Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Naše prvýkrát

5.apríl 2022
Naše prvýkrát

Volám sa Juraj a som niečo cez tri roky ženatý. Moja žena Jana je fakt kočka a za tie roky, čo sa poznáme, sa takmer nezmenila. Zoznámili sme sa na základke a v pätnástich sme spolu začali chodiť.

Najskôr len tak nevinne, poznáte to – so psíkom, na nákup, so smetím, do toho sem tam pusa, ale inak nič vážne. Potom sme prešli na gympel a náš vzťah začal už trochu vážnieť. Na školskom výlete v prváku sme zostali v chatke, kde Jana a ďalšie jej tri kamošky spali, samy. Jana mi povedala, že sa dievčatá vrátia z túry až za dve hodiny, a bez toho, aby sa mi prestala pozerať do očí, pritisla svoje ústa na moje.

Najskôr to boli vlastne len také pusinky. Potom sa ku mne náhle prudko pritisla a jej jazýček mi vystrelil do pusy. Začali sme sa bozkávať a hladkať. Potom som zobral odvahu a pustil som sa do iniciatívy sám. Začal som jej rozopínať gombíky na jej blúzke. Ako som ju vyzliekal, objavili sa holé ramienka a podprsenka. Začal som ju bozkávať na brušku a ramenách a pritom som sa jej snažil rozopnúť podprsenku. Keď sa mi to konečne podarilo, objavili sa dve krásne okrúhle a pevné prsia s malými rozkošnými a vzrušením pevnými bradavkami. Položil som Janu na posteľ a hneď som sa do nich pustil pusou. Jana stonala vzrušením a zašla mi svojou malou rúčkou pod nohavice. Cez slipy mi začala hladkať úd, ktorý začal rýchlo stúpať.

Začala mi rozopínať nohavice a snažila sa ho vytiahnuť. Po chvíľke sa jej to skutočne podarilo. Začala mi ho honiť a trieť si ním nahé prsia. Bolo to nádherné, zvlášť keď sa mi pozrela do očí a potom si ho pritiahla k pusinke. Videl som ako vyplázla jazýček a ľahko sa dotkla môjho rovnako horúceho žaluďa. Potom mi začala žaluď vlhkým a horúcim jazýčkom pomaly lízať. Ja som sa jej zatiaľ snažil rozopnúť rifle. Bola to nádhera a ja som bol v siedmom nebi. Náhle sme však počuli hlasy. V sekunde sme boli oblečení. Dievčatá sa vrátili a pozreli sa na nás. Snažili sme sa dýchať pokojne, ale museli spoznať, ako premáhame nedostatok kyslíka. Vášeň nás o neho pripravila. Ale nepýtali sa na nič. Rýchlo a nenápadne, ale čo najviac zamilovane, som sa na Janu pozrel a šiel radšej preč.

Erotická poviedka: Naše prvýkrát

Večer pri táboráku sa ku mne pritočila Katka, jedna z tých Janiných spolunocľažníc, pozrela sa na mňa vyzývavo a trochu potmešilo "Ty si teda číslo, poviem ti." Pochopil som, že Jana bola podrobená krížovému výsluchu a bola usvedčená. Trochu ma to štvalo a chcel som to Jane povedať. Pribehla ale sama a rovno vybafla: "Dievčatá to zo mňa vytiahli a potom povedali, že strážia, aby nás v chatke nikto nerušil!" Srdce sa mi rozbúšilo. Tak to teda konečne snáď príde. Naše prvýkrát. Vlastne sme o tom ešte nehovorili, takže nás to trochu zaskočilo. Spýtal som sa na ochranu, ale Jana povedala, že na upravenie nechtíkov používa tabletky, tak si nemám robiť hlavu.

Nenápadne sme sa vytratili do chatky. Sotva zaklapli dvere, vrhli sme sa na seba a začali sme zo seba strhávať oblečenie. O chvíľku sme stáli proti sebe nahí. Musím povedať, že Jana mala nádhernú postavu. Chvíľu sme sa na seba pozerali. Potom si Jana ľahla na posteľ na chrbát, pokrčila a roztiahla nohy. Uvidel som jej mušličku s jemnými chĺpkami. Ľahol som si k jej nohám a začal som jej bozkávať stehná. Potom som pomaly jazykom smeroval k jej mušličke. Jemne som jej špičkou jazyka dráždil klitoris a cítil som, ako vlhne vzrušením. Už som to dlhšie nevydržal a ľahol si na Janičku. Ona mi chytila ​​môj stoporený úd a nasmerovala ho k svojej svätyňke lásky.

Začal som do nej pomaly vnikať. Dbal som na to, aby sme si to vychutnali. Cítil som, ako do nej vstúpil najprv žaluď a potom postupne aj zvyšok môjho penisu. Opatrne som začal kĺzať, šlo to nádherne. Jana pritom vzlykala blahom a šťastím. Chvíľu som len tak jemne kĺzal a hladil jej pritom klitoris. Potom som uvidel ako zatajila dych a skrivila tvár. Dostal som strach, že ju to bolí a chcel som prestať, ale ona mi chytila ​​ruku a začala s ňou znova hladkať klitoris. Potom otvorila ústa a vykríkla. Bol to jej prvý orgazmus v živote a ja som bol snáď v tej chvíli ešte šťastnejší ako ona. Chvíľku sme potom odpočívali. Zostali sme ale zaborení v sebe.

Po chvíľke som chytil Janu za zadoček a začal som do nej opäť nežne vnikať. Janička začala opäť stonať blahom a prirážať. Šukali sme..., bláznivo sme sa milovali. Potom som zacítil, ako sa jej dierka sťahuje. Bolo to nádherné, vzrušujúce, už som to ďalej nevydržal. Obaja sme vykríkli takmer súčasne a prežívali nádherné orgazmy. Cítil som vo vnútri jej tep, ona zase moje horúce semeno, ktoré sa do nej rinulo. Po milovaní sme chvíľu ležali ešte spojene. Potom som ho z nej pomaly vytiahol, ale Jana sa na mňa vrhla a celého mi ho oblizala. Ja som sa nenechal zahanbiť a tiež som jej nežne vylízal kundičku. Ešte sme sa chvíľu bozkávali a potom sme sa šťastní a uvoľnení obliekli.

Prvý sex nemusí byť trapas ani rýchlovka kdesi v klube. Hlavne myslite na to, aby bol bezpečný!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.