Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Neskúsený vysokoškolák

20.jún 2017
Neskúsený vysokoškolák

Moji rodičia boli vždy prísni, silno veriaci a konzervatívni ľudia. Spolu s cirkevnými školami, do ktorých som devätnásť rokov chodil, nebol môj život nijako divoký. Prísna večierka aj po dovŕšení dospelosti, domáce práce, prístup rodičov k mojim sociálnym sieťam a osobné výsluchy všetkých mojich kamarátov pre mňa nebolo nič zvláštne.

Keď som bol mladší, ani ma nenapadlo vzoprieť sa ich výchove. Na strednej som sa však nevyhol príbehom mojich rovesníkov, ktoré boli plné alkoholu, zábavy a dievčat. Sotva som si dokázal predstaviť, ako také bežné piatky mojich spolužiakov skutočne vyzerajú. Nemohol som chodiť do barov, stretávať sa s ľuďmi ktorí pili či fajčili, a už vôbec nie randiť s dievčatami. To ma mrzelo najviac, nebol som síce najkrajší, pár ich o mňa však za tie roky rozhodne záujem malo.

Jediné dievča, ktoré som kedy pobozkal, bola moja vtedajšia spolužiačka. Zostali sme sami v šatni po skončení telesnej. Chvíľu sme sa rozprávali, priznala sa, že ešte nikdy s nikým nič nemala, z podobných dôvodov ako boli tie moje. Vraj by to však chcela vyskúšať, cíti sa hlúpo pred kamarátkami. Nemusela ma presviedčať dlho, stál som opretý o skrinky a nechal ju pomaly sa dotknúť mojich pier. Pamätám si, ako krásne voňala. Ochutnávali sme sa veľmi neisto, až po pár minútach sa celým telom pritlačila o moje a vošla mi jazykom do úst. Bál som sa, že to vôbec nebudem vedieť, šlo to však úplne automaticky, tak prirodzene a krásne...

Možno by sme sa dostali aj ďalej, stála však v úplne hlúpej polohe. Stehnom tlačila na môj penis, ktorý sa postavil snáď ešte skôr než mi dala pusu. Stačilo iba pár jej nepatrných pohybov a ucítil som neznáme napätie. Bolo to zvláštne príjemné, ani ma nenapadlo bojovať s tým. Stupňovalo sa, snažil som sa, aby si to nevšimla, o pár sekúnd však prišlo vyvrcholenie spojené s výstrekom do nohavíc. Akoby som mal mokrý sen, v šatni, so skutočným dievčaťom. Veľmi som sa hanbil. Ušiel som odtiaľ ako rýchlo to len šlo a vyhýbal sa jej až do konca maturitného ročníka.

Po tejto skúsenosti, akokoľvek nepríjemná bola, som však pochopil že zhrešenie prichádza s úžasnými pocitmi. Chcel som to znova, tak som začal masturbovať. Najskôr len pár krát za mesiac, potom takmer každý deň. Bavilo ma to, aj keď som vedel, že pre rodičov je to príšerný hriech. Robil som to keď neboli doma, alebo v sprche, len aby ma nenačapali. Cesta od erekcie k orgazmu bola čoraz dlhšia, keď som sa snažil, vydržal som si honiť aj pol hodinu bez toho, aby som sa urobil. Trénoval som, aby som sa už nikdy pred nikým tak veľmi nestrápnil.

Po skončení strednej, necelý rok od môjho prvého bozku, prišli pre mňa zlaté časy. Vysokú som si vybral sám, dosť ďaleko od môjho rodného mesta, od rodičov, prísnych zákazov... Chcel som začať nový život, v ktorom mi už nikto nebude kázať, čo mám robiť. Miesto internátu som si našiel podnájom, celkom sám, rodičom som o tom povedal až keď som si balil kufre. Mojim novým domovom bol veľký byt v ktorom okrem mňa bývali dvaja ďalší chlapci a jedna slečna. Všetci boli o rok starší odo mňa a úprimne – nemali sme vôbec nič spoločné.

Rodičia by o nich povedali, že sú to zlí ľudia. Všetci boli fajčiari, po víkendoch tu organizovali menšie párty s množstvom alkoholu a marihuany. Zlomili ma po mesiaci, vyskúšal som, čo sa dalo. Nedopadlo to najlepšie a dosť si zo mňa uťahovali, potom som to však zvládal len lepšie a lepšie. Zblížili sme sa, začali sme si dosť rozumieť a spoločne sa zabávať aj vonku v baroch. Najradšej som mal Elišku, bola naozaj pekná a milá, všetko mi vždy priateľsky vysvetlila a záležalo jej na tom, aby som svoj nový život zvládal bez väčších trapasov. Raz mi chcela urobiť špeciálnu radosť tým, že mi dohodí nejakú svoju kamarátku. To dievča prišlo za nami do baru. Bola už veľmi opitá a po hodine sme jej museli zavolať taxík, takže z toho vôbec nič nebolo.

Cestou na byt som sa Eliške priznal, že som panic. Najskôr tomu neverila, smiala sa a kázala mi, aby som na ňu už takéto vtipy nikdy nevyťahoval. Keď som však stíchol a zosmutnel, pochopila, že to myslím vážne. Povedal som jej aj o príhode s prvým bozkom, aj o tom, ako som masturboval. Vyzerala skutočne prekvapene, vôbec ma však neodsúdila. Práve naopak, povedala, že mi pomôže, keď to tak veľmi chcem skúsiť.

Keď sme prišli na byt, rovno ma stiahla do svojej izby. Povedala, že som sa jej od začiatku veľmi páčil, bála sa však, že ju nebudem chcieť. Už vtedy som cítil ako sa červenám. Posadila ma na posteľ a na kolenách sa priplazila medzi moje nohy. Najskôr sa ma začala dotýkať cez rifle, stvrdol mi veľmi rýchlo. Pomohol som jej rozopnúť ich. Konečne sa dostala k môjmu penisu, začala ho jemne honiť rukou. „Páči sa ti to?“ Spýtala sa a trochu viac ho stlačila. Bolo to akoby som si honil sám, len oveľa príjemnejšie. Vyšiel zo mňa tichý súhlas a nenamietal som ani keď navrhla, že si ho vezme do úst.

Pery stlačila silno k sebe a začala nimi jazdiť po celej dĺžke môjho vtáka. Mala krásne teplé ústa, vďaka slinám sa všetko pekne šmýkalo a ja som mal pocit, že som v absolútnom raji. Začala behať jazykom po žaludi a potom spojila honenie s lízaním, bolo to čoraz lepšie a lepšie. „Ešte vydrž, ešte sa neurob.“ Napomenula ma a vzápätí si ho vsunula hlboko do úst. Bol som príšerne vzrušený, snažil som sa splniť jej želanie, stačilo však len niekoľko pohybov perami a urobila ma. „Prepáč.“ Ponížene som sklopil zrak, zatiaľ čo Eliška lízala kvapky semena z môjho vtáka.

To vôbec nevadí. No tak, vyzleč sa.“ Prikázala mi, tiež sa začala vyzliekať a ľahla si pri mňa na posteľ. Nikdy som pred sebou nevidel nahé dievča, nedokázal som odtrhnúť oči od jej okrúhlych pŕs a ženských bokov. Opatrne som nazrel medzi jej nohy, len tak, aby si to nevšimla. Bola úplne vyholená, iba v strede nad dvomi vankúšikmi mala čiarku chĺpkov. Chytila moju ruku a viedla ju na svoju hruď. Len čo som sa dotkol jej prsníka, pocítil som ako na mňa prichádza ďalšia vlna vzrušenia. Opatrne som ho začal masírovať, dotýkal som sa jej bradavky a skúšal, čo jej bude príjemné. Vedel som, že to robím dobre, pretože začala vzdychať a zatvárať oči.

Po chvíli naviedla moju dlaň na to miesto, po ktorom som tak túžil. Opatrne som dvomi prstami prešiel po čiarke z chĺpkov a zašiel až medzi tie sladké vankúšiky. Nahmatal som malý výbežok, keď som sa ho dotkol, zavzdychala oveľa hlasnejšie. Dotýkal som sa ho teda viac a viac, až kým z nej nevyšiel jeden dlhý vzdych, po ktorom sa celé jej telo okamžite uvoľnilo. „Ide ti to, urobil si ma.“ Usmiala sa na mňa. Myslel som, že tým to skončí, keďže sme obaja hotoví. Odtiahol som ruku z jej tela a zostal ležať na posteli. „Prečo si prestal?“ Napomenula ma. Nebol som si istý, čo mám robiť, pokúsil som sa teda zopakovať presne to, čo ju priviedlo k prvému vrcholu.

Tento krát ma však zastavila ona, posadila sa a rukou znovu začala prechádzať po mojom penise. Prekvapilo ma, ako rýchlo opäť stvrdol. Ešte raz ho poriadne vyoblizovala a rozkročila sa tak, že moje telo bolo medzi jej stehnami. „Si pripravený rozlúčiť sa s panictvom?“ Znovu sa milo usmiala a pobozkala ma na pery. Iba som potichu pokýval hlavou a čakal, čo bude nasledovať.

Rukou naviedla môj tvrdý penis medzi svoje nohy a pomaly naň začala dosadať. Cítil som, ako ma v sebe zviera, bolo to ešte príjemnejšie ako keď ma fajčila. Bol už celý v nej, zakrúžila panvou a sledovala, ako sa tvárim. Bolo to úžasné, opäť sa pomaly nadvihla a spustila dole. Začala to robiť rýchlejšie, prsia jej pritom poskakovali z hora na dol. Obaja sme nahlas vzdychali, snažil som sa oddialiť nevyhnutné, po chvíli som to už nevedel vydržať. „Ja... Myslím že už zase budem.“ Povedal som potichu. Eliška zo mňa zosadla a dokončila ma ústami, opäť všetko zlízala a prehltla.

Dovolila mi, aby som tú noc spal v jej izbe. Vôbec sme však neboli unavení, takže som si neskôr vyskúšal, aké je to byť hore. Páčilo sa mi to ešte viac, a určite aj Eliške, pretože veľmi silno kričala a dosiahla ďalší orgazmus. Bol som rád, že to mám konečne za sebou, a nevedel som sa dočkať, kedy spolu vyskúšame ďalšie nové veci.

Stále sa neviete zbaviť svojho panictva? Na sex zoznamke je veľa žien, ktoré vám s tým rady pomôžu.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.