Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nekonečné vyčíňanie

4.máj 2023
Nekonečné vyčíňanie

Po dlhom čase, keď si môj priateľ našiel inú a ja som odmietala zábavu, som išla ku kamarátke na letné posedenie, kde sa zišlo pár známych. Medzi nimi bol aj pár, ktorý som nepoznala. Zábava bola dobrá a okolo mňa sa začal motať jeden z prítomných pánov...

Bol príjemný a dobre sa s ním rozprávalo. Potom prišiel niekto s nápadom, že sa budu pozerať na nejaký film. Sedela som vedľa onoho uvedeného pána menom Jan na gauči, a pretože som niečo málo vypila, začala som ľahko driemať. V polospánku som zacítila, že sa prisunul ku mne bližšie a ja som cítila jeho teplo. Robila som že zaspávam a on mi položil ruku na stehno. Mala som ľahkú sukňu, holé hohy a cítila cez jemnú látku ako ma to vzrušuje. Ľahko mi vyhrnul sukňu, hladil po stehne a posúval sa k môjmu lonu. Ten moment som sa zľakla, že to uvidia ostatní, a trochu precitla. On prestal a ja som zistila, že sme v izbe sami len s pustenou televíziou, a tak po chvíli som začala oddychovať, že zaspávam a on začal znova. Malinko mi rozťahoval moje nohy, ja som sa zavrtela a trochu ich od seba uvoľnila. Ruka sa pomaly zložila opäť k môjmu rozkroku.

Vzápätí som cítila, ako ma hladí cez nohavičky v rozkroku. Veľmi ma to vzrušovalo, ale stále som robila, že spím, ale cítila som, ako mi pička vlhne. Dlho som sex nemala a každý jeho dotyk mi robil nepredstaviteľne dobre. Pomaly začal odhŕňať okraj nohavičiek, nežne ma hladil po povrchu mojej už dosť zvlhnutej kundičky a prechádzal moje ochlpenie. Bolo to nežné, nádherné, ja som začala hlboko oddychovať a on poznal, že aj ja mám chuť sa milovať. Pritúlil sa ku mne a začal ma bozkávať na krk a vo výstrihu. Nemala som podprsenku a cez ľahké šatky mi bozkával prsia a prstami mi dráždil moju tečúcu kundičku. Bolo mi to viac než príjemné, tak som ho objala, hladkala vo vlasoch a občas zaťala nechty do jeho ramien. Vzal mi ruku a položil si ju do svojho lona, kde mu už trčal jeho chvost.

Bozkával a hladil mi prsia, ja som honila jeho stvrdnutý chvost a zobudila sa proti jeho ruke, ktorá mi prechádzala štrbinu. Vsúval mi do kundičky postupne jeden prst, potom dva a prechádzal cez klitoris. Neustále ma bozkával cez šaty a schádzal až na moje cukajúce sa brucho. Potom si kľakol ku gauču, zložil mi nohavičky a zaboril sa hlavou do môjho lona. Jazykom mi začal schádzal po kundičke a ja som rozťahovala nohy, aby som ho viac a intenzívnejšie cítila. Šťavička sa za mňa rinula a on ju poctivo všetku lízal. Po chvíli sa prisal na môjho zdureného klitorisa a silne ho sála, čo vo mne vzbudzovalo veľkú túžbu. Vzpriamil sa a v kľaku medzi mojimi nohami mi jeho chvostom prechádzal cez vlhké pysky. Ja som si ho potom vzala do oboch rúk, dlachnila ho a občas prešla cez svoju kundičku.

Potom mi začal do dierky vsúvať chvost. Najprv pomaly a ja som cítila, aký je veľký. Zachádzanie jeho chvosta do mojej roztúženej pičky nemalo konca a ja som sa snažila roztvárať nohy, aby sa mohol zaboriť čo najhlbšie. Potom ho zas pomaly vyťahoval a zase pomaly dovnútra. Moja kundička bola poriadne vlhká a roztvorená a ja som cítila, ako mi ho borí do pičky veľmi hlboko. Chvíľu mi drel dierku pomaly a potom chvíľu prudko a ja som sa zvíjala slasťou. Z ničoho nič vstal a začal mi vyzliekať šaty. Musela som mu pomôcť, aby som dostala jeho chvost do kundičky čo najrýchlejšie späť.

On ma ale položil na gauč, kľakol si nad moju tvár a začal jeho trčiaci chvost strkať do mojich úst. Nemusel sa ani veľmi snažiť, ja som po ňom túžila a jeho veľký žaluď rýchlo zmizol v mojich ústach. Keď som ho začala prudko sať, začal vzdychať a vrážať mi ho až na mandle. Rukou mi naháňal pičku, najprv jedným prstom a potom mi tam vrážal celú ruku, krútil s ňou a ja sa blahom zvíjala a nedočkavo čakala, kedy do mňa späť zaborí chvost, ktorý mi v ústach významne rástol.

Po chvíli zaútočil na moju dierku a postupne mi vrážal jeho už mohutný chvost najprv len na krajček a postupne sa boril do mojej vlhkej kundičky až po koreň. Držal ma za ramená a rval do mojej kundičky jeho tvrdý chvost. Boril ho do mňa neuveriteľnou razanciou, telá o seba pleskali a ja som sa ešte snažila jeho tempu prirážať. Prsia mi lietali z jednej strany na druhú a ja som uprela slasťou. Hladila som mu ramená, borila prsty do vlasov a keď pritlačil, zaryla mu nechty do chrbta a jeho prdelky.

Erotická poviedka Nekonečné vyčíňanie

Vo chvíli, keď sa vzoprel na rukách, som sledovala, ako nádherne kĺže jeho chvost do mojej dierky. Bolo vidieť ako je mokrý od mojej šťavičky a pritom bol tak slastne tesný. Bolo nádherné sledovať ako jeho tvrdý chvost kĺže do mojej pičky a mňa to vzrušovalo ešte viac. Chytila som si nohy, dvíhala ich a rozťahovala som nohy, aby sa dostal ešte hlbšie. Zo spodu som si rozťahovala polovičky a chytala ho za gule, aby sa boril ešte hlbšie. Rval ho do mňa, že sme sa posúvali až na okraj postele a ja som potom mala hlavu zvrátenú až za okrajom a divoko som stonala. Mala som taký veľký orgazmus, že som ho mojou šťavičkou celého postriekala. Potom som cítila ako jeho chvost mohutní, on začal hekať a začal do mňa striekať jeho semeno. Cukanie a striekanie semena nebralo konca a ja som mala zároveň s ním ďalší nádherný orgazmus.

Na chvíľu prestal a povytiahol ho, ale potom sa pustil do zbesilej šukačky, aby vytekajúce semeno zatlačil čo najhlbšie. Ustal a chvíľu bol vo mne zaborený a obaja sme hlboko oddychovali. Potom ho chcel vytiahnuť, ale ja som ho nepustila. Zvierala som ho nohami a pevne držala za prdelku. Pochopil, že chcem ešte, a otočil ma, že som sa ocitla hore. Sedela som napichnutá na jeho chvoste a chvíľu si vychutnávala tú slasť ako je hlboko vo mne. Začala som sa málinko nadvihovať a on sa pridával proti do môjho pomalého rytmu.

Cítila som ako sa opäť viac stoporil a začala som na ňom zísť spredu dozadu a potom krúžila a chvíľami cítila, ako mi stvrdnutým chvostom rúca vaječníky. Pri mojej divokej jazde na jeho chvoste mi šúchal prsia, a keď som mu silnejšie vcucávala kundičkou jeho nádherný chvost, chytil ma za zadok, mocne s ním kýval a ja som cítila ako do mňa znova hrnie jeho teplé semeno. Nastriekal mi plnú kundičku, potom ho pomaly vytiahol, chytil ma za prdelku a roztiahol mi polovičky, aby zo mňa jeho semeno vytekalo na jeho brucho.

Po nádhernom zážitku som sa skulila vedľa neho a vnímala jeho teplé semeno, ktorého zas bolo toľko, že zo mňa vytekalo von. Chvíľu sme zaspali a keď som sa prebudila, mala som túžbu sa milovať znova. Začala som ho hladkať po bruchu a potom sa sklonila a začala olizovať jeho chvost. Hrala som sa s jeho chvostom, ktorý sa mi po chvíli sotva vliezol do rúk, sťahovala kožičku a láskala jazykom jeho žaluď. On mi začal rukou hladkať prdlku, rozťahoval ju a prstami dráždil kundičku. Masíroval ju nežne a pritom strkal prsty dovnútra. Ja som sa pretočila klinom nad jeho hlavu a v ten moment sa on prisal na moju už znovu roztúženú pičku a do dierky vrazil svoj nos, až som vykríkla. Začal mi chvostom do úst prirážať, ja som cítila, ako mu jeho už tak tvrdý chvost viac a viac tvrdne, začína sa cukať a striekať teplé semeno. Sála som jeho cukajúci sa chvost, prehĺtala teplé semeno a stláčala jeho gule, aby som ho z neho dostala do poslednej kvapky.

Bolo vidieť ako mu to robí dobre a že jeho chtíč je stále. Vymanil sa z mojej nadvlády, chytil ma zozadu za pičku, strčil do nej niekoľko prstov a vytiahol mi zadok hore a začal mi do dierky vsúvať chvost. Najprv pomaly a ja som cítila ako mohutní. Jeho pomalé zachádzanie do mojej kundičky nemalo konca a ja som sa snažila vystrkovať prdlku, aby mohol ešte hlbšie a aby ma začal šukať rýchlo. On ale nedbal a zasúval ho len pomaly na krajček, len občas ho prudko vrazil až po koreň. Hrozne ma to vzrušovalo a cítila som silnú slasť čo bolo poznať na mojej hlučnosti.

Potom sa začala jeho divoká jazda. Šukal ma zozadu, vrážal ho do mňa celučký, len občas vytiahol a plieskal ma s ním po zadku. Ja som sa prehýbala v bokoch, vystrkovala k nemu prdelku, aby sa do mňa dostával hlbšie a prsia mi lietali na všetky strany v rytme jeho búšenia. Zasúval ho do mňa pomaly a potom rýchlo, na krajček a na doraz... Bolo to neskutočne nádherné a ja som pri tom hlasno kričala. On sa boril zozadu do mojej roztúženej dierky a ja som si ho pridržiavala za jeho gule. On mi stláčal môj zadok a úžasným tempom do mňa vrážal jeho tvrdý chvost.

Po chvíli ma otočil na bok, zdvihol jednu nohu, a tým sa dostával ešte hlbšie a ja som kričala ešte, ešte! Jeho rytmus bol taký divoký, že som mala jeden orgazmus za druhým a každý nasledujúci bol viac a viac intenzívny. Myslela som si, že už bude koniec, ale on neprestával a ja čím ďalej tým viac kričala a vôbec sa neovládala. Potom sa dôrazne zaboril a ja som opäť cítila rinúce sa teplé semeno v mojej kundičke. Bol to nádherný pocit, s ktorým som zaspala. K ránu som sa prebudila a po skvelom zážitku mi zostala len jeho vizitka s odkazom, aby som mu zas niekedy zavolala. Zavolám?

Opakované orgazmy aj nekonečne dlhé milovanie – to môžete zažiť, keď si nájdete partnera na sex na našej online erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.