Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepší šéf

22.november 2022
Najlepší šéf

Šéf si stiahol Evu na lon a pomaly jej začal bozkávať prsia, ktoré vykĺzli z blúzky. Eva bola z vývoja situácie taká zmätená, že sa nezmohla ani na slovko odporu.

Konieckoncov, nemala na to vlastne dôvod. Prísľub nečakaného dobrodružstva ju tak vzrušil, že sa jej bradavky zahrotili ako dva špuntíky. Keď sa nechala pozvať na oslavu narodenín svojho šéfa, nemala ani tušenie, že by s ním mohla skončiť v spálni. A teraz to bola skutočnosť.

Skĺzla na zem, kľakla si a netrpezlivými dlaňami začala šmátrať v jeho rozkroku. Keď konečne prenikla k tomu najdôležitejšiemu, takmer vykríkla údivom. Z jeho rozkroku sa týčil chvost, o akom vždy snívala. Bol dlhý a štíhly, ako jeho majiteľ. Skrátka presne to, čo Evina úzka, ale hlboká pošva potrebovala. Naklonila sa, vložila si úd do žliabku medzi kozy, dlaňami ich stisla k sebe a za pomalého pohupovania si ho nechala kĺzať vzniknutou medzierkou.

Pozorne sledovala, ako sa postupne objavuje najprv dierka na špičke, potom lesklý žaluď a ako sa kožička necháva ochotne sťahovať dole... Pri opačnom pohybe, keď už úd skoro celý zmizol, objavila sa na jeho špičke kvapôčka, ktorá sa Eve prilepila na kožu. Znova a znova sa Eva nadvihla a pri každom dosadnutí si zavŕtala pätu do rozkroku, ktorý už ronil lepkavú šťavu. Pri jednom obzvlášť podarenom dosadnutí zavrela oči a začala sa neovládateľne chvieť.

Pohltila vtáka do úst a kmitala jazýčkom ako divá, aby z neho vypudila výstrek spermií, pretože to posledné jej chýbalo k úplnej spokojnosti, ale nedočkala sa. Vyvrcholila bez toho, aby v ústach cítila onú ​​omamnú a vzrušujúcu chuť. Keď sa upokojila, obdivne potriasla hlavou. "Teda, ty máš výdrž ako kôň, ale nabudúce sa tak nešetri, urobíš mi tým radosť," vyhŕkla zadýchane a znovu si vložila úd medzi svoje prsia. Ale než sa nazdala, muž kľačal tesne za ňou. "To ešte budeš pozerať, akú mám výdrž," oznámil celkom vecne a v ten moment Eva zacítila, ako do nej začal prenikať.

Erotická poviedka Najlepší šéf

Chvost už bol v hĺbke, na akú bola zvyknutá, ale ani zďaleka sa nenachádzal na konci svojich možností. Kĺzal zvoľna ďalej a ďalej, a keď už Eva žasla nad tým, že je ešte dlhší, než predpokladala, stále ešte nebol na konci. Keď už naozaj nedosiahol ani o chĺpok ďalej, zastavil sa a jeho pán ním zavrtel ako veselý psík. Eva sa stále rastúcim pocitom slasti vnímala, ako je bezo zvyšku vyplnená. Ten pohyb ju tak vydráždil, že musela odpovedať. Zovrela pošvu, ako najviac vedela, a začala prirážať v domnení, že jej partner čo chvíľu vyvrcholí, ale nemalo to pražiadny účinok.

Zaťala prsty do kresla a divoko sa rozkmitala. Bola tak nesmierne vzrušená, že už nemohla dlhšie čakať. Zoprela sa k vyvrcholeniu a po celý čas orgazmu búšila päsťami do operadiel kresla a zúfalo stonala. "Striekaj, tak už konečne striekaj..." Len čo stíchla, muž z nej rýchlo vykĺzol a uložil ju na zem. "Myslel som, že to máš rada, keď to trvá veľmi dlho!" Než stačila Eva odpovedať a opýtať sa, čo tou poznámkou myslel, zacítila na klitorise prst a do žíl sa jej vliala chuť na ďalšie šukanie.

Dlho sa len tak pokojne maznali. Keď už bola Eva taká rozvášnená, že nadvihla boky, aby sa spojila s partnerom, vošiel do nej, niekoľkokrát prudko prirazil a ona ucítila, ako jeho úd zacukal a v ten moment už mohla vnímať, ako do nej striekajú jeho spermie. Napokon... Akonáhle to ucítila, prišiel na ňu jeden z najsilnejších orgazmov, aké kedy zažila. Šéf je vždy vo všetkom najlepší, pomyslela si a začala sa znova spokojne napichovať na jeho kládu.

Ženy, zoznámte sa s mužom, napríklad so svojim šéfom!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.