Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nedobytný

17.apríl 2017
Nedobytný

Odmietal ma. Práve teraz, keď som v sebe okrem vibrátora a prstov nemala už pár mesiacov nič iné. Za vášnivý sex by som pokojne zabíjala. Žiadna príležitosť však nebola dosť dobrá, žiadne pozvanie na drink dosť lákavé, keď som neustále myslela na Patrika.

No a čo, že chodí s mojou sestrou. Nikdy som po žiadnom mužovi netúžila tak veľmi, ako po ňom. Chovala som sa ako trápna pätnástka, keď som si po večeroch robievala dobre nad jeho fotkami. Nebola som žiadna nymfomanka, vždy som sa vedela ovládať, pri ňom to však bolo iné.

Očaril ma hneď ako ho sestra priviedla k nám. Vždy som sa snažila držať sa čo najďalej od jej chlapov, pár krát sa však stalo že ju nejaký poslal kvôli mne k vode. To ale nebola moja vina, aj tak nikdy nešlo o žiadne vážne vzťahy. Dúfala som, že tento krát to bude rovnaké, v porovnaní s mojou sestrou som bola krajšia, mala som lepšiu postavu, väčšie prsia a vedela som čo si obliecť. Zviesť Patrika mala byť tá najľahšia vec na svete.

Naši rodičia odišli na dva týždne kvôli práci do zahraničia. Keď sa ma sestra spýtala, či mi bude vadiť, ak u nás Patrik na tento čas zostane, bez váhania som súhlasila. Rozprávala o ňom ako o bohovi, vraj je to ten najmilší, najzábavnejší chlap akého kedy mala. Vraj ju neskutočne miluje a nikdy by jej neublížil. Ona mu naozaj verila, naivka.

Pár dní po odchode rodičov sestra skončila na PNke, vo vysokých horúčkach sa prakticky nepohla z postele. Videla som že je na tom naozaj zle. Patrik sa o ňu staral, pracoval z domu. Vyberal jej lieky, nosil čaje, dokonca varil. Prestávalo to dávať zmysel, možno mala pravdu keď hovorila, ako ju miluje. Ja som sa však zaprela. Kedy bude lepší čas otestovať jeho vernosť a moje ženské schopnosti, ak nie teraz?

Z práce som sa vrátila neskoro poobede. V garáži som skontrolovala rovnomernosť rúžu, rozopla som blúzku o jeden gombík viac ako zvyčajne a prečesala si vlasy. Potichu som prišla do obývačky, Patrik sedel na gauči a pozeral správy. Chvíľu som od dverí sledovala črty jeho tváre, tie krásne plné pery, hlboké oči a výrazná sánka zarastená jemným strniskom. Nebolo to však iba tým aký bol krásny, a aké príťažlivé bolo jeho telo, vychádzal z neho nezameniteľný šarm. Mala som pocit že mi počaroval, bolo to tak nespravodlivé! Sestra ho určite nevie doceniť tak ako ja, určite nevie čo si zaslúži.

Vo vysokých opätkoch som sa postavila medzi neho a plazmovú televíziu, mohla som zakryť sotva štvrtinu obrazu no Paťo sa aj tak nahýnal zo strany na stranu, aby lepšie videl. Napokon sa jeho ignorantská tvár zdvihla dohora, nebol však schopný ani udržať so mnou očný kontakt. „Mohla by si trochu uhnúť?“ Spýtal sa celkom zdvorilo. Odklopkala som pár krokov doľava, prišla až k malému stolíku na ktorom bol položený diaľkový ovládač a zohla sa poň tak, aby mal dokonalý výhľad na môj výstrih. Pozrel sa sotva na sekundu a otočil sa späť k telke. Díval sa ňu aj potom čo zčernala a otravný hlas moderátorky utíchol.

Sadla som si vedľa neho a vypla hruď. Ako by mohol odolať? Zadíval sa mi do očí ako nevinné šteniatko no prsia úplne odignoroval. „Ako je na tom sestra?“ Spýtala som sa a ruku prehodila na operadlo gauča celkom blízko k jeho tvári. „Je veľmi unavená. Pred chvíľou zaspala.“ Pozrel sa do zeme a nervózne začal prepletať prsty. „Určite bude v čoskoro poriadku.“ Povedala som flegmaticky a rozopla ďalší gombík. Už nemôžem cúvnuť, celý pravý prsník mi vyliezal spopod zamatovej blúzky. Konečne sa na mňa pozrel. „Ak... Ak sa chceš prezliecť, kľudne odídem.“ Trochu sa zakoktal a prebehol pohľadom po izbe. Hlupáčik.

„Áno, rada by som zo seba dala dole toto nepohodlné oblečenie. Budem však potrebovať pomoc.“ Pohladila som ho od ramena až po dlaň, chytila som ju a položila na odhalený prsník. Celkom zamrzol, vyplašene na mňa pozrel a potriasol hlavou. „Nie, to naozaj zvládneš sama.“

Neváhala som a nohu prehodila cez jeho stehno, aby mi nemohol nikam ujsť.  Priblížila som sa k jeho tvári, tá silná pižmová vôňa ma dostávala ešte viac do varu. Díval sa priamo pred seba a celé telo mal v kŕči. „Musím sa ti s niečím priznať, Patrik. Odkedy som ťa uvidela, netúžim po ničom inom než po tvojom tele. Predstavujem si ako ťa bozkávam, hladím...“ Pomaly som rukou prechádzala po jeho ramene, čakala som, kedy sa zlomí. „Dnes v práci som odišla na záchody, keď tam nikto iný nebol, zamkla som sa a po stojačky som sa vyprstovala. Predstavovala som si, ako mi to robíš ty.“ Slová, ktoré som mu šepkala do ucha spôsobili akurát to, že som sama opäť zvlhla.

Dala som mu pár sekúnd na odozvu, ani sa nepohol. Iba ticho sedel a čumel do blba. Začínal ma naozaj hnevať, to predsa nie je možné, aby tomuto nejaký chlap odolal. Šikovne som naňho vyskočila, pritlačila som ho o gauč a rozopla zvyšné gombíky na blúzke. Díval sa mi do tváre, bez akejkoľvek emócie. Usmiala som sa naňho a pomaly dala dole podprsenku.

Hladkala som si prsia, hrala som sa s bradavkami aby boli pekne tvrdé a potichu som vzdychala. Cítila som ako vlhnem, na obtiahnutých legínach sa začal objavovať mokrý fliačik. Pritisla som sa navretými melónmi na jeho tvár, trochu som nimi zatriasla. Zhlboka sa nadýchol. Jednu bradavku som mu opatrne priložila k perám a zatlačila, až kým nevkĺzla medzi ne. Zavzdychal, pootvoril ústa a otočil sa na bok.

Keď som sa pokúsila zopakovať to, schytil ma za ramená a zvalil na gauč. Miesto toho aby zo mňa strhal zvyšok oblečenia sa prudko postavil a začal kráčať preč. Nemohla som tomu uveriť. Rozbehla som sa za ním, pritlačila som ho o dvere a panvou tlačila na jeho rozkrok. Bez milosti som mu strčila jazyk hlboko do úst a rukami ho držala za krk.

Nedokážeš si predstaviť, ako veľmi chcem aby si ma teraz vyšukal. Chcem ťa cítiť hlboko v sebe, chcem ťa celého.“ Opäť som sa prisala na jeho pery, rukou som prešla k rozkroku. Mohol si hovoriť čo len chcel, alebo mlčať ako dlho chcel. Nebolo pochýb o tom, ako veľmi ho vzrušujem. Začala som prudko šúchať po jeho tvrdom penise až kým z neho nevyšli prvé vzdychy. Musela som sa usmiať, vyhrala som.

Spustila som sa na kolená, stihla mu nohavice a vyslobodila jeho pevného vtáka. Bez váhania som ho strčila do úst, pery som tlačila k sebe a silno sala. Pár krát som naňho pozrela, mal pootvorené ústa a zakláňal hlavu. Mala som pocit že sa čoskoro urobí, ešte pár krát som ho olízala od koreňa až po špičku a postavila sa k nemu.

Zohol sa k mojej hrudi a začal mi bozkávať prsia, krúžil jazykom okolo bradaviek a druhou rukou sa snažil dostať k mojej premočenej mušličke. Veľmi sa mi to páčilo, chcela som však viac. Naozaj som ho chcela celého. Stále som sa bála, že by mohol ujsť, rýchlo som si vyzliekla legíny a stiahla ho na zem. Ležal na mne, začal ma bozkávať a strkať prsty do mojej roztúženej jaskynky. „Tak toto sa ti páči, hm?“ Zašepkal arogantne, zbožňovala som jeho drsný hlas.

Konečne ho do mňa vrazil, zavzdychala som a úplne sa mu oddala. Striedal tempo, občas to bolo mučivo pomalé, inokedy zo mňa takmer vytriasol dušu. Kňučala som od šťastia a dlhými nechtami kreslila červené čiary po jeho chrbte. Nahlas dýchal a naposledy zrýchlil, tesne pred tým než do mňa vypustil riadnu dávku semena. Vášnivo som ho pobozkala na pery aby vedel, že to budem chcieť zopakovať zase a neskôr ešte raz.

Tiež si brúsite zuby na nejakého pána Nedobytného? Načo strácať čas, zoznámte sa s niekým kto to chce rovnako ako vy. 

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.