Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

O panenstvo ma pripravil zubár

8.jún 2018
O panenstvo ma pripravil zubár

Všetky dievčatá to už mali dávno za sebou, niektoré si užívali dokonca od pätnástich. Vždy keď na to prišla reč, strašne som sa červenala. Závidela som, aké sú skúsené a ako tým robia radosť svojim chlapcom, sama som sa toho ale neskutočne bála.

Mala som čerstvých 19 a chodila som s Maťom. Boli sme spolu asi tri mesiace, celkom naliehal, aby som sa s ním už vyspala. Lenže mne to prišlo veľmi nevhodné, mala som pocit, že sa sotva poznáme a z jeho chovania mi bolo jasné, že by na mňa vôbec nebral ohľad. Pozeral strašne veľa porna. Niekedy aj rovno predo mnou, úplne bez hanby. Nechcela som, aby ma nechal, tak som súhlasila aspoň s tým, že ho raz za čas vyfajčím alebo urobím rukou. Stále mi však dával najavo, že to nie je dosť a že ako správny chlap potrebuje sex. No ja som bola tak vystrašená... Bola by som radšej, keby chodil šukať nejakú inú, a dá mi s tým konečne pokoj.

V poslednej dobe o tom rozprával stále, aj keď ma viezol k môjmu novému zubárovi. Keďže som končila školu, nemohla som viac chodiť k svojmu detskému. To dá rozum. No, ako sme tak sedeli v Maťovom aute, začal komentovať môj výstrih a dĺžku sukne. Vraj keď sa tak rada ukazujem ako žena, mala by som sa rovnako aj začať chovať. Vytáčal ma. Naozaj sa mi začal hnusiť a predstava, že svoj prvý sex by som mala podstúpiť s ním, bola fakt príšerná.

Vyústilo to do nepeknej hádky. Keď konečne zaparkoval pred poliklinikou, vyletela som z auta a poriadne treskla dverami. Vedela som ako veľmi to nenávidí. Pevne som v ruke stláčala svoju zdravotnú kartu a vybehla po schodíkoch k posuvným dverám so senzorom. Chvíľu som v budove blúdila, nakoniec som našla správne dvere. Bolo už dosť neskoro, chcela som sa vyhnúť plnej čakárni v ranných hodinách. Ľudí tam bolo naozaj málo a všetci boli úplne potichu. Za dverami, na ktorých bola menovka môjho nového doktora, sa rozprávali dvaja ľudia.

Čakala som tam dobrých pár minút, nakoniec som zaklopala, aj keď viem, že sa to robiť nemá. Takmer okamžite na mňa vyletela sestrička a vypýtala si kartičku poistenca. Vysvetlila som jej, že sem prestupujem, no skôr než mi k tomu niečo povedala, lekár ma pozval dovnútra. „Zdenka, choďte mi prosím po kávu.“ Usmial sa na svoju kolegyňu, ona bez slova opustila ambulanciu.

Zostala som tam sama, doktor si ma prezeral s veľmi zvláštnym úškrnom. Bol dosť starý, pivné brucho sa mu dvíhalo pri každom nádychu a na hlave mal menej vlasov než na rukách. Maťo mal asi pravdu, nemala by som chodiť takto oblečená. Bolo mi trápne a chcela som sa čo najskôr vrátiť do auta.

„Keďže už na dnes nemám žiadneho pacienta, navrhujem rýchlu prehliadku. Chcem si byť istý, že váš stav sa zhoduje so záznamom v karte.“ Neprestajne sa ceril a do karty ani nepozrel, sledoval len môj hrudník. Bolo mi to nepríjemné, no bála som sa odmietnuť. Trochu neisto som sa vyšplhala do kresla. Pristúpil ku mne a zapol ostré svetlo namierené priamo do mojej tváre. Zatvorila som teda oči a otvorila ústa. Chvíľu sa naozaj venoval mojim zubom, no potom sa situácia otočila úplne iným smerom. „Máte naozaj krásne pery, slečna.“ Nemohla som odpovedať, vlastne som v žiadnej konverzácii ani nechcela pokračovať, len nech to mám rýchlo za sebou.

Ucítila som, ako sa niečo dotklo mojej dlane. Stál veľmi blízko a nahol sa na mňa tak, že ruku položenú pozdĺž svojho tela som mala zároveň pri jeho rozkroku. Netrvalo dlho a uvedomila som si, že sa o mňa opiera poriadne tvrdým penisom. Nevedela som, čo mám robiť. Pomaly som ruku presunula na svoje brucho dúfajúc, že sa trápnej situácii vyhnem. On však pokračoval, v ústach som mala stále nejaký oceľový nástroj a od strachu som nechcela otvoriť oči. Začal ma hladkať po vnútornej strane stehna a zachádzal vyššie, kratučká sukňa nebola nijakou prekážkou. Dostal sa prstami až k nohavičkám a začal ma tam dráždiť. Bola som v úplnom šoku, zároveň som však cítila, ako vlhnem. Vôbec som tomu nerozumela.

Keď videl že sa nebránil, odložil všetky nástroje a vypol svetlo pripevnené ku kreslu. Vystrašene som sa pozrela do jeho tváre a dúfala som, že sestrička sa každú chvíľu vráti. Stál pri mne tak, že som nemohla z kresla zliezť a začal ma hladiť po bruchu a prsiach. Nedokázala som sa ani pohnúť.

Všetko, čo sa dialo potom, je ako v hmle. Pamätám si, že mi vyhrnul tričko a zašiel rukou do podprsenky, stiahol mi nohavičky ku kolenám a povedal mi, aby som sa postavila. Oprel ma o kreslo a zozadu do mňa vnikol. Veľmi to bolelo, no nepovedala som mu, že som panna. Hanbila som sa za to. Viem, že to celé trvalo veľmi krátko. Potom mi hodil vreckovky, nech sa poutieram, urobil sa do mňa a jeho semeno mi stekalo po stehnách až k nohavičkám. Bola som zmätená a bála som sa, čo bude ďalej.

Začala som sa utierať, na vreckovke bolo aj trochu krvi, medzi nohami ma to stále pálilo a bolelo. Doktor sa obliekol a sadol si na kancelársku stoličku, viac sa na mňa ani nepozrel. Rýchlo som sa obliekla, zobrala si všetky veci vrátane zdravotnej karty a vyletela z dverí.

Napadlo ma, že nájdem toalety a dám sa trochu dokopy, no zároveň som chcela byť čo najskôr doma. Bolo mi veľmi nepohodlne, potrebovala som sa osprchovať, zmyť zo seba tú nechutnú vec, ktorá sa mi práve stala. Poriadne mi to celé ešte nedochádzalo.

Maťovi som povedala, že nových pacientov nemohol prijať a musím si nájsť iného zubára. Vynadal mi, že som sprostá a mala som tam najskôr zavolať, ale jeho slová so mnou nič nerobili. Odviezol ma domov a ja som navrhla, aby išiel na chvíľu ku mne. Pustil si nejaký seriál a ja som išla do sprchy.

Nechcela som si pripustiť, že som o panenstvo prišla s úplne cudzím človekom. Jediná správna vec, ktorá ma napadla, bolo vyspať sa s Maťom. Hneď po tom, čo najskôr, len nech na celú vec v ordinácií zabudnem. A presne to sa aj stalo. Sex s ním bol o niečo dlhší a rovnako bolestivý, ešte som trochu krvácala, takže mu ani nezišlo na um, že by som spala s niekým iným. Celé tri roky, čo sme spolu vydržali, som to pred ním tajila. Vlastne každému, kto sa ma na to spýtal som povedala, že prvý sex som zažila práve s Maťom.

Podeľte sa aj vy o svoje erotické historky s niekým zo sexzoznamky

[sta]

 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.