Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Návšteva u svokry

21.február 2019
Návšteva u svokry

Boli sme s priateľkou na návšteve pri jej rodičoch na dedine. Chceli sme tam pôvodne stráviť len víkend, ale mali sme v škole voľno, tak sme sa rozhodli na týždeň. Na tento týždeň určite nikdy nezabudnem. Ale nebudem predbiehať...

Víkend prebehol tak nejak normálne, ale ja som už kul pikle na to, ako si to rozdať so svokrou. Nie, že by mi priateľka nestačila, ale chcel som proste vedieť, aké to je pichať zrelú štyridsaťpäťku a prečo by to zrovna nemohla byť svokra.

Môj plán sa mal uskutočniť v pondelok. V tento deň totiž mal odísť svokor. Večer sme boli teda len traja. Ja, priateľka a jej matka. Večer bola búrka, a tak sme všetci zaliezli do manželskej postele, aby sa dievčata nebáli, a pozerali sme na televíziu. Prvá zaspala pri televízií svokra a to bolo znamenie pre mňa. Začal som predstierať, že tiež spím a ešte som sa začal nemiestne rozťahovať a tým pomaly ale isto som vyhadzoval priateľku. Tá to asi po 10 minútach vzdala, pričom sa ma pokúšala zobudiť, ale ja som robil, že spím tvrdo, tak sa dvihla a šla si ľahnúť vedľa do izby a zavrela dvere.

Môj plán bol geniálny a všetko sa zatiaľ darilo. Nezostávalo nič iné než ísť na vec, bol som vzrušením bez seba. Stál mi ako stožiar. Vymyslel som si aj výhovorku, keby sa svokra prebrala a nebola by spokojná s tým, čo robím. Povedal by som jednoducho, že som si ju splietol s priateľkou, ale k tomu snáď nedôjde. Pomaly som sa k nej priblížil a rukou som zašiel pod perinu. Mala na sebe dlhú nočnú košeľu a inak nič iné. Priblížil som sa ešte viac a opatrne skĺzol k nej pod perinu. Ruku som položil na jej stehno a začal vyťahovať nočnú košeľu nad pás. Prešiel som rukami cez látku na prsiach a jemne ich pretrel, rukou som skĺzol dole k hustej huštine chĺpov.

Návštěva u tchýně


Celou dlaňou som hladil jej buchtičku. Zatúžil som ju ochutnať. V okamihu som ležal medzi jej nohami a doširoka som si ich roztiahol. Krásne voňala a vložil som svoj jazyk do jej dierky... Len sa trošku prehla, keď sa môj jazyk dotkol klitorisu a ticho vzdychla, ale vyzeralo to, že spí ďalej. Tak som pomaly začal lízať tú jej zarastenú dierku. Prstami som ju doširoka rozťahoval a divoko lízal. Behom chvíľe začala tiecť. Chutila nádherne. Strčil som jej prsty do kundičky a neprestával som ju lízať. Všimol som si že jej panva mi začína vychádzať v ústrety a ľahko priráža. Vysunul som prst z dierky a začal som jej krúžiť okolo análu. Trošku sa zľakla, ale za chvíľu asi zistila, že jej to nieje nepríjemné a opäť začala prirážať proti môjmu jazyku.

Prst bol značne mokrý z jej pičky a ona tak rozrobená, že som si ani nevšimol, že mám prst v jej anále a divoko ho do nej zabodávam... Prostredník a prstenník som jej ešte zarazil späť do vagíny a divoko jej preťahoval obe dierky a jazykom lízal klitoris. Zrazu ma rukami chytila za hlavu a pritiahla do svojho lona a ja som cítil ako sa sťahujú jej svaly v pičke a v análiku. Tiekla ako vodopád priamo do mojej pusy a ja som ju lačno lízal. Počkal som nech sa trošku ukľudní a vytiahol som prsty. Ľahol som na ňu a zamieril svojho vtáka k vchodu do raja. V tom šeru sa na mňa vyčítavo pozerala, ale nezmohla sa ani na slovo.

Tvrdo som prirazil a pretiahol ju snáď na samé dno. Len vzdychla a prehla sa ako luk. Začal som ju divoko pichať, bol som vzrušením bez seba. Len som sa spýtal kam to mám vyložiť, a ona že to chce do pusy. Tak som ho rýchlo vytiahol a zarazil ho hlboko do krku a pumpoval do nej gejzíry semená... Vysala zo mňa všetko do poslednej kvapky. Len som sa zvalil vedľa na posteľ a odpočíval... Asi som zaspal, ale v tom cítim, ako môj penis obopína niečo mokré. Tak otvorím oči a vidím, ako ho divoko fajčí svokra.. Očividne s mojim šukaním žiadny problém nemala, keď sa sama dala do akcie. Keď som sa urobil, zaspali sme a ráno sme sa tvárili, že sa vôbec nič nestalo. Ale nešlo si nevšimnúť, že po mne občas mrkla očkom. Už sa nemôžem dočkať, až zase niekedy pôjdeme na návštevu.

A čo by ste si priali zažiť vy? Pokiaľ hľadáte tiež nejakú staršiu ženu alebo muža na hrátky, vyskúšajte sex zoznamku, na ktorej si môžete uživateľov vyhľadať podľa veku.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.