Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Neprekonateľná túžba dvoch priateľov

25.november 2021
Neprekonateľná túžba dvoch priateľov

Markéta bola baba, ktorú poznal už dlho. Boli kamaráti a vedel, že tu vždy bude, keď mu bude najhoršie. Problém bol ale v tom, že v poslednom čase na ňu nemyslel len ako na kamarátku...

Začala ho neuveriteľne priťahovať. Lenže nechcel obetovať ich priateľstvo. Na to pre neho znamenala veľa. Tak sa snažil, aby o jeho citoch nemala najmenšie tušenie. Myslel si, že sa mu to aj darilo.

S Filipom boli kamaráti snáď odjakživa. Vždy tu bol pre ňu. Požičiaval jej autíčka, keď boli malí, zdieľal s ňou radosť, keď bola zamilovaná a utešoval ju, keď to nevyšlo. Ale teraz zrazu zistila, že sa na neho teší viac, než by mala, a že jej chýba viac ako len kamarát. Mala z toho strach. Čo by sa stalo s ich priateľstvom...?

Dnes sa mali vidieť. Tešil sa na ňu ako malé dieťa. Bolo pre neho stále ťažšie všetko tajiť. Začínal mať strach, že jej podľahne. V tejto chvíli si nebol istý, či si cení viac ich priateľstva, alebo či ju chce milovať. Bál sa, že ako o partnerku by o ňu mohol prísť a veril, že ako kamarátku ju nikdy nestratí. A potom tiež bola otázka, či by vôbec jeho city opätovala.

Čakala na neho. Bol presný ako vždy. Išli sa prejsť. Stále sa mali o čom rozprávať. Prebrali všetko možné. Došli až za mesto, na ich miesto pri rybníku. Bola to taká skrytá mýtinka. Z jednej strany krytá kríkmi a z druhej rákosím. Viedla tam len úzka cestička. Tu mali svoje súkromie. Koľkokrát už mu tu plakala na ramene...

Bol s ňou a bol šťastný. Boli na ich mieste, kde už spolu zažili toľko vecí. Díval sa na ňu. Bola taká krásna. Zapadajúce slnko sa jej odrážalo v očiach a on po nej bolestne túžil. Zrejme o tom nemala ani tušenie. Pozrela sa na neho. Ten pohľad nevydržal. Položil si hlavu na skrčené kolená a čakal, čo urobí. Určite si musela všimnúť, AKO sa na ňu pozerá.

Pozerala sa na západ slnka, ale nemohlo jej uniknúť, ako ju Filip pozoruje. Odvtedy, čo sem prišli, bol nezvyčajne zamĺknutý. Určite ho niečo trápilo. Sadla si tesne k nemu a položila mu ruku okolo ramien. Zdvihol hlavu a pozrel sa jej priamo do očí. V tom pohľade bolo všetko. Nemusel nič hovoriť.

Erotická poviedka Neprekonateľná túžba dvoch priateľov

Boli pri sebe tak blízko. Napätie medzi nimi bolo takmer hmatateľné. Objal ju a nežne pobozkal. Zavrela oči a bozk opätovala. Opatrne ju položil. Stále sa bozkávali, ale teraz už dali priechod vášni. Hladil ju po brušku, potom zašiel rukou pod tričko. Nežne láskal jej prsia. Ona ho hladkala po chrbte, robilo im to veľmi dobre. Vyzliekla mu tričko a on urobil to isté. Bozkával jej šiju a postupne sa posúval dole. Začal sa pohrávať s jej bradavkami. Zastonala slasťou. Neprestával blúdiť rukami po jej tele a ona tiež nie. Znovu ju pobozkal na pery. Potom jej vošiel rukou pod nohavičky. Na chvíľočku sa zastavil, ale ona neprotestovala. Pokračoval ďalej. Bol k nej hrozne nežný. Mala pocit, že viac už nevydrží. Ani nevedela ako, ale zrazu boli obaja nahí. Cítil jej nahé telo na svojom a pohlcovalo ho obrovské vzrušenie. Toľko po nej túžil.

Náhle prestal so všetkými nežnosťami. Ležal nad ňou opretý o lakte a díval sa na ňu. Pomaly otvorila oči. V tých jeho čítala nemú otázku. Nechceli túto chvíľu rušiť slovami. Pritiahla si ho k sebe a pobozkala ho. Pritisla sa k nemu. Túžila po ňom rovnako ako on po nej. Na viac už nečakal. Pomaly do nej vstúpil. Nežne ju bozkával a dlhými tiahlymi pohybmi sa milovali. Vyvrcholili takmer súčasne. Potom tam ešte dlho ležali a len tak sa hladkali. Kým im nezačala byť zima. Potom sa obliekli.

Stáli tam proti sebe a ani jednému sa nechcelo odísť. Objali sa a znova sa pobozkali. Tentokrát ale nežne, bez akejkoľvek vášne. Potom si položila hlavu na jeho rameno. Začal ju hladkať po vlasoch. Premýšľal, čo bude ďalej. Bol zmätený. Nevedel, či to, čo ich spája, je len sexuálna túžba alebo niečo viac. Každopádne mu ale bolo jasné, že už to nikdy nebude ako predtým. Zaujímalo ho, na čo asi myslí ona.

V jeho objatí mala pocit bezpečia. Stále ho v sebe cítila. Snažila sa zapamätať z tohto okamihu čo najviac. Bála sa, čo bude ďalej. Nechcela ho stratiť. Milovala ho a toto bolo to najkrajšie, čo kedy zažila. Lenže čo asi cítil on? Skončili spolu pretože ich spaľovala túžba alebo preto, že sa milovali?

S obavami mu pozrela do očí. Snažila sa z nich niečo vyčítať, ale veľmi sa jej to nedarilo. Díval sa na ňu a videl, ako je zmätená. Sklonil sa tesne k nej a zašepkal: „Milujem ťa.“

Táto neprekonateľná túžba dvoch priateľov mala šťastný koniec. Bude aj ten váš šťastný? Určite áno s online sex zoznamkou!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.