Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Neuveriteľne silná túžba

22.december 2022
Neuveriteľne silná túžba

Vystúpila z vlaku, obzerala sa, ale nikde ho nevidela. S ľahkým sklamaním sa vydala do vstupnej haly stanice, ale ani tu po ňom nebolo ani stopy. Zrazu sa jej rozochvel telefón signalizujúci prichádzajúcu smsku.

„Musel som niečo dôležité zariadiť, za chvíľku som u teba... CHCEM ŤA!!!“

V podbrušku sa jej dnes už po niekoľkokrát ozvalo to príjemne nervózne mravčenie. Za posledných pár týždňov ju sprevádzalo niekoľkokrát denne, milovala to napätie a vzrušenie. Strašne po ňom túžila. V tých chvíľach nebola schopná sa plne sústrediť, videla len to, ako sú spolu. Ako ju vášnivo bozkáva na krku, pomaly sa presúva k ušnému lalôčiku, dychtivo jej ho olizuje a bozkáva. Nepoznala nič iné, čo by ju tak nažhavilo.

Z jej predstáv ju vytrhla osoba, ktorá sa k nej rýchlo približovala. Bol to on. V ruke mal kyticu ľalií, bola pre ňu. Vedel, že tieto kvety sú jej najobľúbenejšie. Bez jediného slova ju začal dlho a vášnivo bozkávať. Tak strašne po nej túžil.. a ona po ňom.

Dodnes nemali príležitosť svoje túžby naplniť, trvali len zlomok času, čo sa poznali. Chodili spolu do školy, ale nikdy medzi nimi k ničomu nedošlo, boli kamaráti. Skoro tri roky sa nevideli, keď sa potom zčista jasna ozval, či nechce zájsť na pohárik. A ona išla. Dlhé hodiny sa rozprávali, až sa nakoniec, než sa mali rozlúčiť spýtal, či nepôjde do kina. A ona opäť súhlasila. Ten večer znamenal zlom v ich doteraz priateľskom vzťahu. Keď sa prechádzali parkom, tak ju chytil okolo pása a tak ďalej pokračovali v prechádzke. A potom to prišlo.. zrazu sa k sebe otočili a začali sa bozkávať. Pomaly ochutnávali svoje pery, jazyky skúmali neznáme prostredie, vzájomne sa prepletali. Ani jeden netušil, ako dlho tam tak stáli. Boli ako omámení, hlavou sa vznášali v oblakoch.

Keď sa ich jazyky a pery vzájomne nasýtili, tak tam ešte chvíľku stáli, s očami privretými a vychutnávali si doznievajúce pocity tohto okamihu. Až sa spamätali, tak pokračovali v ceste. Došli k rybníku a tam sa usadili na lavičku, kde ich prepadla ďalšia vlna ich vzrušenia. Divoko sa bozkávali. Boli ako opití, opití sami sebou. Ich vzrušenie a chtíč z nich priam sálalo. Položila mu ruku na jeho pomaly sa vzdúvajúci rázporok. To, čo sa pod ním skrývalo, jeho mužská pýcha, bolo poriadne tvrdé. Začala cez neho pomaly prechádzať hore a dole. Ticho jej vzdychal do ucha, bol v úplne inom svete. Ona mu svoje vzdychy vracala, keď ju začal bozkávať na šiji a pomaly postupoval k jej ušku a začal jej ho pomaly masírovať perami a jeho vrtkým jazýčkom, presne tak, ako to mala rada. Ako tento večer mohol ďalej pokračovať, keby sa nezačali ovládať, si môžu obaja len predstavovať.

Dnes možno na to pokračovanie dôjde. Ona v to aspoň tajne dúfala. Za posledný týždeň, čo sa nevideli, si napísali mnoho horúcich smsiek a ona ho strašne chcela. Túžila po ňom, celé jej telo túžilo po jeho vášnivých bozkoch. Chcela ho cítiť v sebe, vychutnávať jeho naliehavé prirážanie, vnímať jeho zrýchlený dych a jeho vzdychanie. Tieto chvíle prežívala každý večer, keď bola nadržaná. Robila si to sama a pri tom si predstavovala, ako ju šuká. Predstavovala si ten divoký pustý sex, po ktorom tak zúfalo túžila.

Erotická poviedka Neuveriteľne silná túžba

Z ich vášnivého objatia ich vytrhol staničný rozhlas. „Poď, vypadneme odtiaľto,“ pošepkal jej naliehavo do ucha. Išli ruka v ruke tmavou nočnou ulicou osvetlenou slabými pouličnými svietidlami a ticho sa rozprávali. Zaliezli do malej príjemnej krčmičky, kde sa usadili do tmavého kúta. Sedeli tak blízko pri sebe, až vzájomne cítili vône svojich tiel. Viedli tichý rozhovor pri komíhajúcom sa plamienku sviečky. Vo vzduchu sa vznášala ich lačná túžba po svojich telách povzbudená vypitým vínom. Tlačili sa na seba a ona mu s naliehavosťou v hlase pošepkala do ucha: „Poď už preč!“ Dlho sa jej pozrel do očí a potom ju dlho pobozkal. Nechali za sebou nedopitú fľašu vína, zaplatili a šli preč. Zastavil prvého taxíka, ktorého uvidel. Vlastne mu takmer skočil pod kolesá. Venoval taxikárovi špeciálny príplatok za rýchle služby a rýchlo hľadal kľúče.

Rýchlo vybehli schody, v tom zhone sa nemohol trafiť do kľúčovej dierky. Nedočkavo za ním postávala a popoháňala ho. Objala ho zozadu okolo pása a pevne sa k nemu pritisla, jednou rukou šmátrajúc v jeho rozkroku. Sotva zavrel, schmatol ju a prirazil ju k dverám. Nedočkavo sa na ňu vrhol a začal ju zúrivo bozkávať. Nevedel, kam má skôr položiť ruky. Nenasýtne ju osahával a ona mu jeho dotyky nadšene vracala. Pomaly sa pohasnutou chodbou blížili k jeho obývačke. Položil ju na zem a pomaly z nej začal vyzliekať oblečenie. Obratne jej rozopol podprsenku. Hladil jej prsia a naliehavo sál a láskal jej stuhnuté bradavky, ticho pri tom vzdychala.

Nedočkavo mu pretiahla tričko cez hlavu a skúmala každý záhyb na jeho tele. Pri prieskume dorazila k jeho nohaviciam, opatrne ich rozopla a stiahla dole cez jeho vypracovaný zadok. Rukou zašla do treniek, aby mohla vyslobodiť jeho veľký stuhnutý penis. Pomaly mu ho začala naháňať a on pri tom slastne zastonal. Medzitým sa mu podarilo rozopnúť jej nohavice a ona mu pomohla ich dostať dole. Zašiel jej rukou do nohavičiek a začal preskúmavať neznámu oblasť jej lona. Prechádzal jej cez kundičku, potom jej začal naháňať klitoris. Vzdychala pri tom a bola celá bez seba, tak veľmi túžila po tom, aby ho už zasunul do nej a poriadne jej to urobil.

Zvalila ho na zem, kľakla si nad neho a začala mu ho fajčiť. Olizovala mu žaluď ako lízatko, potom ho obomkla svojimi perami a pohltila ho až po koreň, pomaly prechádzala hore a dole a pritom ho vysávala, zároveň mu ho začala honiť. Bol celý bez seba, ale tesne predtým, než sa urobil, tak ju zarazil, položil ju na zem a pomaly do nej začal prenikať. Pomaly mu vzdychala do ucha, nechty mu zaryla do chrbta a vnímala jeho pomalé rytmické prírazy. Začala pohybovať panvou a udávať tempo. Začala zrýchľovať. Bola taká nadržaná, že sa skoro hneď urobila.

Pretočili sa a ona si naňho pomaly nasadla, začala sa pohybovať a cítila, ako sa v nej pohybuje, zrýchľovala stále viac a viac. Držal ju pevne za zadok a vychutnával jej pohyby, zároveň ju láskal a sál jej bradavky. Hlasno vzdychali a to ich rajcovalo k ešte rýchlejším pohybom. Rýchlo sa na ňom pohybovala a on jej pomáhal. Jeho péro cítila hlboko v sebe a zároveň cítila ten pocit rozlievajúceho sa napätia, ktoré začínalo od končekov prstov na nohách a pomaly sa rozlievalo po celom tele. Potom sa obaja zároveň urobili v spoločnom objatí. Chvíľku tak sedeli a vychutnávali si ten pocit, kým úplne neodznel. Chvíľku sa spoločne maznali a potom pokračovali ďalej...

Realita bola nakoniec stonásobne lepšia, než si vôbec dokázala predstaviť vo svojej fantázii.

Ani vy nemusíte iba fantazírovať, stačí sa zaregistrovať na sex zoznamku a nájsť si partnera alebo partnerku na krásne chvíľky plné sexu.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.