Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Obnovenie starého priateľstva

20.apríl 2020
Obnovenie starého priateľstva

Náhoda praje pripraveným! To je teda fakt. Moja príprava spočíva v tom, že si všímam vecí okolo seba. Len vďaka tomu som na jednom starom dome zaregistroval mosadznú tabuľku so známym menom.

V mozgu mi to síce docvaklo až po niekoľkých krokoch, ale vrátil som sa a pozrel sa znova. Už je to tak. Saša, moja spolužiačka z gymnázia, tu má lekársku ordináciu.

Pár rokov sme spolu chodili, vídali sme sa aj na vysokej škole. Ale ona študovala medicínu, ja techniku, a potom sme nejako stratili kontakt. Že by som sa na ňu skočil pozrieť? Mrkol som na hodinky - dnes už aj tak nič nezariadim, za chvíľu bude večer - skúsim to.

V čakárni bolo šero, nikde nikto. Tak to vyzerá zle. Pozriem na ceduľku na dverách - a tiež. Ordinačné hodiny už dávno skončili. Čo sa dá robiť. Chystal som sa na odchod, keď vtom som počul z ordinácie nejaký zvuk. Že by bol niekto vo vnútri?

Zaťukal som. Zvnútra sa ozvali kroky, kľučka cvakla, dvere letia... A v nich stoja Saša. "Nazdááár! Čo ty tu robíš?" vyvalila na mňa oči. Teda: vyvalila na mňa KRÁSNE oči. Aj keď sme sa nevideli už pekných pár rokov, bola to stále kočka. Možno dokonca ešte väčšia ako pred pár rokmi. Hneď uvarila kávu a začali sme klebetiť. Prebrali sme všetko možné aj nemožné, keď zrazu Saša hovorí:
"A čo ťa sem vlastne priviedlo? Máš nejaký problém?"
"Hm. Vlastne áno." zaklamal som. "Ale ja neviem..." zadrhol som, pretože ma zrovna nič vtipného nenapadlo. Ale Saša si to vyložila inak.
"Predsa sa predo mnou nebudeš hanbiť. Vtedy si sa nehanbil, a zo mňa sa navyše stala pani doktorka, vieš?" usmiala sa na mňa.

Mala pravdu. Premilovali sme spolu kedysi pekných pár nocí. A čím viac som si ju prezeral, tým viac sa mi chcelo nadviazať na naše staré priateľstvo.
"No... vieš..." začal som opatrne. "Mám poslednú dobu také problémy..." a pozrel som sa do rozkroku. Teda do svojho rozkroku. Čakal som, že sa Saša rozosmeje, ale pomýlil som sa. Už vo mne nevidela chlapa, ale pacienta. Upokojila ma, že problémy s erekciou sú pomerne časté, že sa to dá liečiť, a začala sa pýtať na to aj na ono. Mal som z toho strašnú psina, a premýšľal som ako tú srandu zavŕšime, keď v tom si Saša nasadila do uší fonendoskop a ukázala na lehátko:

"Tak si pohodlne ľahni, teraz si ťa trochu vyšetríme." A začala mi tou vecou jazdiť cez rázporok. To už mi pripadlo trochu divné.
"Daj si dolu nohavice!" zavelila naraz.
"Ale ja..." nezmohol som sa na odpor.
"Neodvrávajme diplomovanému lekárovi!" odbila ma a pobavene pozorovala ako zo seba sťahujem džínsy.

Ležal som tam bez nohavíc a premýšľal o tom, že sa mi ten špás nejako vymkol z ruky. Saša stála vedľa mňa a pobavene sledovala, ako sa môj nástroj, ktorý som pred chvíľkou tak škaredo ohováral, stavia do ukážkového pozoru.
"Myslím, že si celkom beznádejný prípad!" rozosmiala sa. "Vari si si vážne myslel, že tí na to skočím?"
"Ty mi neveríš? Toto nič nie je... toto ešte ide, vieš. Ale potom - myslím ako pri milovaní, tak pri milovaní mi zrazu zmäkne ako handra!" zachraňoval som situáciu.
"Hej. Jasne. To by som ťa nesmela poznať, ty býk!" zasmiala sa Saša.
"Čestné pionierské!" dušoval som sa. "Však uvidíš!"

Vstal som, zložil jej z hlavy fonendoskop a pritisol ju k sebe. Dotyk jej pružného tela vyvolal v mojom nebohom mozgu takú sekvenciu spomienok, že môj penis úplne zabudol na všetky urážky, ktoré musel vypočuť a prešiel zo stupňa "kameň" na stupeň "liatina".

Erotická povídka Obnovení starého přátelství

Saša len vydýchla a pritisla sa ku mne.

"Teraz len dúfam, že naozaj kecáš!" zašepkala a začala zo mňa strhávať košeľu.

Ani neviem, ako sa ocitla na lehátku. Ale keď som sa prebral, ležala predo mnou na chrbte, ja som do nej vrážal svoj penis ako o závod, a Saša sa práve chystala k prvému orgazmu. "Áno... ešte...ešte... AAAAH!" zakričala a zaťala päste až jej zbeleli kĺby.

Počkal som, až sa trošku vydýcha.
"Nechceš si aspoň dať dole nohavičky?" navrhol som. Ale Saša ma snáď ani nepočúvala. Kľakla si na všetky štyri a vysunula na mňa zadoček.
"Choď niekam s nohavičkami a urob mi to ešte raz!"

Takým prosbám sa ťažko odporuje. Nohavičky išli znovu stranou, a môj úd vošiel do jej kundičky ako namazaný. Saša slastne hekala a nechala si stiahnuť aspon biely plášť, ktorý mi prekážal.

"Oooh... áno...takto...takto!!!" vyrazila zo seba a vyčerpane klesla na bruško. Po druhom vyvrcholení bola úplne vláčna, nechala si konečne stiahnuť tangá. Stál som nad ňou a prezeral si ju. Mala privreté oči, a jej telo sa ešte chvelo po krásnej rozkoši. Zdvihla ruku a poslepiačky zašátrala okolo.
"Kde ťa mám, ty môj samček?"

Namiesto odpovede som jej nastavil svoj nástroj. Jej prsty sa automaticky zovreli okolo môjho stoporeného penisa a pritiahli si ma k ústam. Zľahka mi ho olizovala špičkou jazyka. Bolo to báječné, ale chcel som viac. Chytil som ju pevne za vlasy a vrazil jej svoj klacek do úst. Saša len zapišťala, ale poslušne otvorila pusu a statočne hltala tú porciu tvrdého chlapského mäsa.

Užívali sme si ako zamlada. Saša milovala fajčenie, a vedela to náramne dobre. Po chvíľke som mal vyvrcholenie na krajíčku. Ale nie... ešte nie. Ešte ju musím párkrát urobiť!

Vystriedali sme všetky polohy, ktoré sa dajú v malej ordinácii vykonávať bez nebezpečenstva úrazu.

Ošukal som jej kundičku tak, že sa jej vysilením roztriasli nohy.
"Poď... teraz mi ho poriadne vyfajči. Chcem ti to nastriekať do úst!" rozkázal som nakoniec a pohodlne sa usadil. Saša sa nedala dvakrát pobádať a chopila sa môjho vtáka. Bol som už tak vzrušený, že stačilo niekoľko okamihov a cítil som, ako to na mňa ide.

"Rob... fajči! Poriadne! Aaaah..." zakričal som blahom a vystrekol prvú dávku do jej úst. A za ním ďalšie a ďalšie! Niečo stačila spolykať, niečo pristálo na jej tvári.

"Môžem ťa pozvať na večeru?" ponúkol som jej, keď sme sa osprchovali a obliekli. "Zaspomíname na staré časy. Čo hovoríš?"
"Rada." Usmiala sa na mňa Saša. "Ale nie dnes. Za chvíľu pre mňa príde manžel, dnes by si mal už radšej ísť. Ale stav sa budúci týždeň, áno?"

Na doktorku alebo sestričku môžete naraziť aj na erotickej zoznamke a dohodnúť si schôdzku plnú vášní.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.