Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Našiel som niečo, v čo som ani nedúfal

29.november 2018
Našiel som niečo, v čo som ani nedúfal

Vždy som si myslel, že som človek, ktorého sprevádza smola. Aspoň teda v láske. Škola mi problém nerobila, len čo som dokončil vojnu, tak som si našiel aj slušne zaplatenú prácu.

Lenže za tých pár rokov od mojej prvej skúsenosti s dievčaťom som poriadny vzťah nezažil. Väčšinou som vytriezvel zo zamilovanosti po pár týždňoch akonáhle som zistil, že mi proste to dievča nesedí. Sexuálny život som ale aj tak mal pomerne pestrý, hoci som veľmi dlho stálu priateľku nemal. O to mi ale nikdy nejak veľmi nešlo. Až som raz pri zariaďovaní niektorých obchodných vecí v centre mesta dostal hlad. Vybral som si neďalekú pizzériu a usadil sa. Klasicky som si objednal moju obľúbenú pizzu s brokolicou, šunkou a syrom a začítal sa do novín. Ani som si poriadne nevšimol, že vedľa pri stole sa ocitla približne dvadsaťročná dievčina. Poprvýkrát sa naše pohľady stretli vo chvíli, keď prosila obsluhu o pomoc pri ceste na toaletu. Nedalo mi to a obzrel som sa za dievčenským hlasom. Takéto prosby predsa len nie sú časté a tak ma zvedavosť nalomila. Uvidel som na krátko ostrihanú brunetku, ktorá sedela za stolom a zrovna sa pozrela priamo na mňa. Chvíľu som nechápal, čo vlastne chce, ale potom som si to uvedomil. Veď ona nemohla chodiť.

Sedela tam vo svojom vozíku a prosebne sa na mňa usmiala. Odložil som noviny a podišiel k nej. "Ahoj, vraj potrebuješ na toaletu. Prepáč, že som tak počúval, ale pokiaľ sa nebudeš hnevať, pomôžem ti," povedal som jej a usmial sa. "To by si bol veľmi zlatý. Predsa len na tomto kresle sa všade nedostanem," odpovedala a odsunula sa od stola. Po ceste som sa jej predstavil a povedala mi, že sa volá Klára a je v meste na seminári. Bola rok po strednej a viac sme si povedať nestihli. Odviedol som ju na toaletu a decentne odišiel von. Dohodli sme sa, že sa ozve, len čo bude hotová. Tak sa stalo, ale do pizzérie sme sa vrátili už k rovnakému stolu. Bavili sme sa viac o živote a povedala mi, že bola nadšená tanečnica, vystupovala aj v niektorých predstaveniach. Ale prišla autonehoda, pri ktorej si poranila chrbticu a ochrnula. Pretože som mal večer v pláne ísť do jedného miestneho klubu a ako už tradične sa nikto z kamarátov neponúkol, že by išiel, tak ma napadlo, že by som tam mohol ísť s Klárou. Chvíľu síce protestovala, nakoniec však povolila. Dali sme si zraz na ôsmu večernú hodinu a po jedle sme sa rozlúčili.

Večer už čakala, vzala si na seba šaty a veľmi jej to pristalo. Ja som osobne na tanec nikdy veľmi nebol a do klubu som chodil skôr posedieť a vypiť. Rozprávali sme sa asi tri hodiny a potom mi Klára povedala, že nemá veľmi rada zafajčené prostredie a že jej je už nepríjemne. Vydal som sa ju teda odprevadiť k hotelu, v ktorom bola ubytovaná. Lenže namiesto toho aby sme sa tam rozlúčili, mi navrhla, či by som jej nechcel robiť spoločnosť. Nikdy by som nečakal, že by som na niečo také pristúpil, ale tentokrát sa inak nedalo. Klára bola zábavná a z jej tváre vyžarovala krásna a nežná ženskosť, ktorej nešlo odolať. Na hoteli Klára objednala na izbu biele víno, ktorého sme sa nakoniec dotkli len trochu. Po prvom prípitku sa totiž stretli naše ruky a ľady sa prelomili. Mierne som sa naklonil a Klára napodiv tak isto, načo sa stretli naše pery. Pohladil som ju počas bozku na tvári a jemne medzi zuby zovrel spodnú peru. Cítil som ako sa nakláňa čím ďalej tým viac a tak som vstal, vzal ju do náručia a odniesol ju do postele. Posunula sa viac na vankúš a ja som zo seba zobliekol košeľu. Mala na sebe stále len šatičky a ako som si všimol pri ukladaní na postel, tak aj nohavičky.

Našel jsem něco, v co jsem ani nedoufal 

Ľahol som si vedľa Kláry a začal ju znova bozkávať, tentokrát na krku. Cítil som, ako mi jej dlane hladia hruď a po chvíli aj citlivé bradavky. Jej dotyky boli neskutočne elektrizujúce a ja som jej za odmenu vsal do úst lalôčik. Chvíľu sme sa hladili, až ma Klára zastavila pošepkaním o prosbu, či by som jej nezobliekol šaty. Ochotne som ju zobliekol z odevu a znovu sa oddal bozkom jej krásneho tela. Od krku som plynule prešiel cez ramená až na jej prsia. Stisol som ich v dlaniach a jazykom som obkrúžil už vztýčené bradavky. Vzal som potom jednu z nich medzi pery a pritom som sa špičkou jazyka otrel o ňu. Klára sa zachvela a ja som cítil, že je potrebné pokračovať. Bozky som zameral na bruško až po lono, kde som narazil na okraj nohavičiek. Vo vlasoch som neustále cítil dotyky a láskanie od mojej krásnej milenky. Prstom som zo zvedavosti zašiel do nohavičiek a zacítil nežný chumáčik chĺpkov. Tento pocit ma ešte viac navnadil a začal som pomaly Kláre zobliekať aj nohavičky. Pritom sa stretli naše žiadúce pohľady a jemne sme sa na seba usmiali.

Za chvíľu bola Klára celá náha a ja som pohľadom kontroloval jej krásu. V sekunde som letmo pobozkal ochlpené miestečko v lone a hneď som sa posunul vyššie. "Si nádherná," pošepkal som pri pohľade do Kláriných očí a následne ju pobozkal. Jej ruky využili situáciu a ujali sa mojích kraťás. Zašli mi do lona a zovreli penis, už tak dosť vzrušený. Opäť sa stretli naše pohľady a ja som pokľakol tak, aby som Kláre uľahčil prácu. Pomalým pohybom mi vyzliekla kúsok oblečenia a poprosila ma, aby som sa prisunul bližšie k jej tvári. Nemal som dôvod neurobiť to. Klára naklonila hlavu a jazýčkom sa dotkla špičky mojho penisu. Zacítil som krásne vzrušenie a poďakoval pohladením po vlasoch. Dlane Kláry v túto chvíľu zvierali moj zadoček a môj penis pomaly mizol v jej ústach. Chvel som sa a roztriasli sa mi nohy. Po chvíľke som zacítil zvierajúce sa pery a vo chvíli, keď začala výdatne sať som sa zachvel úplne. Dlaňami som sa oprel o múr, pretože som skoro spadol. Penis mi začal cukať a ja som pochopil, že za chvíľu môže byť po všetkom.

Preto som opäť Kláru pohladil a pomaly sa vysunul z jej úst. Vášnivo som ju pobozkal a dlaňou zabrúsil do lona. "Chcem vedieť, ako chutnáš," pošepkal som jej do uška a hneď sa presunul tvárou do lona. Nohy som opatrne odsunul od seba a jazýčkom oblízol vnútornú stranu stehna. Jemné chĺpky ma doslova vzrušovali a tak som ich oblízol. Mohol by som ich bozkávať neustále, ale chcel som Kláru aj ochutnať a tak som zašiel jazýčkom priamo na kundičku. Jemne som prstíkmi urobil priestor pre svoj jazyk a potom som začal zlízavať celú tú chutnú šťavičku. Klára mi zašla opäť prstami do vlasov a začala mi tak isto tlačiť tvár do lona. Počúvol som jej túžbu a zaboril tvár priamo do vlhkého lona. Zlízaval som všetku jej rozkoš a čím ďalej viac som chcel do nej zaviesť svoj kolík. Olízal som jej naposledy klitoris a posunul sa vyššie. Len som nahmatal špičkou penisu jej kundičku, a tak som pomaly zatlačil. Žaluď bola razom pohltená vlhkou štrbinou. Zovreli sme si navzájom dlane a pri pohľade do jej túžobných očí som opäť pritlačil. Následne milovanie s Klárou bolo určite jedno z mojích najkrásnejších. A zatiaľčo vám píšem tieto riadky, sedí Klára vedľa mňa a hladí ma po stehne. A teraz prepáčte, idem si ju odniesť do postielky.

Zdravotný handicap nemusí byť žiadnou prekážkou! Zaregistrujte sa na sex zoznamke a spoznajte muža alebo ženu svojích sexuálnych snov...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.