Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najerotickejšia jazda v trolejbuse

16.december 2019
Najerotickejšia jazda v trolejbuse

Rozhodla som sa vás oboznámiť s mojím najerotickejším zážitkom, ktorý sa mi naozaj stal. Bolo mi 27 a ja som bola ešte slobodná (teraz som pre zmenu rozvedená). V tom čase som pracovala až na druhom konci mesta a každý deň som do zamestnania dochádzala trolejbusom. Bolo horúce leto a teploty sa blížili ku štyridsiatke.

Snáď preto, aj keď to nebýva mojím zvykom, som si nebrala spodnú bielizeň. V ten deň som v práci skončila ako obvykle a išla čakať na miestnu linku trolejbusu. Letné šaty siahajúce mi po kolená viali v ľahkom vánku, ktorý aspoň trošku spríjemňoval inak sparný deň. Keďže bola firma, v ktorej som bola zamestnaná, blízko konečnej stanice, nastúpila som medzi prvými. A keďže v kancelárii stále sedím, tak sa na ceste domov potrebujem narovnať a nikdy si nevyberiete miesto na sedenie.

Tentoraz som si to nasmerovala až na samý koniec vozidla a dívala sa zadným oknom von. O dve zastávky ďalej začína priemyselná zóna, trolejbus sa začal plniť a za chvíľu sme boli natlačení ako sardinky. A tú sa to stalo. Zrazu som cítila, ako ma niečo začína tlačiť na môj zadok. Trošku som pootočila hlavu a videla som, že za mnou stojí nejaký mladík v tričku a kraťasoch, ktorého dav ľudí natlačil priamo na mňa a to takým spôsobom, že jeho rozkrok sa dotýkal môjho pozadia. Bol to pravdepodobne študent a mohlo mu byť pätnásť, maximálne šestnásť rokov.

Skúsila som sa pritlačiť čo najviac k zadnej stene trolejbusu, ale nepomohlo to, pretože tlak cestujúcich bol príliš silný a vzniknutý priestor medzi mnou a mladíkom rýchlo zmizol. Znovu som na zadok cítila tlak a hrča medzi študentovými nohami sa rýchlo zväčšovala. Onedlho ho mal celého v pozore a jeho nástroj sa tlačil medzi moje polovičky. Pocit, že som niekoho vzrušila, nebol nepríjemný a v záchvate napätia som sa trošku rozkročila, ľahko zavlnila v bokoch a mierne som vysunula zadok. Akoby na to čakal, pretože po chvíli sa na mňa silno pritisol a svoju hrču mi začal silno tlačiť do rozkroku. Bolo to celkom príjemné a tak som mu celkom vychádzala v ústrety. Asi po dvoch minútach vzájomného vzrušovania som zacítila na mojom zadku mladíkovu ruku. Najprv ma hladkal, ale za chvíľu mi začal vyhrňovať moje šaty. Trošku som zmeravela. Panebože, čo keď to niekto uvidí? Veď okolo nás bol dav ľudských tiel.

Rozhliadla som sa okolo seba, ale všetci akoby mali svoje vlastné problémy. To už som mala šaty vyhrnuté až nad zadok. V tom som si uvedomila, že vlastne nemám spodnú bielizeň. Ale čo, povedala som si v duchu, veď ide len o také laškovanie. Akonáhle mi vyhrnul šaty, jeho ruka pokračovala na mojej prirodzenie. Keď zistil, že nemám nohavičky, na zlomok sekundy sa zastavil, ale po chvíli pokračoval. Najprv ma začal hladkať, ale po chvíli som pocítila, ako do mňa začína prenikať prstom. Jazdil vo mne hore a dole. Za okamih vo mne mal už dva prsty a jeho vnikanie získavalo na razancii. Už toho na mňa bolo moc. Čo keby nás niekto spozoroval? Bol by to trapas. Pootočila som hlavu a zašepkala. "Tak to by stačilo. Už toho necháme."

Mladík prestal a trošku sa odo mňa odtiahol, takže som už necítila ani tú jeho hrču v šortkách. Za okamih sa ale stalo niečo neuveriteľné. Naraz som na svoje zadnici zacítila veľkú teplú vec! Panebože, veď to bol jeho penis. No to snáď nie! Znovu som sa otočila a už dôraznejšie mu zopakovala. "Už toho bolo dosť!" Jeho penis ale zostal tam, kde bol. Mladík začal pohybovať bokmi a ja cítila ako jeho prirodzenie masíruje môj zadoček a zaboruje sa medzi moje polovičky. Bolo naozaj veľké. Jeho nástroj mohol mať takmer dvadsaťpäť centimetrov a bol tvrdý ako kameň. Trochu sa pokrčil v kolenách a jeho penis sa tak dostal až na moje prirodzenie.

Erotická povídka Nejerotičtější jízda v trolejbusu

Poriadne sa na mňa pritlačil. Mal ho tak dlhého, že sa jeho naakumulovaný žaluď dotýkal môjho ochlpenia. Čo teraz? Predsa nemôžem kričať, čo by si ľudia pomysleli, že som to nechala zájsť tak ďaleko? Znovu som sa chcela otočiť a niečo mu povedať, ale v tom sa stalo niečo neočakávané. Znovu sa na mňa silno pritisol a explodoval. Bol to šok! Musel byť ohromne nadržaný, pretože semeno z neho neuveriteľne vyžarovalo. Prvé dva výstreky zasiahli predný diel mojich šiat, tretí a štvrtý uviazol na ochlpení môjho podbruška. Ďalších päť výstrekov pokrylo moje prirodzení a boky stehien. Tie záverečné potom dopadli na podlahu vozňa. Horúčava sa mi rozliala v rozkroku aj na čele. Čo mám robiť? Nevidel to niekto?

Trochu som začala panikáriť, ale keď som videla, že spolucestujúci okolo nič nezaregistrovali, upokojila som sa. Nastal ale ďalší problém. Domov mi zostávalo ešte pätnásť minút jazdy a mladíkove spermie mi začali pozvoľna stekať po stehnách dole. Množstvo spermií bolo naozaj enormných. Mala som celkom dosť mužov, ale také množstvo zo seba nevydal žiadny. Celá má kundička bola umatlaná od chuchvalcov spermy, na ktorej začala pôsobiť gravitácia. Mladíkov penis medzitým ochabol, ale jeho semeno mi po vnútornej strane stehna stekalo až na členok a začalo odkvapkávať až na podlahu.

Akonáhle zo mňa opadla panika, začala ma celá situácia silno vzrušovať. Stačilo, aby sa niekto z ľudí okolo pozrel dolu a musel by vidieť biele škvrny na podlahe. Celá vzrušená som premýšľala, ako situáciu vyriešim, až budem s ľuďmi na konečnej vystupovať, keď som znova zacítila študentov penis na mojom zadku. Opäť bol tvrdý ako kameň. Znovu sa pokrčil v kolenách, aby sa dostal medzi moje stehná. Cítila som, ako svojim žaluďom rozotiera semeno, ktoré ostalo na mojom ochlpení. Tentokrát som už neprotestovala, užívala som si vzrušenie a očakávala ďalší výstrek. Po chvíľke sa ale zastavil pri vchode do mojej pošvy, ničoho nič sa znovu pokrčil v kolenách a narovnal a jeho spermiami pokrytý penis ľahko vkĺzol do mojej dierky. V tej chvíli som bola už tak posadnutá, že som ešte vysunula zadok.

Silne sa na mňa pritisol a jeho prirodzenie do mňa zašlo takmer po koreň. Na moje prekvapenie len asi dvakrát zľahka prirazil a zostal vo mne zasunutý čo najviac to šlo. Potom sa už nehýbal. Tak sme strávili asi desať minút. Nikoho z tých ľudí ani nenapadlo, že by sa vedľa nich mohlo niečo také odohrávať. Stále bol silne vzrušený, pretože som cítila, ako v tej dvadsaťpäťcentimetrovej klade, ktorú som v sebe mala, prúdi krv. A potom to na neho prišlo. Trochu prirazil, aby ho do mne dostal ešte hlbšie a už som cítila, ako na samé dno mojej pošvy narážajú mohutné prúdy teplého mladistvého semena.

No ešte keby som tak z toho otehotnela, blyslo mi hlavou, ale to už som aj ja cítila prichádzajúci orgazmus. Bolo to fantastické, nič podobné som neskôr už nezažila. Akonáhle sa mladík vyprázdil, vytiahol ho zo mňa, vrátil mi šaty do pôvodnej polohy a o dve zastávky neskôr bez rozlúčky vystúpil. Ja som ale riešila znovu praktický problém. Spermii bola znovu také množstvo, že mi začalo z pošvy vytekať a do konečnej na stanici ostávalo len pár zastávok. Nič som pri sebe nemala, rozhodla som sa preto pre rázny krok. Nenápadne som si siahla medzi nohy a biele semeno zo stehien, ktoré prúdilo dole som nabrala do dlane a pod šaty som si ho rozotrela na brucho a prsia. Spermie ale vytekali ďalej, a tak som sa rozhodla radšej vystúpiť o zastávku skôr. Pri vystupovaní som sa snažila zakryť bielu škvrnu, ktorá bola spredu mojich šiat od prvých výstrekov a snáď sa mi to aj podarilo. Akonáhle som bola z trolejbusu vonku neotáčala som sa a bočnými uličkami mierila domov. Našťastie ma nikto zo známych nevidel, len tie škvrny na podlahe trolejbusu zostali.

Tak to je všetko. Odhalila som vám svoje tajomstvo, snáď vás to vzrušilo rovnako ako vtedy mňa. Mladíka som odvtedy nevidela, ale kto vie, možno že áno, veď ja som si ho ani poriadne nestihla prehliadnuť a moje obavy z nechceného tehotenstva? Našťastie sa nenaplnili. Takže ak máte podobný zážitok z dopravného prostriedku (muži aj ženy), ozvite sa mi a podeľte sa o vaše skúsenosti, či vám to bolo príjemné alebo nie. Takže mládenec, ak sa spoznávaš tak sa ozvi (stalo sa to na východnej Morave v 96)...

Hromadné dopravné prostriedky môžu byť skvelým miestom pre erotické hrátky. Ale pozor na to, aby sa vám skôr nestal trapas! Na bezpečnej erotickej zoznamke sa vám to nestane..

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.