Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

(Ne)dobrovoľné poddanie sa

22.jún 2023
(Ne)dobrovoľné poddanie sa

„Slečna...“ oslovil som ženu vedľa mňa. „Slečna, tu vám spadla vreckovka“. Zobrala mi vreckovku z ruky a veľmi pohŕdavo sa pri tom na mňa pozrela. Krvi by sa vo mne nedorezal.

Snívam o nej každý deň, predstavujem si, ako ju oslovím a teraz ma spražila prvým pohľadom. „Slečna,“ skúšam to ďalej, „..už chvíľu vás pozorujem a vyzeráte veľmi smutne. Niekto vás sklamal?“ Znova si ma zmerala pohľadom a hrubo odvetila: „Do toho Vám nič nie je.“ A odstúpila kúsok odo mňa. Ďalej už konverzácia nešla.

Za chvíľu autobus zastavil a ja aj ona sme ako jediní vystúpili na rovnakej zastávke. Mám poslednú šancu, napadlo ma. „Slečna…“ povedal som a pritom bez toho, aby som chcel, som ju chytil za ruku, „Pane, pustite ma!“ vykríkla veľmi vydesene a naštvane. Pustil som jej ruku a hneď to ľutoval. Ona okamžite začala utekať a kričať. Nevedel som čo robiť. Utekal som za ňou a kričal: „Počkajte, ja vám to vysvetlím… Počkajte…“ Bol som rýchlejší ako ona. Znova som ju v behu chytil za ruku a zastavil ju.

„Slečna, ja...“ „Prosím, pustite ma, ja som vám nič neurobila...“ hovorila ona a rozplakala sa strachom. Prosila ma. Kľakla si na kolená, ja som ju stále držal za ruku a ona stále prosila, „...pusťte ma, ja som nič neurobila, preboha pustite ma, ja sa veľmi bojím.“ To som nechcel, nechcel som nikdy ublížiť žene, o ktorej sa mi zdá. Snažil som sa ju zdvihnúť, lebo sme boli už blízko panelákom a ktovie, čo by si ľudia mohli myslieť. Len som sa jej dotkol začala hystericky vyvádzať, kričať, šklbať sebou.

Nemohol som nič iné robiť, pevne som ju stisol za ramená a postavil ju. Rýchlo som rukou zakryl pusu, aby niekoho nezburcovala a pritisol ju chrbtom k sebe, aby som ju upokojil, aby už prestala vyvádzať. „Pššššt, slečna, pšššt... ja vám nechcem ublížiť.... pšššt“. Cítil som jej vzlykajúce telo tesne pri sebe. Jej zvýšený pulz krásne tepal v každej časti tela. „Prosím… Neubližujte mi…“ Cítil som vôňu jej potu zmiešanú s vôňou strachu… potom som si uvedomil, že aj môj chlapec zareagoval, lebo som ucítil, ako tlačí môj penis na jej zadoček...

A tá mrcha ma zrazu uhryzla, ja som ju chcel len upokojiť a ona ma uhryzne… Otočil som ju a dal jej facku, poriadnu facku, až spadla na zem. Pozerala vyplašene na mňa. „Toto si robiť nemala, ja som ťa chcel len upokojiť.“ Pozerali sme sa na seba, ona sedela, ja nad ňou. Plakala... A môj penis stál. Bytostne som ho cítil a stále som cítil ten dotyk na jej zadočku. Pomaly som sa k nej približoval.

Sedela na zemi a pozerala na mňa ustrašenými uplakanými očami. Obišiel som ju, díval sa na ňu a vychutnával si každý svoj nadradený krok. Potom sa pokúsila vyskočiť a utiecť. Nemala ani najmenšiu šancu. Okamžite som ju chytil a pritiahol k sebe. Jednou rukou som ju k sebe tlačil a druhou jej zakrýval pusu. Hrýzla, škrabala a mne to bolo jedno. Cítil som znova jej teplo, pot, dych, pulz. Pritisol som ju ešte bližšie k sebe. Môj chlapík stál v pozore a tešil sa. Tiahol som ju, zmietajúci sa, k najbližšiemu kríku.

Erotická poviedka (Ne)dobrovoľné poddanie sa

Pustil som ruku z jej pusy a vyhrnul sukňu a vyslobodil svojho chlapíka z nohavíc. Už sa nezmietala. Stále som ju držal chrbtom k sebe... Stále som cítil jej dych, pot, tep. Posunul som jej nohavičky bokom a bez rozmýšľania som jej ho tam vrazil... Napodiv tam šiel ako po masle. Začal som sa v nej pohybovať, pomaly, nechcel som sa hneď odrovnať... Vychutnával som si každý kúsok jej kundy. Pomaly som si ju bral a stále ju pevne držal. Jej dych sa začal meniť z ustrašeného na prerývaný.

Po chvíli začala sama prirážať. „No tak, pomaly...“ povedal som jej… ustrašene spomalila a ja som si ju vychutnával. Chytil som ju za boky, váhou svojho tela som ju prinútil si kľaknúť na všetky štyri a tak som si ju bral. Už sa to nedalo vydržať, naše telá zrýchľovali a ja som sa blížil k vrcholu... A ona tiež.

Nie. Takto nie. Vytiahol som ho. Otočil ju na chrbát. "No čo to je," začala, keď som ju otočil. Mlčala, zase sa na mňa ustrašene pozerala. Mala krásne kozy, bradavky nabehnuté, rysovali sa jej cez blúzku. Chcel som ich vidieť, musel som ich ochutnať. Roztrhol som blúzku a vyskočili na mňa dve poriadne kozy v krásnej podprsenke... Naľahol som na ňu, odhrnul som podprsenku a začal neurvalo sať a cmúľať jej dvorce, krásne hnedé dvorce s bradavkami ako trasne. Svojho sa ale dožadoval aj môj chlapec.

Nebolo to ťažké, len som sa po nej posunul trochu vyššie a hneď som na ňom cítil jej opojné vlhké teplo. Hrubo som ju chytil za jednu kozu, cmúľal som ju a pritom som začal prirážať... už som si ju nechcel vychutnávať, už som sa chcel urobiť. Začal som, a sprudka do nej búšil, pich za pichom ma privádzal k šialenstvu... ona sa podo mnou zvíjala slasťou a hrubo a prerušovane oddychovala. Potom to na mňa prišlo. Striekal som do nej, striekal som a jej útroby sa okolo mojej palice krásne sťahovali v jej orgazme... Vyčerpane som vedľa nej spadol.

Pozrel som sa do jej očí a vedel som, že tiež zažila jeden z najlepších orgazmov. Z jej broskyne vytekali moje spermie a ona si ich slastne roztierala po stehnách a pozerala sa pritom na mňa... Celá sa ešte chvela. Potom ma oslovila.

Miláčik, nabudúce si musíš ale vybrať lepšie miesto,“ povedala so smiechom a pokysnutím hlavou mi ukázala blízke detské preliezky, na ktorých našťastie nikto v tejto dobe nebol. Zasmial som sa, pomohol jej vstať a šli sme obaja domov. Milujem svoju ženu, pomyslel som si, keď som sa pozeral na jej zašpinené šaty, jej krásne pozadie, vlniace sa do rytmu chôdze a na jej krásnu šiju odhalenú jej úpornou snahou udržať pohromade zvyšky z jej roztrhanej blúzky. Potom sa na mňa vo výťahu otočila, dala mi pusu a povedala: „Nabudúce mi ale nemusíš trhať tú drahú blúzku…“ Jej úsmev ju prezradil a ja som vedel, že aj napriek tomu môžem nabudúce ďalšie znova roztrhnúť...

Máte radi role play? Dohovorte sa na nejakej scénke s niekým zo sex zoznamky!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.