Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nemravná nevesta

1.december 2022
Nemravná nevesta

Budem Vám teraz rozprávať príbeh, ktorý sa skutočne stal, ale mená jeho aktérov trošičku pozmením, aby bola uchovaná ich diskrétnosť. Volám sa Ondrej a poznám Erika už 27 rokov.

Je to dlhoročný kamarát s dobrým srdcom. Poznáme sa od útleho detstva a dokonca sme boli jeden čas aj spolubývajúci. Erik sa neskôr zoznámil s jednou atraktívnou blondínou s nádherným telom, ktorá sa volá Kristína. Asi po šiestich mesiacoch, čo sa spolu stretávali nad pohárom vína, sa rozhodli, že sa vezmú. V tom čase som už vedel, že Kristína Erika čas od času podvádza. Erik ma totiž nechával za neho volať, aby som mu dohováral s Kristýnou schôdzky a na druhom konci linky sa obvykle ozývalo ťažké hekanie. Každopádne nadišiel svadobný deň a ja som pri tom bol tiež.

Erik sa ma totiž vtedy spýtal, či by som mu nešiel za svedka a ja som nadšene súhlasil. Chcel som vidieť, ako si tú kurvičku bude brať. A tiež som si vlastne pripúšťal, že by sa mohlo niečo medzi nami stať, ale som typ chlapa, čo sa skôr rád pozerá. Kristína mala na sebe pri obrade nádherné biele šaty s malým rázporkom. Nedalo mi to a musel som na ňu stále civieť. Obrad bol vynikajúci, ale tá pravá zábava začala až potom na svadobnom večierku.

Po niekoľkých hodinách tancovania, jedla, chlastu a tak podobne, som bol sťahaný ako pes, a tak som sa šiel vykúpať. Po tom, čo som to urobil, som zbadal Kristínu, ako ide smerom ku mne po chodbičke vedúcej k jej izbe alebo som aspoň myslel, že tam mieri. Ale namiesto toho sa u mňa zastavila a spýtala sa, či viem, že Erika podviedla, a to rozhodne nie iba raz. Povedal som, že to veľmi dobre viem a ona sa hneď spýtala, čo budem chcieť za to, keď budem mlčať. Samozrejme, by som to v živote neprezradil, ale v tej chvíli mi svitlo a povedal som si, že by som to mohol využiť. Že by som ju mohol za svoje mlčanie rozmrdať! Len som jej načrtol, čo by som si tak predstavoval a ona vytušila, čo príde, a hneď šťastne súhlasila. Okamžite sa mi postavil.

Išli sme do jej izby (Erik by nás tam nikdy nehľadal) a ja som na ňu hneď pritlačil tú svoju guľu, čo sa mi urobila na nohaviciach. Okamžite to ucítila a rozopla mi nohavice. Chvíľu sa pozerala na môjho vtáka, asi 20 čísel dlhého a pekne tučného. Začala mi ho honiť a ja som sa za pár chvíľ urobil na tie jej krásne šatôčky, ktoré boli zrazu ešte belšie ako predtým. Ale mne to nestačilo. Tak začala lízať môjho vtáka a tiež olizovala moje gule, a to dobrých 15 minút. Správala sa ako tá najskúsenejšia pornohviezda, ako jej jazýček lietal po mojom vtákovi a guliach, to bolo vrcholné číslo. Bola schopná robiť úplne všetko pusou. Nakoniec som jej vystriekal obrovský kvantum mrdky do huby a ona to všetko prehltla. Ale stále sme nemali dosť.

Erotická povídka Nemravná nevěsta

Povedal som jej, nech sa postaví na štyri a potom som jej začal pekne rozmrdávať zadok. Kvičala strašne nahlas, pretože ten môj veľký čurák do jej maličkej rozkošnej riťky veľmi nepasoval. Chvíľu som myslel, že nás niekto počuje a príde ju zachrániť, ale nikto neprišiel. No urobila sa za chvíľu a bola ešte viac nadržaná ako predtým. Chcela viac, a tak som ju začal pichať do druhej diery. Obaja sme zrazu boli strašne nadržaný a chceli sme mrdať stále ďalej.

Išli sme do šesťdesiatdeviatky a ona mi ho začala znova fajčiť, zatiaľ čo ja som ju žral. Cítil som šťavu z jej mačičky úplne všade. Tak po desiatich minútach som bol zrelý na výstrek a podľa toho, aká bola rozochvelá, som usúdil, že už sa tiež urobí. Urobili sme sa obaja a potom sme len tak chvíľu ležali a čerpali sily. Očistili sme sa a boli sme pripravení ísť späť na večierok, keď v tom do izby vošla jej družička.

Tej babe bolo ešte len 17 a bola to sesternica Kristíny, volala sa Martina. Bola pekne nažhavená, ak nie nažhavenejšia ako Kristína (zrejme nás musela počuť). Mala hnedé vlasy, vysoká zhruba 170 cm a mala na svoj vek kypré tvary - kozičky trojčičky. Pôvodne som myslel, že budeme mať pekný problém, ale ona začala hovoriť, že všetko počula, že je nadržaná a že chce zažiť poriadny mäso. Tiež hovorila, že nás nikto iný určite nepočul a aby sme si to užili v troch. Celkom sa nám s Kristínou uľavilo a mne začal znova tvrdnúť a Kristíne začali poriadne tvrdnúť bradavky.

Začal som jej ich lízať a Martina mi pritom začala fajčiť péro. Bola skvelá, zrejme ju Kristína všeličo priučila. Za chvíľu sme sa vystriedali a ja som mrdal Martinu ako o život a Kristíne som lízal piču. S Martinou sme boli strašne nadržaný a ja som sa urobil asi trikrát, než som jej z toho svojho dela naposledy vystrelil tonu mrdky do tej jej kundičky. Nakoniec sme sa unavili a pripravili sa na návrat na večierok. Po tom, čo sme sa navzájom očistili – jazykami samozrejme, sme sa teda vrátili na párty a ja som predniesol prípitok – už si vôbec nemôžem spomenúť, čo som tam vtedy hovoril…

Po medových týždňoch čerstvých novomanželov za mnou prišiel Erik a zveril sa mi, že má podozrenie, že ho Kristína s niekým podviedla na večierku, pretože rozpoznal cudzie spermie na jej šatách, keď odchádzali na medové týždne. Vraj mu tvrdila, že si iba poliala šaty, ale on jej neveril. Od tej doby, keď jazdí Erik raz až dvakrát do mesiaca na služobné cesty, žiada ma, aby som mu Kristínu strážil, aby mu ju nikto nezneuctil. Akonáhle bolo Martine 18 rokov, začali sme spolu chodiť dúfajúc, že ​​si to s Kristýnou zase budeme rozdávať v troch. Vždy, keď Erik odíde za obchodom, tak ideme ku Kristíne do trojky. On vôbec nič netuší a ešte mi občas daruje nejaké peniaze. Keby tak vedel, že mu mrdám ženu?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.