Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nečakane krásna noc

20.máj 2019
Nečakane krásna noc

Bola krásna júlová noc a celý svet ožaroval spln mesiaca. Všetci sa už oddali spánku, len ja som sa sama prechádzala tmavou nocou. Bolo ticho a ja som mala veľa času na premýšľanie, zrovna som sa hojdala na našom ihrisku keď okolo prefrčal na bicykli ten najkrajší chlapec z celej dediny.

Volal sa Filip a mal 19, ja som mala vtedy 18! Filip ma vo svojej urputnej rýchlosti pozdravil a išiel ďalej, znova som sa položila do svojich myšlienok tak, že som nepočula, že niekto prišiel... Bol to on, najkrajší chlapec na svete a chcel tráviť čas so mnou. Filip si prisadol vedľa na preliezku a spýtal sa ma, či mi môže robiť spoločnosť. "Budem veľmi rada..." odpovedala som. "Čo také pekné dievča robí tak v noci sama vonku?" spýtal sa ma! Veľmi ma táto veta potešila, tak som len kývla ramenami a usmiala sa, Filip sa ma spýtal či sa nechcem ísť prejsť... Chodili sme po dedine a rozprávali sme sa. Naraz sme sa zastavili pri jeho dome a on sa ma spýtal, či sa nechcem pozrieť, kde býva. Celkom ma to zaujímalo, tak som prikývla. Keďže jeho rodičia odišli na mesiac na dovolenku, mal dom sám pre seba!

Vošli sme dovnútra a Filip ma posadil do obývacej izby, sám odišiel niekam hore. Pozorovala som krásu ich domu a čakala, čo sa bude diať, bola som celkom nervózna, čo bude! Filip sa vrátil a prisadol si vedľa mňa, naraz z vrecka vytiahol fotku, na ktorej som bola ja, ako sa kúpem s mojou mladšou sestrou na záhrade... Pozrela som sa na ňho s otáznikom v očiach a on nič nepovedal len sa mi dlho pozeral do očí a pobozkal ma! Po krásnom bozku mi povedal: "Hrozne dlho sa mi páčiš." Nemala som slov a on ma ušetril ďalších a vrazil mi ďalšiu pusu! Odišiel vedľa do kuchyne a priniesol džús, z mrazáku vytiahol ľad a nasypal ho do pohárov. Vraj pre lepšiu náladu tam prilial vodku. Pili sme a kecali, keď naraz vzal do ruky ľad a vložil mi ho do výstrihu, hrozne to bolo studené, ale ani som sa nehla, celým telom mi prešiel vzrušujúci pocit.

Pozrel sa na mňa a spýtal sa: "Myslíš na to, na čo ja?" Keď prikývla, usmial sa a povedal, že by ma veľmi chcel a nie len do postele... Bolo to krásne! Zašiel mi pod tričko a pobozkal ma, pohladkal ma po brušku... Odlepil sa odo mňa a začal mi vyzliekať tričko. Zrazu som pred ním bola len v podprsenke... Vzal si do ruky kocku ľadu a jazdil po mojom horúcom tele. Ľad sa rozpustil a nezostal ani kúsok, Filip svojimi studenými prstami zašiel jemne do mojich nohavíc. Zamrnčala som spokojnosťou a on vedel, že môže pokračovať. Rozopol mi rozporok a jemne zobliekol nohavice, keďže som mu to chcela oplatiť, jemne som mu vyzliekla tričko, pritom som zavadila o jeho hrčku v nohaviciach, bolo mi jasné, že je vzrušený rovnako ako ja. Zašiel mi rukou do nohavičiek a ja som mu ju zastavila... Pozrel sa na mňa spýtavo a ja som mu dala pusu.

Erotická povídka Nečekaně krásná noc

Položila som ho vedľa seba a jazdila prstami po jeho svalnatej a jemne chlpatej hrudi! Išla som od pusinky až po začiatok nohavíc, zrazu som začula, ako jemne mrnčí, hrozne ma to vzrušovalo, tak som mu rozopla nohavice a vkĺzla pod trenírky. Filipko zamrnčal a ani sa nepohol. Sadla som mu na kolená a on sa posadil. Jemne som mu jazýkom masírovala jeho krásne stvrdnutý penis, jemne stonal a hladil ma po chrbte! Zrazu zastavil a odtrhol ma od seba! Položil ma vedľa seba a priľahol ma... Opatrne jazdil svojim prirodzením po mojom tele a rukami mi pomaličky rozťahoval nohy. Položil sa na mňa a masírovak mi moju dierku svojim veľkým údom. Zrazu zastavil a spýtal sa ma, či ho naozaj chcem a či beriem tabletky... Jednohlasne som odpovedala: "Áno!"

Vzal ma za ruku a jemne do mňa prenikol, zrýchoval svoje tempo a zároveň ma bozkával... Obaja sme stonali slasťou! Naraz som zacítila, ako mu šklbe v penise a on mi pošepkal do uška: "Si úžastná..." Zastavila som ho a nechala vykĺznuť zo mňa... Zaborila som sa mu do lona a jemne ho olizovala a sala. Filip zahučal a ja som cítila, že už bude! Sadla som si na ňho a jemne, zrýchlene prirážala... Filip mi prehrabol vlasy a zaťal všetky svaly... Zacítila som jeho teplé semeno.. Zliezla som z neho a vysala mu všetko semeno. Filip si oddýchol a ľahol vedľa mňa... Rukou zavítal ku mne do rozkroku a zašiel hlboko. Bol to nádherný pocit... Zrazu mi hlavou prekĺzol do rozkroku a vylízal všetko, čo tam bolo. Krásne som stonala a on sa ma spýtal, čo si prajem. Krásou som nemohla rozprávať...

Ľahol si na mňa a neuveriteľnou rýchlosťou prirážal... Už som mu celkom hlasne kričala do uška až som zažila nádherný orgazmus. Filip odsadol a jemne ma posadil. Odišiel na toaletu a keď sa vrátil, vzal ma do náručia a odniesol do kúpeľne a položil do vane a nastavil sprchu na jemný vodotrysk. Roztiahol mi nohy a sprchu mi namieril na klitoris... Potichu som zastonala a trhla so sebou. Bozkával ma a súčastne so sprchou svoju prácu doplňoval rukou... Bolo to tak krásne ako nikdy! Nakoniec už bola napustená aj vaňa, a tak si ku mne ľahol a povedal: "To bol ten najkrásnejší sex, ktorý som kedy zažil! Ďakujem!" Než som mu jeho ďakovanie stihla opätovať, zavalil ma dlhým bozkom... Potom sme sa usušili a ja som odišla domov. Hneď ráno po prebudení som mala v mobile smsku: "Chcem ta cítiť vedľa seba, poď za mnou!" Ani chvíľku som neváhala a šla... S Filipom sme sa mazlili celý mesiac a už tri a pol roka spolu chodíme, stále je to veľmi krásne!

Myslíte si, že z jednoduchého sexu môže vzniknúť niečo viac? Pokiaľ chcete, vyskúšajte to na sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.