dodala.

Už som to nevydržal. Aby som ju nevydesil, siahol som jej jemne na prsia a pohladil ich. Čakal som, že sa zľakne, otvorí oči a vynadá mi. Nedialo sa nič. Ani nepípla a oči nechala stále zatvorené. Pochopil som, že vie. Ruka mi zablúdila medzi mäsité stehná. Až som sa zľakol zase ja, keď som narazil na prúd štavy, čo sa jej rinul z kundičky. Roztiahol som ramená lehátka, tak, aby som sa jej dostal medzi nohy a pokľakol na zem. Mal som jej lono priamo pred očami. Krásne voňala. Olízal som jej najprv stehná a kúsoček po kúsočku sa prepracoval hore. Keď som sa dotkol špičkou jazyka ružového klitorisu, stuhla. „Rozviažte ma, prosím. Neutečiem vám," povedala. Urobil som to a ona sa na vratkom lehátku slastne pretiahla. Nevedel som, čo ďalej. Očami mi ukázala, že sa mám vrátiť medzi nohy. Rád som poslúchol.

Erotická povídka Od té doby štíhlé holky nechci

Šťavy pribúdalo a na ďalšie olíznutie klitorisu reagovala búrlivo. Nadvihla sa, chytila mi hlavu do mäkkých dlaní a vtiskla si ju hlbšie medzi svoje stehná. Skoro som nemohol dýchať, zvierala ma nohami a tlačila sa do mojej tváre, ale nevadilo mi to. Len som si uvedomil, že by som mal asi zamknúť, ale nepustila ma. Začala kričať: „Viac, viac, rýchlejšie..." Nenechal som sa veľmi pobádať. Keď vyvrcholila, vyvalilo sa na mňa toľko šťavy, že som to v živote nezažil. Vylízal som ju dosucha a ona slastne kňučala. Potom som to už nevydržal. Roztiahol som jej nohy do široka, bedrá, nebedrá a popamäti som si rýchlo rozopol poklopec v erárnych nohaviciach. Slipy som iba stiahol trochu dole. Vrazil som jej ho tam dosť brutálne, pretože sa zajakla a povedala au. Chytil somm ju za nohy a položil si ich na svoje ramená. Kúsala sa do pier a vykrúcala hlavu, keď som do nej búšil.

Aj keď som bol hrozne nadržaný, mal som za sebou tréning a teda výdrž. Nechcel som sa hneď spraviť, ako nejaký školáčik. Chcel som si to veľké telo užiť. Stláčal som ju a surovo miesil, kde sa dalo. Neprotestovala, naopak, cítil som, ako sa jej mušlička zase sťahuje. Pregúlil som ju na brucho a prehol cez lehátko. Nastavil som si ho na svoju výšku a súložil ju zozadu. Bolo to úchvatné. Nemohol som sa nabažiť toho veľkého zadku, tej mokrej kundičky a ružovej dierky, čo zatiaľ zívala prázdnotou. Dlho som sa na ňu pozeral a potom som sa rozhodol. Naslinil som si prst a začal som okolo nej krúžiť. Ponúkla sa mi a trochu sa pootvorila. Strčil som tam ukazovák. Stiahla sa okolo neho a opäť otvorila, ako by ma pozývala ďalej.

Vytiahol som vtáka z mušličky a chvíľu som počkal, aby som mal istotu, že chceme obaja to isté. Chcela. Spoznal som to. Malá dierka pozývala, nedalo sa to prehliadnúť. Mal som ho zvlhčený, tak som sa nebál vstúpiť, ale robil som to opatrne. Nepatrím k zlé vyvinutým chlapom, nechcel som jej ublížiť. Zatajila dych, ale spolupracovala. Nerobí to zrejme prvýkrát. Vkĺzol tam. Bolo tam tak tesno! Začal som prirážať. Jednou rukou som jej stláčal a drtil zadok, druhou som šmátral v opustenej mušličke, ktorá nebola stiahnutá o nič menej, než jej konečník. „Áno, Ánoo," zvolala. Pridal som a cítil, že u nej nastupuje druhý vrchol. Chcel som si ešte užívať, ale nešlo to. Stiahla sa tak, že ma prakticky vypumpovala. Vystriekal som jej zadok dávkou nahromadeného semena. Ešte chvíľu som jej bozkával zadok a hladkal ju, než mi sám vykĺzol. Pobozkala ma a otočila sa ku sprchu. „Budete taký dobrý a odíjdete? Chcem sa osprchovať a hambím sa." Usmial som sa na to a pobozkal ju na ústa. Odišiel som do druhej sprchy a umyl sa. Keď som sa obliekol, už tam nebola.

Pobyt v kúpeľoch jej ešte len začínal, a tak sme sa stretávali ešte mesiac. Niekedy u mňa, niekedy sa objednala ako posledná na masáž, niekedy sme šli aj do lesa. Veľa nehovorila a vlastne o nej toho veľa neviem. Ale viem jedno. Štíhle dievčatá majú teraz u mňa mínus.

Navštívte nejaké kúpeľné mesto, napríklad Trenčín, a možno budete mať šťastie na podobné zážitky...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.