Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Netradičný vzťah s nymfomankou

18.máj 2021
Netradičný vzťah s nymfomankou

Spoznali sme sa na internáte. Kláru si nešlo nevšimnúť, aj keď úprimne, veľa šancí som si nedával. Nemala zrovna núdzu o nápadníkov, práve naopak. Ale jednoducho sa nejako zadarilo.

Možno si vtedy cestou zo sprchy z nudy povedala, že ošuká prvého chalana, čo na chodbe stretne a... Bol som to práve ja. A potom ju začalo baviť, ako to celé beriem vážne, zatiaľ čo pre ňu to bola od začiatku len hra.

Klára bola vždy ten typ živočíšnej ženy, ktorá veci veľmi nerieši. Radšej som sa ani nepýtal, ako zvláda skladať skúšky, nikdy som ju vlastne nevidel naozaj študovať. Ako sa po semestri ukázalo, vykašľala sa tiež na antikoncepciu. Počet svojich výstrekov do nej by som pritom ťažko spočítal. Dodnes počujem jej hlášku: "No čo, ono to nejako dopadne...", ktorou okomentovala svoje neplánované tehotenstvo. A dopadlo to. Svadbou.

Poznáte ten pocit, kedy vás pocit - naprostá eufória vystrelí do vesmíru? Ja áno. Brala si ma najväčšia sexbomba z ročníka, štyri mesiace po svadbe sa nám narodila dcéra. Medzitým sa mi podarilo úspešne doštudovať. Nasledovala kariéra učiteľa na strednej v jednom krajskom meste, s bytom pomohli moji rodičia... Najlepšie na tom všetkom bol samozrejme sex s Klárou. Tehotenstvo jej potreby ešte umocnilo. V posteli ma rozmaznávala a ja som jej to rád vrchovato vracal.

Ako ale asi správne uhádnete, ani nám tá idylka nevydržala večne. Zariadil som Kláre celkom pohodlnú existenciu, to jej však nijako nebránilo sťažovať si a zdôrazňovať, čo všetko mohla mať, keby sa so mnou nezahodila. Isté manažérske schopnosti sa jej naozaj nedali uprieť. Starostlivosť o dcéru rozdelila z veľkej časti medzi svoju matku a mňa, voľný čas si dokázala tiež skvele naplánovať. Kozmetika, fitko, sqush, posedenie s kamarátkami... So všetkou rozhodnosťou prevzala starosť o rodinný rozpočet. A hoci sama nenastúpila do práce ani po materskej, jedovatých poznámok na výšku môjho platu neustále pribúdalo.

Po rokoch sa stávalo zo života s Klárou pravé peklo. Hádky, strava z mikrovlnky... Tvrdil som druhým aj sám sebe, že sa nechcem rozviesť kvôli dcére, pravý dôvod to však nebol, tá medzitým stačila dorásť do veku, kedy bola spoločnosť rodičov to posledné, o čo by stála. Pravým spojivom zostal sex, ktorý sa síce premieňal, rozhodne ale neochaboval. Nehu vystriedali perverzity všetkého druhu. Klára šukala rovnako vášnivo, ako sa dokázala hádať. Doviedla skvele provokovať, urážať, ponižovať aj zvádzať. Závidel som rovesníkom, ktorým po rokoch v manželstve všetka vášeň opadla, ich nudný stereotyp, pravidelné plnenie povinnosti podľa kalendára a radosť z občasnej nevery.

Na tú som nemal ani pomyslenie. Fyzicky by som to jednoducho nedal, sotva som stačil uspokojovať manželku. Klára dokázala zahrať aj na strunu žiarlivosti. Vedela, čo so mnou robí, keď sa vrátim z práce skôr a za pootvorenými dverami našej spálne začujem jej tlmené vzdychy. Keď som ju tam našiel na hrane infarktu len s jej vibračnou hračkou zarazenú hlboko do kundy, vysmiala sa mi: "Smola, čo? Tak možno nabudúce, chrobáčik ", ale so samozrejmosťou sebe vlastnou ma okamžite zapojila do svojho uspokojovania.

Erotická poviedka Netradičný vzťah s nymfomankou

Klára sa rozhodne nemienila uskromňovať, takže konfliktov len pribúdalo. Keď som sa už raz neudržal a vmietol jej do tváre: "Rovnako všetko platím ja, ty nerobíš nič, mohla by si aspoň šukať za prachy!", čakal som rázne buchnutie dverami a pozvánku k rozvodovému konaniu. To som však málo poznal vlastnú ženu. Namiesto toho totiž prišlo jej takmer víťazné: "Naozaj? Páčilo by sa Ti to? A za koľko si ma dnes vezmeš?" S pohybmi, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani skúsená profesionálka, sa pritom zbavovala oblečenia. Bral som to celé ako jednu z našich hier, ten večer bol vážne neskutočne vzrušujúci. Klára ma urobila asi päťkrát po sebe, bola jednoducho dobrá, kurevsky dobrá. Vyžmýkala ma až do posledných kvapiek aj zvyškov síl, pochválila môj výkon, prišlo dokonca pohladenie po tvári a nežný bozk. Potom som ale počul jej odhodlané: "A veľmi ďakujem aj za ten nápad! Začnem hneď zajtra!"

Naozaj začala a odmieta predo mnou čokoľvek tajiť. Založila si profil na nete, čoskoro sa prihlásili prví zákazníci. Posiela im fotky, ktoré som jej nafotil ja pri našich spoločných hrách a nikto ďalší ich nemal nikdy vidieť. "Čo myslíš, je to takto dobré?" Neváha sa mi ukazovať pred odchodom len v spodnom prádle, vie dobre, čo to so mnou urobí. Všetky hranice padli, zo strachu z nevery som vyliečený dokonale. "Dneska mám dohodnutý anál, nalubrikuješ ma, prosím, nech tvojej žene neublíži?" Nie, ani táto veta ma už nedokáže prekvapiť...

Klára si svoju novú životnú úlohu dokáže naozaj užívať. Baví ju chodiť po sex shopoch a luxusných butikoch a vymýšľať neustále dráždivejšie kombinácie. Investuje do tých handier, topánok a kozmetiky všetky svoje zarobené peniaze, takže si náš rodinný rozpočet vlastne vôbec nepomohol. Podozrievam ju, že si vyberá kunšafty podľa ich perverzných nárokov a sama sebe neustále zvyšuje latku. Je len otázkou času, kedy si to s niekým z nich rozdá za špeciálny príplatok u nás doma. Niekto si vezme doktorku, iný upratovačku, ja mám jednoducho za manželku kurvu.

Nikdy by som neveril, že na niečo také pristúpim, ale zlomila ma dokonale. Za to mi patrí pravidelná odmena, väčšinou na záver jej večerného programu. V lete je Klára schopná prísť taxíkom nahá len v ľahkom kabátiku a do bytu už vstupuje bez neho. Inokedy ma prebudí jej dokonalý orál. Aj o druhej ráno ma dokáže vybičovať perverzným rozprávaním alebo napríklad len pachy z jej tela k divokej šukanici. Najskôr bol náš sex nežný, potom perverzný, po rokoch sme dokázali obe polohy spojiť.

Je samozrejme len otázkou času, kedy si moju ženu objedná niektorý z mojich študentov alebo známych, kedy to proste celé praskne. Lenže, ak sme mali predtým dlhotrvajúcu manželskú krízu, zrazu sa vyriešila tak nejako sama od seba. Hádky sú preč. Klára je spokojná, spokojní sú jej zákazníci. A ani ja si vlastne nesťažujem...

Chcete si to s takou ženou rozdať? Zaregistrujte sa na sex zoznamku a určite budete mať šťastie!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.