Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Neverný

10.máj 2017
Neverný

Bol som poctivým manželom desať rokov. Mal som mnohé príležitosti a dôvody svoju ženu podviesť, nikdy som to však neurobil. Po dvoch mesiacoch jej neustáleho odmietania akýchkoľvek intímností som to však nevydržal.

Chlap potrebuje sex, neklape nám to, nemáme deti, pri hádkach skloňujeme slovo rozvod čoraz častejšie... Upokojoval som sa sprevádzajúc Terezu do jej bytu. Bola to kolegyňa, vždy vyzývavá a spoločenská, úplný opak mojej ženy. Vždy upravená a s dobrou náladou, slintalo po nej veľa kolegov. Ona však každého odmietla, možno je to tým, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Rozprávala sa iba so mnou, niekedy priateľsky, inokedy ma priamo zvádzala. Nikdy som však nemal gule pozvať ju ani na drink.

Posledný týždeň bol však iný, lichotil som jej, flirtovali sme spolu, pozval som ju na obed a obnovili sme sympatie, ktoré za čas môjho odmietania zapadli prachom. Pozvala ma k sebe domov, nepotrebovala zámienky, chcela ma a ja som si konečne dovolil chcieť ju. Manželka bola na víkend u matky – chodí tam často a nikdy ju nezaujíma, čo zatiaľ robím ja. Akoby sama súhlasila s tým, aby som si užil s niekým lepším.

Dohodli sme sa na čase, šli sme sa najesť a rovno k nej. Držali sme si mierny odstup, nedotýkali sme sa, nepobozkali sme sa, do poslednej chvíle sme odďaľovali spoznanie našich intímnych stránok. Ak by nás stretol nejaký známy, iste by ho ani nenapadlo, že spolu niečo máme. Zatiaľ sme predsa ani nemali...

Zatiahla závesy a urobila kávu. Za malým kuchynským stolom som sledoval jej hlboký výstrih, každou minútou nášho osobného rozhovoru mi bolo príjemnejšie. Vyhýbala sa otázkam o mojej partnerke a ja som tiež neriešil, či niekoho má, alebo nie. Smiali sme sa a užívali si chémiu medzi nami, iskrenie tak silné, že sme obaja mali čo robiť, aby sme sa jeden na druhého nevrhli a nestrhali zo seba šaty. Sledovala ma s chtíčom, zvedavosťou, sebavedomo a zvodne. Vždy som vedel ako veľmi po mne túži, ak by som nebol taký idiot, sedel by som tu už dávno.

Prázdne šálky zostali na stole, odviedla ma do spálne, lampa na nočnom stolíku nám poskytovala to správne množstvo svetla. Sledoval som ju, ako zo seba pomaly vyzlieka oblečenie a urobil to isté. V okamihu sme zostali iba v spodnom prádle, chceli sme to obaja. „Pobozkaj ma.“ Zašepkala, prišiel som celkom blízko k nej a ochutnal jej plné pery. Bozkávala ma pomaly a nežne, držal som ju okolo pása a nechal svoje ruky skĺznuť až na jej zadoček. Tlačila sa na mňa, začala ma bozkávať vášnivejšie a dotýkať sa môjho tela.

Rozopol som jej podprsenku, jazykom prechádzal po pokožke na jej krku a dekolte, dostal som sa až k plným prsiam a krásne pomaly som ich vychutnával. Krúžil som jazykom okolo jej bradaviek, prechádzal po nich, sledoval ako rastú a tvrdnú. Stiahol som jej nohavičky a položil ju na posteľ.

Dostal som sa ústami až medzi jej nohy, bozkával som jej stehná a vejáriky, kopček medzi nimi sa začal zväčšovať. Zavzdychala keď som po ňom prešiel jazykom. Rukou mi vošla do vlasov a tlačila ma k svojej mušličke, lízal som ju a prstoval, páčilo sa mi ako si to užíva.

Odtiahla ma preč a zvalila na chrbát, vyskočila na mňa a svoju kundičku namierila na moje ústa. Začala ma fajčiť, chvíľu pomaly a chvíľu divoko, pekne až po koreň. Celý čas z nej vychádzali vzdychy. Zodvihla sa, otočila tvárou ku mne a nasadla na mňa. Bola už poriadne vlhká, začala na mne jazdiť a ja som palcom dráždil jej klitoris. Vzdychala čoraz hlasnejšie, keď dosiahla vrchol trochu spomalila a unavená si ľahla na moju hruď. Zodvihol som jej zadoček a vrážal do nej zospodu, vzdychala mi do ucha a šepkala ako sa jej to páči.

Položil som ju na chrbát, celý čas som ju vášnivo bozkával a hladkal jej prsia. Vrážal som do nej prudko, škriabala mi chrbát a pery tlačila o moje rameno aby utlmila výkriky. Zrýchlil som tesne predtým než som sa urobil, celú som ju naplnil svojim horúcim semenom a vášnivo vybozkával.

Súhlasil som so spoločnou sprchou, navzájom sme sa umyli, napenenou špongiou som prechádzal po celom jej tele. Odložil som ju a vystriedal ju prstami, hladkal som jej zadok a bozkával jej hruď. Venovala sa mi rukou kým sa mi opäť nepostavil, otočil som si ju chrbtom a oprel o horúce kachličky. Vošiel som do nej zozadu, rukou si láskala klitoris a o chvíľku bola opäť hotová.

Opláchli sme sa, vyšli z kúpeľne a zaliezli do postele. Stále na sám nechcelo spať, schovala sa pod paplón a prišla tváričkou k môjmu rozkroku. Lízala ho, pomáhala si rukou, bozkávala a hladkala mi gule. Vedela to dokonale, presne tak ako sa mi to páčilo. S úsmevom sa vrátila hore ku mne, hral som sa s ňou prstami a otočil si ju nabok, takže som ležal za ňou. Rukou som vošiel medzi jej stehná a jemne ich roztvoril, vrazil som do nej a zatlačil jej na chrbát. Ohla sa dopredu, nechala sa šukať dlho a tvrdo. Držal som ju za vlasy a počúval jej vzdychy, nechtami sa zaryla do postele a prirážala ku mne. Dokončila ma ústami, všetko prehltla a vylízala ma pekne do sucha.

Zaspávali sme v objatí, príjemne vyčerpaní a šťastní. Ráno ma odprevadila k taxíku a ja som sa vrátil do života nespokojného manžela. Posledný krát som sa pokúsil o sex s vlastnou ženou, odmietla dôraznejšie než kedykoľvek pred tým. Bol som si istý že to nikam nepovedie. Pokračoval som v stretávaní sa s Terezou, boli sme spolu takmer každý deň po práci. Naozaj ma dokázala oceniť a nikdy sex neodmietla – práve naopak, chvíľami som mal pocit, že nestačím ja jej.

Ženy ktoré sex skutočne chcú čakajú na erotickej zoznamke.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.