Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nečakané zvraty

26.apríl 2019
Nečakané zvraty

Bol september, oslavovala som 30 rokov a od apríla, kedy prebiehol môj rozvod, som nemala chlapa. Bola som veľmi silnej postavy, síce s obrovskými melónmi, ale povedzte, koľko chlapov má záujem o tučné ženy?...

Oslavovali sme s kamarátmi v malom bare a už som mala pekne "nakopnuté", keď ma na toalete oslovil síce postarší, ale stále šarmantný muž: "Slečna, už Vám niekto povedal, že ste nádherná?" Pozerala som na ňho ako asi vyoraná myš a on pokračoval: "Čo by som za to dal, keby som Vás mohol mať vo svojej posteli."

Podnapitá som sa spýtala: "No čo, čo by ste dal?" Načo odpovedal: "A čo by ste chcela krásavica?"

Chvíľu sme sa dohadovali a nakoniec som barmanovi zaplatila zálohovú útratu s tým, že čo ešte moji kamaráti vypijú, prídem zaplatiť zajtra a už som utekala so Zdenkom k nemu domov. Už v taxíku ma tak bravúrne vyprstil, že som mu vytiekla priamo do dlane. Skúšala som mu občas hrábnuť do rozkroku, ale nikdy som na žiadnu hrču nenarazila. Vo výťahu mi Zdenko vytiahol kozy z podprsenky a opäť sa s nimi tak bravúrne pohrával, že som opäť stonala v ďalšom orgazmickom kŕči. Z výťahu som vychádzala skoro nahá a triasla som sa chtíčom ako malý ratlík.

Hneď za dvermi som sa mu vrhla do lona, ale tam som našla len oslintaného 3cm dlhého vtáčika. "Zlato, ten už väčší nebude, ale neboj, ráno odo mňa nebudeš chcieť odísť." Aj napriek tomu som sa pokúšala priviesť ho k životu, ale márne. Zato Zdenko sa činil, ďalší orgazmus mi spôsobil prekrásnym prelizom, za čo som sa mu odvďačila gejzírom horkej šťavy priamo do pusy. Ďalší orgazmus som prežívala pri análnych hrátkach, kedy mi do ritného otvoru Zdenko zasúval prstíky a v záverečnej fáze do mňa strčil tubu so šampónom a ja som vrieskala ako opica.

A opäť začal hru s mojimi melónikmi, hrýzol, sal, štípal, škriabal a keď už som začínala stonať v ďalšom kŕči, neviem, odkiaľ vytiahol slabý prútik s ktorým ma začal švihať cez stoporené bradavky a ja som opäť striekala neuveriteľný gejzír šťavičky, tentokrát ešte zmiešaný s močom, ktorý som od bolesti neudržala - napriek tomu to bola fantázia.

Erotická povídka Nečekaný zvrat

A ďalší preliz a ďalšie análne hrátky a opäť melóniky a tak pokračoval Zdenko skoro až do rána. Ráno som mu po vyspání chcela tú krásu vynahradiť, a tak som mu aspoň chcela jazýčkom vymrdať prdelku, ale po malej chvíľke, kedy mal prdelku plnú mojich slín mi vrazil do ruky tlstého robertka, ktorého som mu zarazila do prdelky a šukala tak dlho, kým sa netriasol v kŕči podobne ako ja (jeho penis však zostával nezmenený).

Odchádzala som od neho veľmi nerada, a keď sám navrhol pokračovanie, nebola som proti. Dokonca som u Zdenka bývala a musím povedať, že mi denne robil tak dobre, že som prežívala niekoľko orgazmov za večer.

Jedného dňa sa mi však v práci urobilo nevoľno a ja som odišla priamo k Zdenkovi. Nemala som to robiť a bolo by všetko v poriadku. Takto som sa dozvedela, že si cez deň domov vodil mladé dievčatá, ktoré ukájal prstami, jazykom a robertkami a všetko si nahrával na kameru, aby potom materiály predával nejakej pornografickej spoločnosti (dokonca aj naše hrátky predal za pekné peniaze, ktoré mi všetky vyplatil len preto, aby som zostala). Zostala som ešte niekoľko dní, ale ten obraz, kedy mal Zdeno zaborenú hlavu medzi tými mladými stehami, ma neustále prenasledoval a ja som sa radšej odsťahovala späť do svojho bytu.

Len som chcela povedať, že aj starší dedko (Zdenko mal 69 rokov) vie uspokojiť mladú ženu a nepotrebuje k tomu žiaden penis. Nikdy na toto obdobie môjho života nezabudnem, aj keď svojmu druhému manželovi som o Zdenkovi radšej nehovorila. Neviem, možno by  mu to vadilo, ale skôr si myslím, že by ma za ten vekový rozdiel odsúdil a videl by v tom niečo viac, než sexuálne uspokojenie!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.