Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Neznáme dievča z autobusu

19.september 2016
Neznáme dievča z autobusu

Nikdy neviete, čo sa môže stať, keď idete autobusom...

Bolo už k večeru a začalo sa stmievať. Bol som trochu unavený z celého dňa, a tak som netrpezlivo čakal na príchod autobusu. Keď som nastúpil, zaujal som sedadlo za nejakou blondínkou, nemala viac ako dvadsať, bolo na nej vidieť, že ide už dlho. Napoly ležala na sedadle, mala ho zklopené, zatiaľ čo to k oknu bolo v normálnej polohe. Vzniknutou medzerou som videl jej prsia, ktoré napínali blúzku s rozopnutým gombíkom na výstrihu, nohy v rifliach mala šikmo na lemu plechové steny, dosť roztvorené, pravú ruku mala položenú na prsiach a ľavá visela do lona, ​​Pospávala. Odfarbené vlasy už volali po kaderníčke, miestami už presvitali tmavšie miesta, a boli dosť dlhé na vyčesanie a zopnuté sponou, na ktorej mala prichytenú bielu mašľu s čiernymi bodkami. Pripadalo mi, že jej každú chvíľu skĺzne. Lalôčiky uší ťažili pomerne veľké kruhy zo žltého kovu. To všetko som stihol uvidieť len za niekoľko sekúnd.

Náhle pootočila hlavu a v štrbine sa objavili jej hnedé oči, podarilo sa mi spustiť viečka včas. Presvedčila sa, že jej nevenujem pozornosť, a začala sa správať, ako by tam bola sama. Blúzka na prsiach sa jej rozopla, dovtípil som sa, že si tam vkĺzla rukou. Druhá ruka začala dole prechádzať po látke na stehnu, a keď sa dostala k druhému, dievča málinko zomkla nohy, došlo mi, že si naháňa svoj svätostánok. Čo by som to bol za mužského, keby ma to nevzrušilo... Penis sa mi začal prebúdzať. Tá ruka v klinu sa rytmicky pohybovala, zaznamenal som tiché povzdychávánie. Predklonil som sa k medzere v okamihu, keď škrtol zips, a tá ruka zašla pod pootvorené rifle. Musela začuť moje prehĺtanie, pretože obrátila hlavu a stretol som sa s pohľadom jej zakalených očí. Zamrmlal som, že je čarovná vo svojej spontánnosti, a ona rovnako ticho pošepkala: "A to je všetko?" Mohol som pokračovať v ospevovaní jej báječného tela, ktoré som tušil pod oblečením, ale pripadalo mi to ako zbytočná strata času. Položil som jej dlaň na plece a šúchal ju prstami, do ktorých sa hneď začalo prenášať jej živočíšne teplo. Vzdychla o poznanie hlasnejšie a snáď aj túžobnejšie, a tak som sa odvážil zísť rukou nižšie a posunúť ju tam. Ustúpila mi a ja som mohol preskúmať prsník, stlačiť vztýčenú bradavku. Dievča čosi zamraučala, cítil som horúce napätie jej tela. Spustil som ruku k pásu, vytiahol blúzku z riflí, priplazil sa k prsníku po dievčinej hebkej pokožke. Sotva som sa ho dotkol, vystupňovalo sa moje vzrušenie, penis mi stvrdol. Pohral som sa s prsníkom a posúval ruku dole, musel som sa prilepiť na operadlo sedadla pred sebou, aby som dosiahol až do dievčenského lona. Odstrčil som stranou jej nepokojnú ruku, dostal sa pod zvlhnutý prúžok nohavičiek, poláskal bruškami prstov pysky ohanbia, spustil medzi ne sondu v podobe ukazováka, ocitol sa v láskavom vlhku. Dievča zišla nižšie, prehla sa a zásluhou toho som sa ocitol až v horúcej pošve. Voľnými pohybmi si trela steny pošvového vchodu a ona sa chvela neustále viac, keď som potom prešiel poľahky po rastúcom hrášku klitorisu, zmocnila sa jej tela slastný kŕč, iste sa musela hryzat do pery, aby nevykríkla nahlas. Tlačil som klitoris a zostávajúcimi prstami hladil okolia, aby som dievčinu rozkoš čo najviac predĺžil.

sex v autobuse

"Kam ideš?" Zašepkala. Šepkal som meno mesta kúsok pred Brnom. Navrhla mi, aby som vystúpil s ňou, že nebudem ľutovať. Bez rozmýšľania som súhlasil. Vzala tú ruku, ktorou som ju láskal, priblížila si ju k tvári, bozkávala ju a potom sa môj ukazovák, ktorý bol v jej mušličke, ocitol v jej ústach. S chuťou ho olizovala. Zapôsobilo to na mňa tak silno, že som skoro vyvrcholil do nohavíc. Potom sa objavili vpredu svetla, schádzali sme k nejakému mestečku. Dievča sa začala upravovať. Keď som potom za ňou prechádzal okolo vodiča, uškrnul sa. Zazrel niečo v spätnom zrkadle, alebo si pamätal cieľovú stanicu, do ktorej som išiel? Bolo mi to jedno, mal som v hlave jedinú myšlienku, čo najskôr ponoriť svoj penis do dievčininej kundy. Autobus odišiel, dievča ku mne pristúpila, vzala ma okolo krku, bozkávala ma, vnikla mi všetečným jazýčkom medzi pery. Prilepená klinom na moje zdvihnuté nohavice sa zasmiala. Zamrmlal som, že sa z toho asi zcvoknem. Odtiahla ma do priľahlého parčíku, k lavičke medzi kríkmi, zašepkala, že ma nechce mať na svedomí, rozopla mi nohavice, postrčila ma, aby som zasadol. Čosi podnikala so svojim oblečením, potom ku mne zacúvala prdelkou. Prenikol som žaluďom medzi horúce pysky a ona dosadla, bol som v nej a chcelo sa mi jasavo vykríknuť. Vsunul som jej dlane pod zadoček, ona sa chytila ​​vzadu operadla lavičky. Zrýchľovala pohyby a mne z toho začalo šumieť v hlave. Zatiaľ len povzdychávala a ja som spoznal, že už budem. V pravý okamih vyskočila, a tak som zovrel penis rukou a vystriekal semeno mimo jej telo. Aj keď som vyžmýkal poslednú kvapôčku, nepoľavilo moje stoporenie. Požiadal som ju, aby sa podoprela lavičkou, primkol sa k jej zadočku a zasunul prudko penis do jej kundičky. Pridusene vykríkla a začala mi vychádzať v ústrety. Chytil som druhý dych a pri ňom bývam k neuspokojiteľný. Trochu sa vyzdvihla , zavrtela zadočkom a z jej úst sa vydralo zachrčanie. Jej mušlička tlačila môj penis v stále kratších intervaloch. Za chvíľu vykríkla znova a až tento jej orgazmus ma zdolal a začali sa mi scvrkávať sladko slabiny. V okamihu, keď som povytiahol penis, aby som ho naposledy zarazil, dievča mi unikla, uchopila môj vlhký a napučaný chvost do pravej ruky a niekoľkých zručnými ťahmi ma dorazila. Počul som, ako moje semeno plieska na dosky lavičky.

Zdvihli sme sa a mlčky šli. Došli sme k domčeku, kde u tety bývala. Vysvetlila mi, že musím chvíľu počkať na záhrade. Bol som zvedavý, čo príde. Asi za pätnásť minút sa otvorilo nad mojou hlavou okno. Dievča bolo už len v košieľke. Hore som sa dostal jednoducho. Pomáhala mi potom s vyzliekaním sa a upozorňovala ma, že sa musíme správať ticho. Na lôžku vzala môj penis do úst a sladko ho vyfajčila. Potom som ju bozkával po celom tele a keď som dospel k jej mušličke, lízal som ju až k báječnému vyvrcholeniu. Najskôr som bol upozornený, že budem musieť pred svitaním opustiť domček oknom, ale vďaka dlhému milovaniu sme zaspali správny čas a prebrali sa až keď sa jej teta chystala na odchod do zamestnania. Sotva odišla, vrhli sme sa na seba a hlasno dávali najavo svoje pocity. Bolo to úžasné. Bol som nevyspatý, ale unavený tým najlepším - nádherným sexom. Odchádzal som až pred poludním a cestou k autobusu som dumal, ako ospravedlním manželke toto svoje zdržanie. Ale je možné premárniť takúto mrdačku?

Radi cestujete do Žiliny, Banskej Bystrice alebo Trnavy? Nenechajte si žiadny takýto úlet ujsť!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.