Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Násilie ma uspokojovalo

11.september 2019
Násilie ma uspokojovalo

Tri panáky slivovice ma zbavili akejkoľvek chute na vlastnú aktivitu, tak som jednoducho povedala: "Zober si ma! Akokoľvek!" Hmm. Vytiahol povraz, pregúlil ma na brucho a začal omotávať. Už dotyk povrazu na tele ma vzrušil.

Ruky priviazané k bokom, ďalej sa povraz tiahol od ramien do rozkroku, tam sa brutálne zarezal medzi pysky ohanbia a držal ich do široka roztvorené. Moja mačička ho zrejme fascinovala, pretože sa k nej ešte niekoľkokrát vrátil a celú ju rôzne prekrížil povrazom. Keď som bola zviazaná a omotaná, vytiahol pokarhanie. Rany koženými remienkami boli viac počuť ako cítiť, ale boli cítiť natoľko, že moje vzrušenie stúpalo.

Zacítila som jeho dlaň na svojej zviazané mačičke, prehla som sa v ústrety. Ďalšie rany. Potom chlad pri vstupe a zvláštny tlak. Pootočila som sa a zazrela tubu od šampónu, ako mi ju tlačí dovnútra. Je to taká tá tuba, čo vyzerá ako kolok, s okrúhlym viečkom, asi od šampónu Dixi. Bolo to hrozne príjemné a hladná mačička ju lačne zhltla a to aj napriek ranám, ktoré mi dopadali na zadok. Vyťahoval a zasúval ju v pomalom tempe a ja som cítila, ako mi mušlička nabieha a prekrvuje sa. Navlhčený prst krúžiaci okolo konečníka. Jemne, ale dôrazne. Zrýchlene som dýchala. Vnikol dovnútra a rovnako ako tuba sa pomaly pohyboval dovnútra a von. Vzrušením sa mi zatmievalo.

Erotická povídka Násilí mě uspokojovalo

Keď som myslela, že už stačí len pár pohybov a budem explodovať, vytiahol prst aj tubu. Rozviazal mi ruky a otočil ma na chrbát. Cítila som sa prázdna a hladná a siahla som po tube. Kľakol si medzi moje stehná, zdvihol ich a do široka roztiahol. Sama som si tam tubu zaviedla a druhou rukou sa začala sama dráždiť na klitorisu. Díval sa mi do roztiahnutého a ešte stále povrazom spútaného ženstva a vzrušene dýchal. Pomáhal mi hýbať tubou a do zadočku opatrne vrátil svoj ukazovák. To bola posledná kvapka. Zaúpela som a v kŕči sa stočila do klbka. Nechcel byť stranou a chcel tubu nahradiť svojim penisom. Ale nešlo to. Moja mačička ju tak držala, že s ňou nešlo hnúť. Až po chvíli, keď prvotný milostný kŕč trochu opadol.

Zdvihol mi vysoko nohy a prudko do mňa vnikol. Bol to zvláštny a dráždivý pocit, cítiť jeho vtáka dorážať na napnuté slučky povrazu. Stále som zostávala na vrchole a každé narážanie si vychutnávala. Chcela som, aby to neskončilo. Ale moja mačička rozhodla inak. Stiahla sa okolo útočníka a prakticky ho vyžmýkala. Ešte som sa nechcela vzdať nádhernej rozkoše. Siahla som po vibrátori a po chvíli dráždenia cez povrazy som vrcholila druhýkrát. Díval sa a vzápätí sa do mňa vrátil. Tentoraz mal väčšiu výdrž, a tak som po dlhej dobe nádherného milovania upadla do hlbokého a osviežujúceho spánku.

Máte radi drsnejší sex? Na erotickej zoznamke si určite prídete na svoje!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.