Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nemôžem ti odolať...

1.november 2022
Nemôžem ti odolať...

Mohlo ma to napadnúť! Naša dohoda, že sa to už viackrát nesmie stať, sa skončila presne v okamihu, keď môj manžel odišiel domov. Lenže, tentoraz tie tvoje milostné reči padnú na neúrodnú pôdu. Už nikdy sa s tebou nechcem milovať! Už nikdy...

Tancujem ako o život, cítim tvoj pohľad a robím ako by si tam nebol. Pri odchode zo záchodu sa zrazu objavíš za mnou a chytíš ma s tým tvojím nenapraviteľným sexi úsmevom za ruku. Vytrhnem sa ti a rýchlo zmiznem do sály medzi ľudí. Tvojho pohľadu sa ani na budúcu hodinu nezbavím, ale som na seba pyšná. Dokázala som ti odolať! Idem sama domov, krčmu máme hneď vedľa a tak nie je prečo sa báť. Avšak len do tej chvíle, než sa ku mne vonku pritočíš a opäť ma chytíš za ruku. Tentokrát držíš pevne.

Snažíš sa ma presvedčiť, aby som išla s tebou niekam, kde by sme mohli... Ale ja už nechcem! Viac a viac zisťujem, že si sa stal pre mňa drogou. Zakaždým po milovaní s tebou v sebe cítim ešte dlho tvoj neprekonateľný penis, na sebe tvoje bozky a v ušiach mi znejú tvoje slová: "Zase sme to urobili, nie, to už sa viackrát nesmie stať!" A je mi zle z teba aj zo mňa. Nie preto, že by sa mi tie naše ulúpené chvíľky nepáčili, ale preto, že ich musíš zakaždým pokaziť a ja si potom pripadám ako kurva! Chcem sa ti vyhnúť, bohužiaľ vychádzajú ľudia z krčmy a ja nechcem aby nás niekto videl. Odchádzame spolu stále ďalej a ďalej od nášho domu a ja sa ti snažím povedať, že to takto ďalej nejde. Bozkávaš ma... a to je koniec, teraz už ti nedokážem odolávať. Ešte sa pokúšam, ale už proti svojej vôli.

Pýtam sa kam ma vedieš a ty medzi bozkami, hladením a chôdzou povieš, že už to takto naozaj ďalej nejde a že ideme k vám. Bývaš s rodičmi, a tak sa snažím protestovať, márne. Pevne mi zvieraš ruku, smeješ sa mojim protestom a vedieš ma potichu po schodoch do tvojej izby. Až keď stojím uprostred izby a ty ma bozkávaš, napadá ma, aká to bude hrôza, až ma vyzlečieš. Zatiaľ sa mi vďaka miestam, kde sme sa milovali, podarilo nechávať si na sebe aspoň košeľu, ale dnes to bude do naha a to je zlé. Hanbím sa aj pred manželom, nieto ešte pred niekým cudzím. Cítiš moje rozpaky a odchádzaš na pitie. Sadla som si do kresla, pripadala som si ako právnička a premýšľala, ako z toho prúseru von.

Erotická poviedka Nemôžem ti odolať...

A zrazu mi to došlo. Týmto stretnutím konečne skončia tie mesiace blafovania, výčitiek, zlého svedomia a schovávania. Keď ma budeš veľmi hladkať po mojom plnom tele, rozmyslíš si nabudúce chytať ma za ruku a chcieť ma pomilovať. Upokojila som sa a čakala na koniec toho všetkého. Tvoj návrat už vítala baba, čo si s tebou chcela naposledy užiť, tak nech to stojí za to. A stálo! Vyzliekal si ma tak pomaly, ako by sme mali týždeň sami pre seba. Každý kúsok odhaleného tela si pobozkal a postupne si si predo mnou kľakol na kolená, aby si mohol pobozkať aj odkrývajúci sa lon.

Jazykom si cuchal chĺpky, ktoré ho kryli, a keď si sa dotkol klitorisu, ako by mnou prebehol blesk. Laskal si ma, nohy sa mi samé posúvali po koberci od seba, úplne som zabúdala, že sme v dome plnom ľudí. Posadil si sa do zadu na posteľ a mne sa ani trochu nepáčilo, že si ešte oblečený. Kľakla som si medzi tvoje nohy, rozopínala ti jeden gombík košele za druhým a jazykom ti oplácala tvoju pozornosť môjmu telu.

Nohavice sme sťahovali spolu, slipy pristáli vedľa nich na zemi a tvoj chvost zmizol v mojich ústach. Nikdy neprestanem žasnúť nad jeho veľkosťou. Svojimi pohybmi som ho ešte zväčšila. Podľa tvojho stonania som spoznala, že vrchol nie je ďaleko, ale to nebolo v mojom pláne. Naposledy som ho stisla zubami a vypustila z úst. Stiahol si ma na posteľ, obrátil pod seba a láskal si ma od ušných bolcov, cez krk, prsia až do lona. Lasturka sa sama otvárala pred tvojimi ústami a vlhla len si sa jej dotkol.

Moje telo bolo v jednom ohni a ako si do mňa vnikol, vybuchlo. Ešte dlho po odznení milostného zemetrasenia si ma bozkával a maznal si sa so mnou. Hladením sa ku mne vracala túžba. Prevrátila som sa na teba, bozkávala ťa na krku a rukami som hľadala cestičku dole. Každé miestečko na tvojom tele som pohladila perami, prešla jazykom. Úmyselne som sa vyhýbala vztýčenému stožiaru medzi tvojimi nohami a láskala všetko okolo neho.

Nakoniec som si ťa vzala, nasadla som na teba a pomaly ťa privádzala k úplnému koncu. Rukami som ti hladkala slabiny a sem tam som k tomu pridala aj nechty. Naposledy si sa opýtal a prstami si mi stlačil ramená tak, že mi vytryskli slzy (aspoň pri tom ťa nechám). Zrazu som vedela, že to bolo skutočne posledné milovanie s mojím tajným priateľom. Snažila som sa, aby sme ani ty, ani ja nezabudli. Nezabudla som a neverím tomu, že by som odolala, keby si ma opäť chytil za ruku...

Chcete, aby vám tiež nikto nemohol odolať? Vytvorte si profil na sex zoznamke a nahrajte naň erotické fotografie.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.