Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Naša živá hračka

4.apríl 2017
Naša živá hračka

S priateľom sme boli už takmer rok. Polovicu z toho času sme bývali v spoločnom byte, pre oboch to bolo prvé oddelenie od rodičov a značne sme si to užívali. Konečne sme sa nemuseli nijako krotiť v našich erotických hrách, takmer všetok voľný čas sme zapĺňali najrôznejšími sexuálnymi praktikami. Iste by to bolo krásne, ak by to však nemalo jeden háčik.

Od mojich prvých skúseností so sexom prešlo už dobrých pár rokov, celý ten čas som si myslela, že som v posteli submisívna a poslušná. Rada som plnila príkazy a páčila sa mi bolesť, dokonca i trocha poníženia. Čím viac som však spoznávala svoje zvrhlé stránky, tým som si bola istejšia, že tieto veci oveľa radšej spôsobujem iným. Priateľ si samozrejme všimol moje čoraz väčšie zápasenie o pozíciu dominy. Rada som ho hrýzla, občas dostal facku alebo niekoľko rán na zadok. Najradšej by som z neho vyšukala dušu, dokázala som na ňom zbesilo jazdiť celé hodiny.

Raz som mu dokonca navrhla, či si na ňom nemôžem vyskúšať bondage. Dovolil mi to, no vedela som že táto výmena úloh sa mu vôbec nepáči. Túžila som však po pocite moci, vzrušenie z predstavy, že mám pred sebou niekoho oddaného napospas mojim zvráteným chúťkam mi nedalo spávať. Dohodli sme sa preto, že bude najlepšie nájsť niekoho, kto bude slúžiť ako hračka pre nás oboch.

Nájsť tú správnu osobu nebolo tak ťažké. Volala sa Lívia a bola to moja bývalá spolužiačka. Bola tak trochu psychopat, vrana predsa k vrane sadá. Všetci sme sa stretli na káve a s priateľom sme predniesli návrh, aby sme boli fér, povedali sme jej o všetkom čo s ňou chceme robiť. Celá červená napokon súhlasila a najbližší víkend prišla k nám.

Všetko bolo pripravené, tmavé obliečky celkom zatemnili spálňu, pri posteli horelo niekoľko sviečok a malá nočná lampa. Pripravený bol aj veľký vibrátor, bičík, lubrikačný gél, dve čierne laná a kožený náhubok. Bol to iba malý výber z našej bohatej zbierky hračiek, na tento večer to však stačilo. Mala som na sebe luxusné spodné prádlo, vlasy som si zviazala do vysokého copu a na ruky som si natiahla čierne kožené rukavice ktoré končili až na predlaktí. Lívia sa ukázala takmer o hodinu neskôr, než sme boli dohodnutí. Niekoľko krát sa za to ospravedlnila, my sme však aspoň mali dobrý dôvod poriadne ju potrestať. Mali sme čo robiť, aby sme sa nezačali hrať samy, kým sme na ňu čakali.

Stačilo vidieť ako zo seba vyzlieka tenké letné šaty na to, aby som dostala poriadne chute. Priateľ nebol nahý, pod nohavicami sa mu však začal objavovať kopček vzrušenia. Cítil sa trochu zahanbene, že to nie som ja, kto ho privádza do varu. Uistila som ho, že všetko je tak ako má  byť a rukou som ho jemne hladila medzi nohami kým si Lívia vyzliekla aj kvetinkové nohavičky.

Priateľ jej nasadil náhubok. Tlačil jej výrazne sánku nadol, takže jej tvár nabrala trochu komický výraz. Bolo počuť ako hlasno dýcha, celé jej telo bolo v kŕči. Nedivila som sa jej, vedela čo ju čaká. Položili sme ju na posteľ s rukami vystretými nad hlavou. Sedela som na jej tvári, náhubok ma jemne dráždil cez tenké nohavičky zatiaľ čo som jej mäkkým lanom zväzovala ruky. Použila som iba jednoduchý, no účinný uzol, nestrácala som priveľa času. Druhý koniec lana som priviazala o čelo postele a prudkým šklbnutím som sa uistila že nepovolí. Lívia pritom potichu vzlykla, bola zviazaná dosť pevne.

Prešla som na členky, uviazala som každý zvlášť o roh postele tak, aby bolo celé jej telo napnuté a nohy doširoka roztiahnuté. Priateľ nás pritom pozorne sledoval. Odstúpila som od postele a vychutnala si pohľad na prvú časť môjho diela, na začiatok to bolo dosť dobré. Hlavne neskutočne vzrušujúce. Už teraz som cítila, ako vlhnem.

Priateľ zobral zo stolíka malý bičík, prišli sme k nahému dievčaťu a chvíľu sledovali ako jej behajú očká zo strany na stranu. Tenké strapce sa najskôr dotkli jej hrude, putovali po prsiach a bruchu až k jej roztiahnutej kundičke. Pohladila som ju po tvári a žmurkla som na priateľa. Silno jej plesol po prsiach, vyšlo z nej malé zavzdychanie a koža sa mierne začervenala. Pohladila som ju po boľavom mieste a prstom rozdráždila bradavky, aby boli krásne vztýčené. Dostala ďalšiu, ešte silnejšiu ranu a potom niekoľko slabších presne medzi nohy. Zvíjala sa v bolesti, mala slzavé oči a hrudník sa jej prudko dvíhal ako dýchala.

Koženou rukavicou som hladila celé jej telo, konečne som prešla až na tie krásne vlhké, dobité miesta a prstom som krúžila okolo jej stiahnutej dierky. Zatlačila som na miestečko medzi jej dierkami a druhou rukou prechádzala po jej navretom klitorise. Vzdychala, cítila som ako ňou prechádzajú slastné kŕče. Pomaly som do nej zatlačila dva prsty, bola skutočne úzka. Pridala som tretí a začala nimi jej pičku po troškách rozťahovať. Kĺzala som nimi dnu a von, priateľ jej zatiaľ uštedril ešte niekoľko rán na prsia.

Olízala som jej sladký kopček a prstami stále kmitala v horúcej jaskynke. Triasla sa. Priateľ priniesol vibrátor, namazal ho značnou vrstvou gélu a zapol. Neprestávala som dráždiť jej kundičku, vibrátor skončil na jej klitorise na najvyšších vibráciách. Mykala sebou, vzdychala a zatvárala oči. Šikovne som z nej prsty vybrala a nechala priateľa, aby obšťastnil jej pičku veľkým umelým penisom. Takmer sa do nej nevošiel, znovu ňou prešla silá vlna bolesti. Priateľ ju napomenul, nech sa uvoľní. Keď však neposlúchla, celou silou do nej vibrátor narval až po koniec. Po chvíľke bez pohnutia začala opäť hlasno dýchať a vzdychať, ja som si zatiaľ naniesla gél na prsty a nahradila priateľove miesto. Vibrátor zostal hlboko v nej, venovala som sa jej zadočku a prstami zatlačila na ešte užšiu dierku. Pomaly do nej vnikol jeden môj prst, potom aj druhý a chvíľu som sa s ňou len tak maznala.

Odstúpila som, vyzliekla priateľovi nohavice a začala som sa hrať s jeho tvrdým vtákom. Bol už poriadne nadržaný, kľakla som si k nemu a začala ho fajčiť. Jemne vzdychal, po chvíľke ma však odtiahol za vlasy a na dlaň vystrekol značné množstvo gélu. Prišla som k Lívii a začala odväzovať jej nohy. Trochu sa uvoľnila, možno dúfala, že sme skončili. Členky som jej zviazala dohromady a zodvihla jej nohy na hor, ak by mohla, kričala by. Vibrátor v jej sladkej mušličke stále pracoval na plné obrátky. Priateľ prišiel k nej, gél rozotrel po svojom penise a pomaly začal vnikať do jej zadočku. Nebolo to vôbec jednoduché, bola už preplnená vibrátorom, on sa však rozhodol bez milosti do nej vraziť. Stíchla, z očí jej stekali slzy a mykala sa od bolesti. Pevne som jej podopierala nohy, aby zostali pekne vystreté dohora a priateľ ju zatiaľ pomaly šukal do zadočku.

Pobozkala som ho, hladkal ma po prsiach a díval sa mi do očí. Stačila mu chvíľa, sadla som si na Líviine brucho tvárou k nemu. Obaja sme cítili, ako sa urobila, priateľa to ešte viac vzrušilo a začal do nej surovo prirážať. Jej nohy som tlačila k svojej hrudi a sledovala svojho drahého ako do nej vypustil poriadnu dávku semena. Hneď potom ma začal vášnivo bozkávať a rozviazal jej členky.   

Odviazali sme ju, zápästia mala rozdráždené do krvi. Priateľ z nej vybral vibrátor, zostala doširoka roztvorená a valili sa z nej potôčiky šťavičky. Prikázala som mu, aby to z nej zlízal a ja som zatiaľ pre našu návštevu pripravila miesto na gauči. Vybrala som jej náhubok, bol celý od slín, Lívia dýchala ústami a snažila sa utrieť si slzy. Ledva sa vedela pohnúť. Priateľ ju odniesol do obývačky a vrátil sa ku mne pre ďalšiu hodinu vášnivého sexu v dvojke.

Láka vás BDSM, no ešte ste nemali možnosť vyskúšať to? Na erotickej zoznamke môžete nájsť niekoho s kým to bude stáť za to.

[sta]

 

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.