Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nohy až po zem

24.apríl 2017
Nohy až po zem

„Nie je to tak celkom môj štýl, ale dnes mám chuť robiť výnimky.“...

Prehodila si vlasy na stranu a stlačila pery k sebe. Čakala na môj definitívny povel na odchod. V duchu som poďakoval všetkým svätým za úspešný lov a odprevadil svoju dnešnú korisť k autu. Iste, každá tvrdí, že to nikdy nerobí.

Pôsobila ako dáma aj napriek niekoľkým drinkom, ktoré som jej ochotne zaplatil. V opätkoch kráčala ako profesionálna modelka, nevedel som odtrhnúť oči od jej opálených nôh končiacich kdesi pod obtiahnutou sukňou. V aute sa jej vyzývavo vyhrnula nahor, odhalila tak vypracované stehná a znemožnila mi sústrediť sa na premávku. Bolo pomerne skoro, iba čosi po desiatej večer a ja som nemal chuť nikam sa náhliť. V byte bolo dusivé teplo, otvoril som všetky okná a slečne dovolil zapáliť si aj napriek striktnému zákazu v zmluve o nájme. Ďalší pohárik neodmietla.

Stáli sme tesne vedľa seba s drahým koňakom položeným na parapete. Rukou som zablúdil na jej šiju, ohrnul som jej vlasy a nežne ju hladil. Privrela oči a dovolila mi jemne ju masírovať. Záležalo mi na tom, aby sa cítila príjemne. Pootočila sa, prstami prešla od môjho ramena až ku krku a ťahala ma k sebe. Pobozkala ma neisto, takmer až so strachom, ako cudzinca ktorého nemožno predvídať. Premohol som odpor jej pier a jazykom vošiel medzi ne, ten jej ma privítal už s o čosi väčšou dôverou. Neprestávala ma držať za krk, celý čas mala zatvorené oči a pokojne dýchala.

Nahmatal som tenké ramienka na jej pleciach, ľahko skĺzli dolu a stiahli so sebou aj zvyšok šiat. Tlačila sa ku mne, ja som však urobil dva kroky dozadu a vychutnával si pohľad na jej krásne telo. Najkrajšie miesta mala stále zahalené spodným prádlom. Pozorne ma sledovala, čakala kým vyrovnám skóre. Miesto toho som jej prikázal, aby si vyzliekla aj zvyšok oblečenia. Zahanbene poslúchla.

Zo sebaistej dámy sa odrazu stalo hanblivé dievčatko vydané napospas mojim túžbam. Prišiel som k nej, chvíľu som sa ústami venoval jej perám, potom aj krku a pevným prsiam. Chytil som ju za ruku a s úsmevom zatiahol na gauč. Prikázal som jej ľahnúť si, hlavu si podopierala vankúšom a chvíľu kŕčovito hľadala pohodlie pre nahé telo. Ležala na chrbte, nohy mala pokrčené v kolenách a netrpezlivo čakala, čo s ňou urobím. Nedostatok iniciatívny mnoho mužov odrádza, mňa naopak vzrušuje. Páči sa mi, keď ma žena nechá robiť to, čo mám rád. Za odmenu nikdy neurobím niečo, čo by jej bolo proti srsti. Zhodil som zo seba košeľu a sadol si na kúsok voľného miesta pri jej chodidlách.

„Prosíš si ešte niečo?“ usmial som sa na ňu a zošuchol do trochu pohodlnejšej polohy. V jej tvári sa črtalo značné prekvapenie, iste nečakala, že sa s ňou v tejto chvíli budem chcieť rozprávať. Veľmi sa mi však páčila predstava toho ako ju budem zneisťovať, naťahovať a možno trochu strápňovať. „Nie... Je mi fajn, ďakujem.“ Odvetila po krátkej prestávke a utvrdila ma vo svojej oddanosti.

Moja hra začala obyčajnými otázkami na ktoré bolo v bare priveľa hluku. Pýtal som sa na jej súrodencov a prácu, povedal som jej čosi o sebe a vychutnával si jej vyplašené pohľady. Prinútil som svoje telo ignorovať jej krásu a konverzácia, ktorá dovtedy pripomínala nepríjemný výsluch, sa zmenila na o čosi pohodovejší rozhovor. Preniesla sa cez zvláštnosť situácie a pár krát sa rozosmiala.

Zvykla si na mňa – na moju prítomnosť, na svoju obnaženosť, nepotrebovala viac skrývať svoje telo a bolo vidno, že jej je čoraz príjemnejšie. V polovici vety som položil ruku na jej koleno, skĺzol po lýtku po vnútornej strane až na členok a nadvihol ho jemne do výšky. Položil som si jej chodidlo na stehná a jemne ju hladkal, neprestával som v rozprávaní nepodstatnej príhody. Vôbec sa nebránila.

Mala nádherné nohy, štíhle no vypracované, drobné chodidlá s radom guľatých prstov sa mi na nej páčili najviac. Hladkal som ju a masíroval. Nebolo pochýb o tom, že sa jej to páči, spokojne vrnela a po chvíli nôžky vymenila. Doprial som masáž aj druhému chodidlu a nakoniec som ho zodvihol až tesne k svojej tvári. Začal som bozkávať jej členok, pätu, pomaly som prešiel až k prstom a pobozkal každý z nich. Pohľadom som skontroloval, či slečna nemá nič proti a vzápätí som prsty začal olizovať a jemne sať. Hravo sa zasmiala a druhou nohou začala šúchať po mojom stehne. Nemohol som si pomôcť, penis naprataný v tesných nohaviciach začal tvrdnúť a jemne pulzovať. Nôžku som jemne pohrýzol a pomaly ju presunul do svojho rozkroku.

Podarilo sa mi znovu v nej vyvolať neistotu, zrejme nič podobné nikdy nerobila. Držal som ju za členok a prechádzal tak po svojom penise, ukazoval som jej, čo sa mi páči a čo má robiť. Učila sa rýchlo, chodidlom sa šikovne obtierala bez mojej pomoci. Nevinné maznanie sa zmenilo na vzrušujúcu hru. Ja som zatiaľ vybozkával aj druhú nožičku, bol som príšerne nadržaný. Šikovne som si rozopol nohavice a vybral svojho hrubého vtáka von. Opäť som jej musel trochu pomôcť, po chvíľke ma však objala oboma chodidlami a honila v príjemnom tempe. Podoprená lakťami udržiavala rovnováhu, skutočne sa snažila. Bola to tá najsexy vec na celom svete.

Hladkal som ju po vnútornej strane stehien, opatrne prechádzal až k zvodnej čiarke z tmavých chĺpkov. Vlhla mi pod rukou, pomaly som do nej vsunul dva prsty a nechal ju prirážať na ne v rytme akým kmitala nohami. Bola zadýchaná, trochu spotená a vzrušená. Za odmenu som prsty vystriedal jazykom, počas prvého orgazmu bola pomerne potichu. Prikázal som jej aby zostala ležať, nohy som jej chytil do výšky a postavil som sa vedľa nej. Sám som tými drobnými chodidlami behal po svojom vtákovy, iba o niečo rýchlejšie než to robila ona. Dostali ešte niekoľko pusiniek a skončili opreté o stenu za jej hlavou. Táto poloha nebola pre slečnu najpohodlnejšia, ja som si však vychutnával pohľad na to, ako pomaličky zasúvam svoj tvrdý penis do jej dierky. Vošiel som do nej až na doraz a začal prirážať.

Cítil som ako ju sťahuje v pravidelných kŕčoch, kmital som hlboko v nej a rukami držal jej stehná. Vzdychala čoraz hlasnejšie, v ďalšom orgazme zo seba vypustila hlasný výkrik. „Neprestávaj... Prosím.“ Precedila medzi zuby a zaryla nechty do gauča. Poslúchol som a pokračoval v obšťastňovaní jej sladkej mušličky. Vystriedali sme ešte niekoľko polôh, mal som čo robiť aby som svoj vrchol dostatočne oddialil. Tesne pred koncom som si ľahol na zem, slečna sedela na gauči nado mnou a poslušne honila nôžkami. Silný výstrek skončil na jej členkoch. Krásne zničený som spopod stolíka vybral vreckovku a utrel jej nôžky, potichu ma nasledovala do sprchy a dovolila mi poriadne ich vyumývať. „Naozaj sa mi to páčilo.“ Povedala keď sme zaliezli do postele. Musel som sa usmiať.

Ukázalo sa, že z náhodného stretnutia v bare môže vzniknúť úžasný milenecký vzťah. Ak to však nechcete nechať na náhodu, vyskúšajte erotickú zoznamku.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.