Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nová kolegyňa

22.jún 2020
Nová kolegyňa

Slovo sex mi nebolo nikdy cudzie. Chlapčenský úd som vo vnútri svojej jaskynky okúsila ešte na konci základnej školy a čoskoro som pochopila, že nechávať sa šukať je veľmi príjemná vec.

Moje mladé telo sex vyžadovalo viac a viac a chlapci ma ani nemuseli veľmi prehovárať. Ja som bola túžbou po údu v hĺbke mojej jaskynky priamo posadnutá a časom u chalanov vyhlásená tým, že dám skoro každému. Keď som doštudovala a začala pracovať, našla som si priateľa, ktorý bol v posteli ešte výkonnejší ako ja a moju chtivú jaskynku bol schopný preťahovať svojím nenásytným údom skoro stále. Všetko bolo v pohode až do chvíle ako mal odletieť na dlhšiu služobnú cestu do cudziny. Poslednú noc pred jeho odchodom sme si to poriadne spolu rozdali, pretiahol ma poctivo zo všetkých strán, potom si vzal kufor, sadol do lietadla a odletel si pokojne preč.

Po týždni už ma v jaskynke pekne svrbelo a ja som vedela, že bez sexu jednoducho nemôžem existovať. Skúšala som sa uspokojiť rukou, ale nebolo to ono. Moja jaskynka bola navyknutá na poriadny penis vo svojom vnútri, tak proste túžila po poriadnej klade. Ale po niekoľkých rokoch života s jedným chlapom sa mi hneď hľadať náhradu nechcelo. Avšak neustále pomyslenie na sex spôsobovalo veľký nepokoj a asi to bolo na mne aj vidieť. Zrovna v týždni, kedy môj priateľ odišiel, odchádzala do dôchodku moja kolegyňa, s ktorou som v zamestnaní zdieľala spoločnú kanceláriu. Alica, ako sa moja nová kolegyňa vymenovala, žila s priateľom a som ja jej ticho závidela, že jej jaskynku niekto preťahuje. Čoskoro sme sa spriatelili a ona ma pozvala k sebe na kávu.

Raz po práci sme teda s Alicou zamierili do jej domova. Previedla ma svojím malým, ale útulným bytom, ktorý sa mi celkom páčil. Alica uvarila sľúbenú kávu, pohodlne sme sa usadili v izbe a preberali naše životy. V teplom popoludní som sa dosť potila a moje oblečenie sa na mňa celkom lepilo a celkom rada by som sa aj vyzliekla a uvoľnila. Alica si všimla ako sa ošívám, bez prestania si poťahuje tričko alebo nohavice a spýtala sa: "Klárka nechceš si dať sprchu?"

"No, nakoniec... celkom rada." Prikývla som.

"Tak sa osprchujeme spoločne," navrhla Alice. Ja som súhlasila, veď sme dve rovnako staré dievčatá a nemáme sa navzájom za čo hanbiť. Postavy máme skoro rovnaké, tak si nemáme ani čo závidieť. Spoločná sprcha ma príjemne osviežila a ja som si myslela, že sa oblečiem a zamierim domov.

Alica sa však na mňa zrazu v sprche pritisla, objímala ma a začala ma vášnivo bozkávať. Bola som v ten okamih trochu zmätená, ale nebránila som sa a vášnivé bozkávanie opätovala. Ruka zamierila medzi moje nohy a ja som cítila, ako mi Alica prehmatáva jaskynku a vniká rukou hlboko do jej vnútra. Bolo to tak vzrušujúce a ja som bola v tej chvíli tak bezbranná. Zrazu som sa s Alicou ocitla v tej veľkej posteli, ktorú som pred chvíľou toľko obdivovala. Alica mi začala jazykom dráždiť jaskynku, najskôr len tak na okraji a potom sa jej jazyk dostával aj do jej vnútra. Ja som bola rozložená na posteli a vychutnávala si tie pocity blaženosti prechádzajúce celým mojím telom.

Nová kolegyňa

Cítila som, ako tečiem z jaskynky prúdom a v opojení z toho všetkého sa mi medzi mojím stonaním z úst ozývalo: "Chcem .., chcem ho..., chcem ho tam..." Ani som nepremýšľala o tom, že je tu len Alica a tá mi tam úd určite vraziť nemôže. Alica sa ale zrazu prestala venovať mojej roztúženej tečúcej jaskynke a zo stolíka vedľa postele vytiahla niečo ako nohavičky. Tieto však boli kožené a keď si ich Alica na seba navliekla a stiahla ich pevne opaskom, mala vo svojom rozkroku statný umelý úd. Div mi oči nevypadli, keď som to náčinie na Alici videla. "Čo pozeráš? To je môj kámoš a nahradí nám chlapa, ktorý nám tu chýba.... " Zašla mi rukou hlboko do jaskynky, ja som zastonala, roztiahla čo najviac nohy a Alice sa na mňa v ďalšom okamihu vrhala ako chlap.

Alica sa činila, dildom mi dôkladne prechádzala moju pičku a zároveň ma bozkávala tak vášnivo a bez prestania, že som občas prestávala stačiť s dychom. Túžobne očakávaný orgazmus sa dostavil a ja som cítila krásne uvoľnenie v celom mojom chtíčom posadnutom tele. Uvoľnene som ležala pod Alicou, oddychovala a premietala si v hlave práve prežité okamihy. Očakávala som, že sa teraz prehodíme a ja na oplátku urobím Alicu. Ona však stále ležala na mne s dildom zasunutým hlboko v mojej jaskynke a keď si oddýchla, začala ma znovu šukať. Ja som si chcela ešte trochu oddýchnuť, ale Alica mi nedala šancu. Držala ma pevne za ruky, pusou sa láskala s mojimi kozičkám, občas ma ľahko zahryzla do niektorej z bradaviek. Znovu mi pripadala ako nenásytný chlap, ktorý to dlho nemal. Ja som sa nemohla moc brániť a úplne sa jej poddala. Alica ma tvrdo šukala ako zmyslov zbavená a čím dlhšie sa tak dialo, tým viac sa mi to jej skoro chlapské drsnejšie zaobchádzanie začínalo páčiť. Alicu tento štýl zaobchádzania so mnou musel pekne rajcovať, pretože čím viac som stonala a nariekala, tým divokejšie to bolo. Potom konečne zo mňa zliezla a ja sa mohla pretiahnuť a narovnať. Alica si dala dole dildo a vsunula mi ho do pusy, snáď aby som okúsila chuť šťavy z mojej jaskynky.

Než som sa stihla spamätať, už sa mi do vnútra posúval cudzí živý úd. Veľké mužské ruky ma uchopili pevne v bokoch a ja som bola pretiahnutá zozadu. To sa vrátil Tonda, priateľ Alice. Jeho úd vnikal veľmi hlboko a keď sa mi to začínalo páčiť, Tondov vták šiel zo mňa von a ja som cítila veľa horúceho semena na chrbte. Bola som totálne vyčerpaná. Mohla som len ležať a sledovať, ako sa Tonda vrhá na Alicu a rozbieha s ňou vedľa mňa druhé kolo. Alica sa stimulovala tým, že mi masírovala prsia a mušličku, ktorá však bola síce mokrá, ale úplne boľavá. Potom sme všetci zaspali.

Keď sme sa s Alicou ráno robudili, bol Tonda preč. Nad rannou kávou som si Alice povzdychla: "Uf, to bola náročná noc... Ty si sa mi hneď zapáčila a ja som na teba už nemohla pozerať, ako si v práci čo päť minút jazdíš rukou v rozkroku a myslíš očividne len na sex... pekne som si ťa včera užila." Síce som na ňu chvíľu udivene pozerala, na druhej strane som si pochvaľovala, ako dôkladne mám od oboch pretiahnutú jaskynku a som pekne vybúrená. Táto divoko prežitá noc ma veľmi obohatila. Získala som nových priateľov nielen na sexuálne radovánky a mala tak razom postarané o pravidelné pretiahnutie svojej nenásytnej jaskynky. Aj trochu tvrdší ráz našich spoločných sexuálnych hrátok mi začal vyhovovať. Len som si nedokázala dosť dobre predstaviť, čo nastane, až sa môj priateľ vráti...

Ak vám tiež chýba sex, zaregistrujte sa na sex zoznamke, určite si potom na jeho nedostatok už nebudete sťažovať.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.