Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Náhodné, ale vášnivé stretnutie

24.január 2017
Náhodné, ale vášnivé stretnutie

Mal som odísť na pracovnú konferenciu a žena so mnou nespala už mesiac. Nepomohol ani argument, že budem väčšinu víkendu preč. Hneď si vzala vyťahané tričko a staré tepláky, cez ktoré by som sa k jej telu prebojoval jedine s jej pomocou. Zvierať v rukách náznak pŕs skrytých pod žmolkovitým pancierom mi vzalo aj tú poslednú chuť...

Ráno som ani nemal náladu dať jej pusu na rozlúčku. Tiež mi to vyčítala v textovke, akonáhle som zavrel dvere. Vypol som súkromný mobil a hodil ho do kufra. Celý víkend si na neho nespomeniem. Odišiel som do luxusného horského hotela, kde už čakali kolegovia. Pretože som prišiel posledný, dostal som odľahlú izbu pod strechou. Po rýchlej sprche som zbehol dole na večeru. A tam som ju prvýkrát uvidel. Stála opretá o stenu a s úsmevom počúvala ľudí stojacich okolo seba. Červené dlhé šaty splývali po jej dokonalej postave a blonďavé vlasy spadali ďaleko za ramená. Pozdravil som pár známych a sadol si s nimi na večeru. Naproti posadili krásku v červených šatách. Lauru. Nemohol som od nej odtrhnúť oči a ona sa na mňa milo usmievala. Ale v očiach mala niečo iné ako veselosť. Bola vážna? Smutná?

Zrazu som skoro prevrhol stôl. Niečo mi zatlačilo do lona. Upustil som lyžicu a keď som sa pre ňu zohol, uvidel som krásnu nohu, vystupujúcu z červených šiat, ako mi masíruje penis. Okamžite sa mi postavil. Narovnal som sa a pozrel cez stôl. Konečne som spoznal, že v Lauriných očiach je túžba. Usmial som sa na ňu a vzrušený ani nedojedol polievku. U ďalšieho chodu ma nechala byť, ale aj tak som celý čas myslel na to, ako by som zovrel jej pevné prsia a celé ich olízal, až by bradavky stáli a ... Nič som nevnímal, až keď jej šikovné prsty uchopili moje gule a ja som si skoro postriekal nohavice.

Túžba

"Si samaritánka?" zašepkal som jej do ucha. "Poď so mnou..." odpovedala a vzala ma za ruku. Viedla ma do svojej izby na druhom poschodí. Zavrela dvere a prirazila ma na ne. Dala mi dole nohavice a divoko si ho strčila do pusy až po koreň. Potom môj penis uchopila jednou rukou a začala po ňom prechádzať jazykom. Nevydržal som to a vnoril ho do jej úst a Laura začala sať a prechádzať ho všemožnými smermi. Vystrekol som. Nepustila ho. Usmiali sme sa na seba a ja jej opatrne dával dole šaty a pri tom ju bozkával na krk, ramená, pevné brucho, perfektný zadok, až z nej šaty úplne skĺzli a odhalili jej štíhle telo vo zvodnom čipkovanom prádle. Položil som si ju na posteľ a stiahol jej nohavičky. Boli mokré. Zaboril som hlavu do jej lona a jeho chuť ma zase navnadila. Chytil som si ju za boky a začal prechádzať po klitorise, ktorý pod tlakom môjho jazyka krásne rástol. Laura si rukami roztiahla pysky a pomohla mi tak dostať sa úplne všade. Ticho vzdychala. Zvýšil som tlak aj rýchlosť a zrazu zakričala. Z vnútra sa jej vyliala šťava z orgazmu a všetko okolo premočila.

Odpadol som vedľa nej na posteľ, ale Laura na nič nečakala a dala si dole podprsenku a rýchlo na mňa nasadla. Krúživými pohybmi sa doviedla k ďalšiemu vyvrcholeniu a pokračovala. Ja so mal úžasný výhľad na jej pohojdávajúce sa prsia, ktoré sa zaplietali do zlatistých spotených vlasov, a jej tvár krivajúca sa slasťou. Otočil som ju na chrbát a chcel do nej vkĺznuť, keď mi zašepkala: "Chcela by som to tvrdo." Povedal som, nech na seba niečo hodí, a odišli sme do môjej zapadnutej izby. Hodil som ju na posteľ a ruky jej zviazal kravatou. Urobil som jej to zozadu tak tvrdo, ako len som zvládol, a ona kričala slasťou skoro ako zviera. Postriekal som jej okrúhle polovičky a vyčerpaním zaspal.

Ráno sme si nasadili snubné prstene a rozlúčili sa. Bez kontaktu, bez prísľubov. Možno ju na budúcej konferencii zase stretnem...

Až pôjdete nabudúce na konferenciu napríklad do Nitry alebo do Košíc, spomeňte si na túto poviedku...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.