Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Netradičný školský zraz

26.jún 2019
Netradičný školský zraz

Keď sme mali desiaté výročie od maturity, zorganizoval jeden zo spolužiakov stretnutie vo veľmi príjemnom klube. Bez toho, aby sa s tým akokoľvek vychvaľoval, vyberala sa len symbolická čiastka za útratu, všetko ostatné ako úspešný podnikateľ zatiahol zo svojho.

Hneď na začiatku stretnutia upozornil, že pripravil pre pánov, ale aj pre pár žien, ktoré s nami maturovali, prekvapenie. Večer v príjemných debatách, pri dobrom jedle a pití odbehoval, len sme čakali na to avizované prekvapenie. Musím uznať, že to bolo pre mnohých až šokujúce, keď sa v závere večera objavila veľmi pekná žena a s ňou celkom sympatický borec. Pripravili si hudbu, žena prišla krásne upravená a už sa na malom parkete začala v tanečnom rytme odstrojovať. Je neuveriteľné, s akou rafinovanosťou zoblieka svoje prádielko a po rozopnutí podprsenky predviedla nádherné trojky so stvrdnutými hrotmi bradaviek. Aj keď jej nohavičky zadok vôbec nezakrývali a kundička bola pred našimi zrakmi utajená len symbolicky, ešte len po ich odložení sa nám kráska predviedla totálne nahá. Ešte chvíľu na parkete pózovala, ukázala tuhosť svojich pŕs, rozťahovala vyholenú kundu a všetkým pánom dávala na obdiv poriadne veľký ružový klitoris. Myslím, že som nebol sám, kto mal v nohaviciach pozdvihovanie...

Za potlesku odstúpila, cez nahé telo si prehodila župán a na scénu prišiel jej partner v akejsi rovnošate. Ešte nikdy som pánsky striptíz nevidel a bol som teda celkom zvedavý. Na postupnom zobliekaní šiat a prádla sa nedá nič moc robiť, a tak mu po zoblečení boxeriek ostali už len minislipy so zreteľným a rysujúcim mužstvom. Prítomné ženy hecoval, nech si siahnu, čo sa tie naše hanblivky pred nami hanbili urobiť. To už sa blíži záver jeho vystúpenia - na bokoch rozopol gombíky, pridržal uvoľnené slipy a potom ráznym trhnutím odložil posledný kúsok prádla a predviedol nám veľmi pekný tvarovaný dlhý tlstý chvost v relatívne kľudnej polohe, ktorý sme mu závideli asi všetci. Chvíľku sa s ním pohrával, ale len tak, aby mu nestvrdol, spýtal sa prítomných dám, či sa im páči - bez toho aby čakal na odpoveď - sám pohbom panvy vpred a vzad rozhúpal pred nimi toho mohutného vtáka na znamenie súhlasu.

Erotická povídka Netradiční školní sraz

Po tomto vystúpení väčšina spolužiakov odišla domov a v klube zostala stará partia asi 5 chlapov a ten striptérsky pár. To sme vôbec netušili, že je objednané ešte jedno vystúpeni! Sedeli sme v priateľskej debate všetci aj s tými dvoma striptérmi pohodlne v klubovkách, keď sa žena postavila pred svojho partnera, ladným pohybom zhodila zo seba župán a bola opäť nahá, partnerovi župán tiež rozopla, nechala ho chvíľu pozorovať svoje kozy a kundu a potom sa k nemu sklonila, vzala do ruky jeho péro a začala mu ho pred nami opatrne honiť. Aby tvrdnutie vtáka urýchlila, začala mu olizovať obnažený žaluď a za chvíľu malá už celý penis v puse a moutne mu ho fajčila, to všetko v našej bezprostrednej blízkosti. Muž jej na oplátku jednou rukou masíroval kozy, druhou sa presunul až ku kunde a niekoľkými prstami zašiel dovnútra.

Bolo vidieť, že obaja sú krásne vzrušení a pohlavný styk pred divákmi ich teší; na naších poklopoch bolo možné pozorovať obdobné vzrušenie, akurát že s tým mrdaním to nebude tak žhavé. To už ale žena vypustila ztvrdnutého vtáka z pusy, otočila sa a mužovi nasadla na stojací penis. Mali sme tak možnosť z bezprostrednej blízkosti pozorovať ako penis pomaly ale iste mizne v jej kundičke a vzápätí po ňom žena jazdí, zastaví presne pred tým, než by jej vypadol z kundy a znova si ho zaboruje do útrob. Keď si užili túto polohu, posadil si ženu na vedľajší stôl, roztiahol jej nohy, prelízol otvorenú pičku, trochu viac sa venoval klitorisu a s trčiacim pérom k nej pristúpil a beštiálne do nej zašiel.

Muselo to byť veľmi vzrušujúce, pretože žena len vrčala blahom, potom sa ho chytila okolo krku, muž ju so stále zasunutým penisom vzal pod zadoček a začali pred nami šukať v stoji. Žena bola okolo neho omotaná ako liana a prirážala v rovnakom rytme ako on ju priťahoval za zadok. Mysleli sme, že už obaja budú a show sa skončí, ale ponúkli ešte jednu polohu: žena si kľakla trochu mužovi pohonila fajčila péro, potom na ňho vystrčila obe diery a ten s vystrčeným penisom začal prechádzať od kundy k análu a späť, žena už neovládla svoje vzrušenie a len kričala "vraz ho tam už konečne". Partner skúsene našiel kundu a pomaly v nej nechal svoj penis miznúť, aby vzápätí rozbalil tvrdé šukanie. Bolo jasné, že live show speje k svojmu vyvrcholeniu, muž začal vydávať víťazný pokrik, vytiahol penis z kundy, krátko pohonil a vystriekal žene na prdelku množstvo bieleho spermatu.

My sme z tej podívanej boli trochu mimo, muž utieral žene spermiu z prdelky a z chrbta, pomaly mu začal penis mäknúť a klesať, nakoniec sa obaja spýtali, či sa nám ich vystúpenie páčilo (aby nie!!!) a program stretnutie po rokoch bol na konci. Priznám sa, že ešte, než sme odišli, išiel som si z toho vzrušenia radšej vyhoniť vtáka (veľa práce to nedalo, stačilo pár ťahov a už som striekal!), aby som sa domov dostal v kľude.

Keď budete nabudúce usporiadavať školský zraz, napríklad v Košiciach alebo v Nitre, skúste si ho tiež s niečim spestriť.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.