Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najhoršie rozhodnutie

7.jún 2022
Najhoršie rozhodnutie

Kedysi som bývala obyčajné, dobré a spoľahlivé dievča. Mala som rada šport, celkom som mala rada školu, učenie mi nerobilo veľmi veľké problémy, tiež som rada podnikala výlety s kamarátmi.

Raz cez víkend som vyrazila so svojou najlepšou kamarátkou kempovať. Jazdili sme na obvyklé miesta, kde boli aj ďalší táborníci. Stretla som tam chlapca, bol veľmi pekný, vysoký, tmavovlasý, na prvý pohľad mal obrovskú charizmu. Večer pri táboráku sme sa začali rozprávať, bol veľmi milý. Volal sa Patrik. Mala som pocit, že som sa zamilovala. Neskôr mi ponúkol niečo neobvyklé.

Hovoril, že mám peknú postavu a mohla by som si dobre privyrobiť. Peniaze sa hodili, nechcela som stále otravovať rodičov, aby mi na výlety prispievali. Myslela som, že má na mysli modeling, už kedysi som sa s touto možnosťou pohrávala, ale priamo sa nezmienil, o akú prácu by išlo. Bez toho, aby som o tom ďalej premýšľala, kývla som, že by som si prácu rada vyskúšala. Vyzeral spokojne.

Potom sme spolu skončili v stane. Chlapca už som mala, takže to pre mňa nebola žiadna novinka. Išiel na to celkom dobre, rozhodne to nerobil prvýkrát. Mal úžasnú postavu. Strávili sme spolu celkom príjemnú noc. Ráno mi na seba dal číslo, aby som mu zavolala ohľadom tej práce. Keď som sa vrátila domov po celkom náročnom víkende, volala som mu, dohovorili sme sa na ďalší deň na schôdzku. Keď sme sa zišli, vzal ma do nejakého baru, bolo to tam celkom útulné. Neskôr som si ale všimla, že je tam predovšetkým pánska spoločnosť, dievčatá len obsluhovali. Potom sa zo zadnej miestnosti vynorilo asi 5 dievčat, oblečených dosť na ľahko.

Začalo sa mi robiť mdlo. Patrik mi začal vykladať, čoho by sa týkala práce, ktorú mi ponúkal. Neverila som svojim ušiam, keď som sa dozvedela, že by som mala obšťastňovať nejakých chlípnych chlapov. Vraj sa so mnou vyspal, aby ma vyskúšal, a ja som obstála. Civela som naňho s otvorenou pusou. Vzhľadom na to, že som študovala, nemusela by som tam byť stále, ale mohla by som dochádzať, možno len na hodinu denne, alebo ak by si ma na jeho odporúčanie vyžiadal nejaký klient. Potom mi povedal, koľko by som za hodinu dostávala.

To bol snáď najväčší šok. Chvíľu som nad tým len premýšľala, potom si dala všetko dokopy. Spýtala som sa, či môžem nejakého klienta odmietnuť, keď sa mi nebude páčiť. Odpovedal, že áno, ale že do podniku chodia prevažne mladí sympatickí chlapci. A že keby som s tým chcela prestať tak môžem. Hlavná podmienka bola hygiena, ako klienta, tak moja, a používanie kondómov. Sex mám rada, takže som si povedala, že to skúsim. Hneď na druhý deň som začala, nebolo mi z toho práve najlepšie, ale chlapec, s ktorým som išla, bol sympatický a pekný, až ma zarazilo, prečo taký chlapec nemá dievča a radšej si za to platí.

Erotická poviedka Najhoršie rozhodnutie

Nechala som to radšej byť. Sex s ním bol fakt veľmi fajn. Bol celkom dobre vyvinutý a šikovný. Takto dobre to trvalo asi 14 dní, kedy som naozaj mala veľmi pekných klientov a nie nejakých uslintaných chlapov. Nesprávali sa ku mne ako k lacnému dievčaťu, ale akoby som bolo ich dievča. Po štrnástich dňoch sa ale začalo niečo meniť. Klienti zostávali rovnakí, ale ich správanie naberalo na drsnejšej intenzite. Už neboli tak ohľaduplní. Keď som to neskôr hovorila Patrikovi, povedal mi, nech robím to, čo oni chcú, že som za to platená. Odpovedala som, že tento spôsob sa mi nepáči a že to chcem nechať.

Vysmial sa mi do očí, pretože som podpísala zmluvu, ktorá ma zaväzovala k ročnému vykonávaniu týchto služieb. Povedala som mu, že už jednoducho neprídem. Na to sa mi začal vyhrážať. Mala som celkom strach, a tak som radšej ďalší deň prišla a hovorila si, že to bude možno dobré, zase ako na začiatku. Opak bol pravdou, bolo to stále horšie. Tí chlapci chceli strašne perverzné veci, s normálnym sexom to nemalo čo robiť. Patrik mi potom povedal, že už sa na mňa klienti sťažujú, že nespolupracujem, a pokiaľ sa to nezlepší, zájde za mojimi rodičmi a všetko im povie. Z tej predstavy, že by naši vedeli, čo robím, sa mi urobilo zle. Radšej som robila, čo mi hovoril, než aby sa to naši dozvedeli. Niekedy som musela ísť viackrát denne, keď si ma nejaký klient objednal.

Ten rok som to skrátka pretrpela. Zarobila som si naozaj veľké peniaze, ale nemala som ani chuť ich utrácať. Po roku mi zmluva vypršala, Patrik ma neprehováral, aby som ostala, vraj už nie som, čo som bývala, tak to mal sakra pravdu, ale že keby som si to rozmyslela, môžem zostať. Nerozmýšľala som ani minútu a už som sa tam nikdy neukázala. Snažila som sa na ten svoj život veľmi nemyslieť, čo najviac som sa sústredila na školu, aby som na všetko zabudla.

Naši si celý čas mysleli, že som pracovala ako príležitostný obchodný zástupca pre jednu slovenskú firmu, takže sa ani nepozastavovali nad tým, že mám toľko peňazí. Verili tomu, že som jednoducho bola úspešná. Stále sa však divili, že nemám žiadneho chlapca. Nemohla som mať, na sex som nemala ani pomyslenie. Takto to trvalo ďalšie 2 roky, dokončila som školu a hľadala som si prácu. Potom som spoznala Jarka, bol taký dobrý a láskavý.

Chvíľu mi trvalo, kým som sa odhodlala s ním spať. Keď sa ma asi po dvoch mesiacoch spýtal, prečo s tým mám problém, či som panna, nevydržala som to a všetko mu povedala. Chvíľu na mňa len nemo civel, bála som sa, že odíde, ale on to neurobil, keď sa spamätal, pohladil ma, ale nič nehovoril. Dnes sme spolu 5 rokov a chystáme svadbu.

Dávajte si pozor a zoznamujte sa na bezpečnej stránke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.