Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nenásytný doktor

16.september 2021
Nenásytný doktor

Vo svojich tridsiatich piatich rokoch som sa rozhodol, že odídem z nemocnice a otvorím si vlastnú prax. Zo svojho podkrovného bytu som si vytvoril krásnu ordináciu s čakárňou a mohol všetko rozbehnúť. Zo začiatku, ku mne chodilo málo ľudí, ale vďaka svojim skúsenostiam som si získaval stále viac a viac pacientov.

Nie som nejako špecializovaný, proste pomáham ako pánom, tak i ženám či dievčatám. Som síce už šťastne ženatý a mám aj dve deti, ale to mi nezabráni vyhľadávať nejaké sexuálne dobrodružstvo, a ako som zistil, moja prax je príhodné miesto. Všetko to začalo rok po tom, čo som si otvoril prax. Stálych pacientov som mal už dosť a na nedostatok práce som si nemohol sťažovať. Navyše som prijal krásnu mladú sestričku, ktorá ma dokázala vždy poriadne rozpáliť. Počas tých pár dní, čo už u mňa pracovala, som sa s ňou dosť zblížil a obaja sme sa k tomu druhému správali dosť dôverne. Jej nevadilo, že som jej občas potľapkal po jej krásnom pevnom zadočku a sama sa mi aj ponúkala. Dokonca mi ukazovala aj svoje pevné prsia, ktoré boli akurát do mojej ručky. Volala sa Irena a bolo jej dvadsať rokov. Zrovna vyštudovala strednú školu a na vysokú sa nedostala. Bola štíhlej postavy a svoje blond vlasy nosila v cope, ale keď ich rozpustila, tak to potom sa bolo na čo pozerať.

Raz som tak sedel vo svojom kresle v ordinácii a nudil sa. Ten deň nikto neprišiel, a tak sme mali s Irenou prakticky voľno. Najprv niečo robila pri svojom stolíku, ale potom, keď som na ňu zavolal, nech toho nechá, sa zdvihla a sadla si na môj stôl. Naklonila sa ku mne a poskytla mi ďalší krásny pohľad na jej kozičky. Zadíval som sa tam a vôbec mi ten pohľad nebol nepríjemný. Usmiala sa na mňa a povedala:
"Páči sa Vám pán doktor?"
"Ale zaiste Irenka, páči. Čo keby si mi ich ukázala, nech si na ne môžem siahnuť."

Tú vetu som myslel zo srandy, ale Irena sa postavila pred stôl a behom chvíle si rozopla gombíky na uniforme a tá spadla na zem. Zastala predo mnou len v spodnom prádle. Začala sa vlniť v rytme nepočujúcej hudby a pritom predvádzala svoje mladučká telo. Hladkala si kozičky a rukou zachádzala do nohavičiek. Nevydržal som to a vytiahol čuráka z nohavíc. Začal som divoko onanovať, preťahoval predkožku cez žaluď a sledoval, ako si Irenka dáva dole podprsenku a ako sa objavujú jej kozičky. Zdvihol som sa, z rázporku mi trčal tvrdý úd a ja vydal som sa smerom k polonahej Irenke. Tá keď zbadala môjho tvrdého macka, sa celá rozžiarila a nedočkavo si zašla rukou do nohavičiek. Chytil som pevne Irenku za boky a pritisol ju k sebe, naše ústa sa spojili vo vášnivý bozk a naše jazyky sa splietli v jeden.

"Vrazte mi toho svojho vtáka do kundičky, chcem ju mať plnú vašej mrdky," zastonala Irenka a ja som sa nenechal dvakrát pobádať. Posadil som ju na kraj stola a celý nadržaný z nej doslova strhol nohavičky. Objavila sa pekne vyholená kundička. Nepozeral som si ju však dlho, pretože som do nej hneď začal zasúvať vtáka. Irenka sa oprela lakťami o stôl a poriadne roztvorila nohy. Vnikol som do nej ľahko a až na dno. Mala krásne úzku mušličku, ktorú sa prispôsobila veľkosti môjho vtáka. Poriadne nadržaný som do nej úd vrážal v pravidelnom rýchlom a tvrdom rytme, ale Irenke to nevadilo.

"Ach, to je ono, tak ma šukajte, tak," stonala slasťou a pohadzovala svojou hlavou.
"Irenka, vy ste ale pekná kurvička," ja som zase na to ešte razantnejšie prirážal.

Stôl pekne vŕzgal pod mojimi prírazmi a Irenkina kundička zase mlaskala, ako do nej zachádzal môj vták. Kozičky jej krásne po každom príraze poskočili. Nešlo odolať a hneď som sa na ňu prisal a chvíľu ich ochutnával. Potom som sa ale začal znova venovať šukaniu. Ja a Irenka sme už hlasno stonali a moje prírazy boli rýchlejšie, až sme súčasne došli k neuveriteľnému vrcholu. Irenka pri tom krásne kričala, ešte, že mám ordináciu odhlučnenú, a ja som striekal do útrob jej kundičky svoje spermie. Krásne som si užil tej chvíle, kedy som zapĺňal Irenkinu kundu svojim semenom, potom som vtáka vytiahol a strčil späť do nohavíc. Irenka sa otočila a pobozkala ma, potom sa obliekla.

"Myslím, že sme našli novú zábavu pre dlhé chvíle," vravel som a ona len s úsmevom súhlasila.

Keď bola konečne upravená, vyšla do čakárne a zistila, že predsa len tu budeme mať jedného pacienta.

"Pán doktor, v čakárni čaká pani Jana, ide na bežnú prehliadku, zvládnete to sám?"
"Ale zaiste Irenka, len si choďte zariadiť, čo potrebujete," a znova som pobozkal tú krásnu dievčinu.

Erotická poviedka Nenásytný doktor

Pani Jana bola na svojich tridsaťpäť rokov pekná žena, vydatá s dvoma deťmi, ale pekná. Štíhla vyššia postava s veľkými prsiami a dlhšími hnedými vlasmi. Prsia mala číslo štyri, to som znalecky dokázal spoznať.

"Tak sa tu vyzlečte." Povedal som a Jana bez ostychu zo seba zhodila svoje šaty, zastala predomnou len v spodnom prádle. Z pod jej krajkovaných nohavičiek vyčnievali tmavé chĺpky, ktoré naznačovali, že jej kundička je pekne zarastená. Pristúpil som teda k pacientke a začal vyšetrovať. Najprv som si vypočul jej srdce a ako dýcha, pritom som mal naslúchadlo na jej pevných prsiach a nežne po nich prechádzal. Robilo jej to zrejme dobre, pretože som začul, ako slabo a veľmi ticho stoná. Jej podprsenka ma však obmedzovala len na malý kúsoček tých melónov. Chvíľu som ešte takto svoju pacientku dráždil a potom som sa odhodlal.

Pomaly som z ramena zložil prvé ramienko, a keď sa nebránila, tak aj druhé, potom už bola hračka vybrať z košíčkov jej prsia a mohol som sa kochať ich veľkosťou. Priložil som na ne naslúchadlo a prechádzal po nich. Bradavky stvrdli a Jana už dávala znateľne najavo, že ju to vzrušuje.

"Tak, srdce máte v poriadku a ani na pľúcach som nič nenašiel," povedal som a odložil naslúchadlo.
"Teraz by sme mohli urobiť výter krku." S týmito slovami som rozopol rázporok a von som vydral môj tvrdý úd.

Chvíľu na neho udivene pozerala, ale potom sa odhodlala. Sadol som si na stôl a ona doslova zasiala môjho vtáka do svojich úst. Začala ma dosť vášnivo fajčiť. Jej vrtký jazyk sa pohyboval po naakumulovanom žaludi a ona ten tvrdý úd brala do úst celou svojou dĺžkou. Bolo to niečo úžasné a nie je divu, že som do tej báječnej pusinky po chvíli začal striekať mrdku, ktorú pani Jana poctivo prehĺtala. Keď skončila, bol môj vták ochabnutý, ale to nevadilo, prehliadka len začala.

"Tak to by sme mali a teraz sa pozrieme na vašu mušličku," povedal som, zliezol zo stola a ukázal pacientke lôžko.

Pochopila hneď, dala si dole nohavičky a ja som uvidel jej zarastenú mušličku. Z toho pohľadu sa mi opäť začal stavať vták. Ľahla si na chrbát a poriadne roztiahla nohy. To už som ležal hlavou v lone a jazykom som začal prechádzať po jej mušličke. Mala ju poriadne vlhkú, šťavy z nej doslova vytryskovali a Jana dosť hlasno stonala. Na ruku som natiahol gumovú rukavicu, trochu ju potrel gélom a už som ju zasúval do tej kundičky. Behom chvíle som tam bol snáď až po lakeť a takto som pacientku šukal. Kričala slasťou, jej kunda sa poriadne rozťahovala a šťavy z nej len vytekali. Než som sa nazdal, prežívala búrlivý orgazmus, pri ktorom dosť hlasno kričala.

Keď sa vybláznila, mal som už rukavicu zvesenú, a pretože bol môj čurák už zase pekne tvrdý, bol som pripravený na zásun. Nenasadil som ho však na okraj kundy, ale na vstup do análneho otvoru. Išlo to sťažka, mal som na sebe stále nohavice a môj vták trčal teda z rázporku. Ale nakoniec som do zadočku prenikol a po pár pohyboch v ňom kĺzal ako v kundičke. Bola to slasť takto škať pani Janu. Jej zadoček bol krásne úzky a nie je divu, že som už pekne hlasno stonal. Ale chcel som striekať niekam inam, a tak som ešte párkrát prirazil a už som svojho vtáka zasúval do zarastenej kundy.

Mala ju krásne mokrú a tak som hladko vnikol až na samé dno. To už ma objala svojimi nohami a obaja sme začali divoko šukať. Stále som mal na sebe nohavice a bol to vzrušujúci zážitok. Pani Jana podo mnou hlasno stonala a z jej úst sa drali rôzne zvuky, skôr škreky. Prsia krásne pritlačené na mojej hrudi a naše jazyky boli spletené v jeden. Bol som na pokraji ako svojich síl, tak aj báječného orgazmu, ktorý sa dostavil krátko po tom mojej pacientky. Nechala si všetko nastriekať do svojej kundičky a plne sa poddávala, rovnako ako ja, búrlivému orgazmu.

"Myslím, že ste zdravá, ale pre istotu by ste mali pravidelne chodiť na kontrolu," povedal som, keď sme sa obaja spamätali a opäť sedeli oproti sebe. Nemala žiadne námietky a ja som sa mohol tešiť na jej ďalšie vyšetrenia. To už sa vrátila Irenka a navyše bol koniec ordinačných hodín. Zajtra, zajtra snáď sa zase vyskytne ďalšia príležitosť si poriadne zašukať.

Aj na nenásytných doktorov môžete naraziť na našej erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.