Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nečakaný zvrat

19.august 2021
Nečakaný zvrat

Bol piatok, naši odišli na chalupu a ja s kamarátkou Katkou sme vyrazila na diskošku s tým, že do nedele máme voľný byt a trochu si užijeme.

Katka bola pekná baba, kozičky pekne veľké a chalani po nej išli, takže mala za úlohu nejakých chlapcov zbaliť. Ale stalo sa niečo s čím som nepočítala. Išla som na záchod a na chodbe ma chytil pekný chlap a že by ma rád poriadne pretiahol, že sa mu veľmi páčim a také tie rečičky, ako zvádzajú starší chlapi mladé dievčatá. Než som sa spamätala, už som bola vonku za kulturákom a jeho prsty prechádzali mojou mlaskajúcou mušličku.

Bola som už skoro hotová, keď ma tlačil k zemi, že ma zozadu ošuká, a revala som, že mám voľný byt, že môžeme mrdať u mňa. "Tak mi ho vyhul lebo mi praskne!" zakričal a ako som kľačala, narval mi ho do pusy a neprestal do nej tú kladu vrážať, kým som ho neprehĺtla do poslednej kvapky. On odišiel k autu a ja som si išla pre veci k stolu, kde som rýchlo povedala Katke, či chce ísť s nami, ale už našla nejakého nabíjača a nemala záujem. Prišla som k autu a tam už za volantom sedel ten chlap, čo som ho vyhulila a ešte 2 ďalší, tak okolo 40 - 50 rokov, a hneď ma vtiahli dozadu a už ma vyzliekali.

Než sme dorazili k nášmu domu, oboch som musela vyfajčiť a diery som mala skoro boľavé, ako mi do nich bili prsty. Utekala som nahá rýchlo odomknúť, aby nás náhodou nezahliadla susedka, a než som zavesila kľúče na háčik, už som na chodbe kľačala a prijímala penis toho, čo ma zbalil, a ďalšie dva prezerali chladničku, čo by naliali na pitie. Naši majú stále nejakú zásobu, takže naliali vodku, a keď sme prišli do obývačky, boli nahí a rozvalení na sedačke, honili si penisi a prikázali, aby som na jedného nasadla.

Hodila som do seba vodku a nasadla na toho väčšieho a mrdali sme na koníka. Zrazu ma zozadu niekto strčil a už mi tlačil penis do riti. Revala som ako šialená, pretože som to robila prvýkrát, ale oni boli zohratí a vystriekali ma obaja v rovnakom čase. Nevybrali penisi, až keď zmäkli a ja som asi zaspala. Na ako dlho neviem. Keď mi niekto začal lízať kundu, bola okolo tma, len hodiny svietili a bolo 3:45. Lízanie sa mi veľmi páčilo, a keď zašiel prstíkmi do prdelky, kričala som, nech ma vymrdá. Ľahol si na mňa, zarazil penis do kundy a išiel ako mrdací stroj. Keď ma vymrdal, ľahol vedľa mňa, hladil mi kozičky, cucal ich a pýtal sa, koľko mám rokov. Po pravde som mu povedala, že 18 a 4 mesiace a on povedal, bože tak mladú čubku som ešte nemal.

Erotická poviedka Nečakaný zvrat

"Ako často takto mrdáš, suka?" šepkal mi a prikázal, aby som mu ho postavila, že mi vymrdá riť. Vzrušovalo ma, ako je sprostý, a povedala som, že s kamoškou niekedy cez víkendy pozveme nejakých chlapcov, ale že to veľmi nevedia. To už mu stál ako svieca, ja som si musela kľaknúť, on mi olízal riťku, prstom zašiel do mokrej kundičky, potom zase do prdelky a potom mi ho tam začal tlačiť. Bola tma, ja som ho nevidela a v kunde sa mi tak veľký nezdal, ale do prdelky išiel pomaly a ja som kričala, že to nechcem, že to šialene bolí. V tom sa rozsvietilo svetlo a k nám sa pridali aj ďalší dva, striedali sa vo všetkých dierkach, kričala som, plakala som, ale robili si so mnou, čo chceli.

Asi som omdlievala a zase sa na chvíľu prebrala, cítila som, ako ma stále šukajú, ako mi prechádzajú obe dierky, hryzú do kozičiek, ale nebola som schopná sa nejako brániť a odporovať im. Keď som sa prebrala, bola opäť tma a hodiny svietili - bolo 23:40. Nemohla som pomaly ani vstať, tak ma bolelo celé telo, ale chcelo sa mi na záchod a musela som. Potom som zaľahla do postele a spala až do nedeľného dopoludnia. Keď som vstala, našla som v kuchyni na stole uhorku, mrkvu, nejakú vázičku a pri tom na papieri napísané: To všetko si mala v sebe suka. Bola si skvelá, zase sa niekedy objavíme.

Rýchlo som všetko upratala, pretože sa mali vrátiť naši a konečne si dala horúci kúpeľ. Po kúpeli sa mi trochu uľavilo, ale keď som sa utierala a videla tie modriny a cucfleky na svojom tele, úplne mi stuhli. Čo asi všetko so mnou tí prasáci robili? Ja som ani nevedela, ako sa volali krstnými menami, aké mali auto, proste nič. Celý mesiac som tŕpla, aby sa fakt neobjavili, ale už som ich potom nikdy nevidela a Katke som sa tiež nepochválila, čo so mnou vyvádzali. Ona myslela, že som išla len s tým jedným, tak som ju pri tom nechala, a keď sa spýtala, aký bol v posteli, povedala som, že normálka. Nakoniec to vlastne také zlé nebolo, aspoň som konečne zažila poriadnu mrdačka aj svoj prvý anál.

Snívate o sexe s cudzím človekom? Dohodnite si schôdzku naslepo na erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.